Jump to content
BulForum.com

Gadje v klasa...da ili ne


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Аз немога да разбера какъв е проблема , щом се обичате прав ви път , както ти пука какво ще говорят за теб , а ще си омръзнете , ако просто нямате еднакви интереси , което пак не е гаранция .. в общи линии , ако ви е писано да сте заедно ще сте :punk

Link to comment
Share on other sites

ами наистина си зависи!Аз тръгнах с моята приятелка в началото на 11клас.Сега съм втори курс студент-още съм с нея и най-важното-сега сме в един курс!Т.е. от 3 години и половина не сме се разделяли освен в период от 3 мес миналото лято когато тя отиде да работи в Германия,но и тогава се чувахме 2 пъти седмично.Та номера е до хората де.Не ме е интересувало какво мислят другите,пък и общо взето(без да се хваля) и двамата ни уважаваха в целия клас,просто щото сме добри,правили сме много пъти добро на всички така че...

Но на никой не бива да му пука от мнението на околните!или искаш да си с някого или не!Няма:ама оня ми вика така,оная-онака.

А като отговор на въпроса все пак:При мен се получи,т.е твърдо ЗА!!

Link to comment
Share on other sites

Но на никой не бива да му пука от мнението на околните!или искаш да си с някого или не!Няма:ама оня ми вика така,оная-онака.

А като отговор на въпроса все пак:При мен се получи,т.е твърдо ЗА!!

Problema e tam 4e na pove4eto hora im puka za mnenieto na drugite,pyk i v daskaloto(i v klasa) ima hora,koito prosto zavijdat i pravqt vsi4ko vazmojno da razdelqt horata.Hubavo e 4e ne si popadnal na takiva hora,no tva ne e garanciq za drugite.

Link to comment
Share on other sites

Това да ти пука за мнението на другите е поправимо.В началото на връзката ни беше супер трудно,защото висчко живо говореше зад гърба ни.На мен ми е транс пениса ама на нея й пукаше.Мина време и престана да се притеснява.Ся си се обичаме :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Daaaaaaaaaa moje mojeeeee

 

Ъъъмммммм... Не може, не може. Тук съм съгласен с GUI, че ги няма ред яки чувства. Аз имам един приятел дето си хвана една от неговия клас и ходиха седмица и половина (ма и тя беше тъпа). така,че няма смисъл. най много да се изложиш по някъв начин.

Link to comment
Share on other sites

EDIT:SYJALQVAM 4E TRQBVA DA GO KAJA AMA MNENIQ OT RODA;"HAM DA ,6TO DA NE MOJE" NE POMAGAT NA RAZRE6AVANETO NA PROBLEMA.OBI4AITE SE 

 

Само не виждам къде е проблема ;) всеки си има мнение...или това е проблема ?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно мнението ми би се счело за OffTopic, за което се извинявам.

Някой спомена излагациите - че ти ако се криеш от приятелката си, тоест показваш и една част от себе си и криеш от нея друга - по-добре си теглете майните взаимно. Рано или късно всичките ти кътни зъби излизат на яве, ако връзката струва. Така че по-добре рано. Не можеш да сложиш общ знаменател на връзки от тоя тип, от връзки от ония тип. Всяка връзка си е за себе си и за любовта не можеш да градиш закономерности, правила и закони (като във физиката например) всяка една връзка е уникална, както е уникален всеки един човек.

Връзка в класа си не съм имал, макар че няколко години харесвах една съученичка, но както съм си признавал - преди си бях смачкан комплексар без капка самочувствие. Именно връзката с момиче от друг клас ми помогна да стъпя на краката си и да започна да се оформям като човек, да развия самочувствие. Признавам, факта, че се виждахме всеки ден посъкрати връзката ни (която между другото ми беше първа), но за това съм виновен и аз, защото липсваше разнообразие. Нямах капчица опит. Момичето, което ме лиши от девствеността ми беше от училището ми и общо взето цялото даскало ни знаеше, е и?! ТЯ: "мен к'во ме е*е" АЗ: "Аз!" - такива разговори бяха ежедневие и не ни интересуваше слушателската аудитория. Известно време след моето, а и след нейното завършване, доста време след като скъсахме в една от пушилните на МГ-то седеше надпис "Пешо+Ники=eternal terror". Мислите, че ми е пукало ли? Нали си я обичах и ставаше як секс?

К'ви са тия предразсъдъци мамка му. Ако някой ти е приятел той няма да ти мисли лошо - ако някой не ти е - к'во ти пука какво му е мнението?! Да го духа!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно мнението ми би се счело за OffTopic, за което се извинявам.

Някой спомена излагациите - че ти ако се криеш от приятелката си, тоест показваш и една част от себе си и криеш от нея друга - по-добре си теглете майните взаимно. Рано или късно всичките ти кътни зъби излизат на яве, ако връзката струва. Така че по-добре рано. Не можеш да сложиш общ знаменател на връзки от тоя тип, от връзки от ония тип. Всяка връзка си е за себе си и за любовта не можеш да градиш закономерности, правила и закони (като във физиката например) всяка една връзка е уникална, както е уникален всеки един човек.

Връзка в класа си не съм имал, макар че няколко години харесвах една съученичка, но както съм си признавал - преди си бях смачкан комплексар без капка самочувствие. Именно връзката с момиче от друг клас ми помогна да стъпя на краката си и да започна да се оформям като човек, да развия самочувствие. Признавам, факта, че се виждахме всеки ден посъкрати връзката ни (която между другото ми беше първа), но за това съм виновен и аз, защото липсваше разнообразие. Нямах капчица опит. Момичето, което ме лиши от девствеността ми беше от училището ми и общо взето цялото даскало ни знаеше, е и?! ТЯ: "мен к'во ме е*е" АЗ: "Аз!" - такива разговори бяха ежедневие и не ни интересуваше слушателската аудитория. Известно време след моето, а и след нейното завършване, доста време след като скъсахме в една от пушилните на МГ-то седеше надпис "Пешо+Ники=eternal terror". Мислите, че ми е пукало ли? Нали си я обичах и ставаше як секс?

К'ви са тия предразсъдъци мамка му. Ако някой ти е приятел той няма да ти мисли лошо - ако някой не ти е - к'во ти пука какво му е мнението?! Да го духа!

 

Napalno si prav! Ne znam predi kolko vreme e bilo tova no veche neshtata malko se popromenixa!

Po nashe vreme nai iako si beshe momichentsata da si xvanat niakoi batko s koito da se fukat pred drugite momichentsa!

To kato se zamislia mai i sega e taka...

P.S. Imashe edna koiato zabremenia oshte v 10 klas i trudno zavarshi no...tova e druga tema :woot

Link to comment
Share on other sites

Ем ,прав си е майна,ма кво да ти кажа...Понякога приятелите искат даа те предпазят от някои работи...Съжалявам ,че ще разгледам частен случай ,но трябва да се подкрепи и другата страна ,че мн нападки са получиха нещо....Да кажем например си момиче/зашото по-често така става/и харесваш някой от класа ама супер много,а той иска само да те е*е и да те зареже, обаче ти откъде да знаеш, обичаш си го ,гати...Но приятелите виждат...Ми да ти кажа ,бате,аз ,ако се случи нещо подобно на приятелка ,колкото и де не й е приятно ,ще се намеся ,и кокото и да не иска,защо дори да не я накарам да избира между приятеля си и приятелите си,да видим кво ше направи////Говоря за съвсем частен случай ,в който е по-добре да слушаш приятелите си и в който такава връзка не би ти донесла нищо освен .....нищо/хаха/говоря за много искрено приятелство ,което дори не знам дали съществува...Но пък говоря за него ,защото вие сте ми заговорили некви за перфектната любов,дето никой не може да й попречи...Обаче мн уважавам мненията на тези ,които са пробвали такава връзка и е станало,явно чувствата наистина са били силни, въпреки някакви си клюкари/които не се броят за приятели/Та ,селдете мисълта....Няма истинска любов и истинско приятелство, а камоли да ги има и двете на едно....И все пак, редки са случаите ,в които има поне едното и е супер.

 

 

Гадже в класа??--->А защо неее??????

 

 

МОже естествно, обаче трябва изключително много да държиш на този човек , чувствата ви да са взаимни/демек истинска любов//вярвам на хората,които казват ,че я има,може би защото искам да вярвам//.....и тогава нз за приятелите,но не трябва да ги зае*аа6.....без тях човек не може, колкото и скъпо да ти е гаджето.....ТОЛКОССССС ОТ МЕН

Link to comment
Share on other sites

Едно от нещата, които исках да кажа е именно това - няма общ случай, когато става дума за любов - всички са частни.

Трябва да си сигурен, че приятелите са ти истински, защото когато са такива, знаеш, че можеш да им се довериш.

А на завистта и пикая.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Аз съм против , като с скъсам с тва гадже с кви очи ша я гледам след тва още

3, а може и 4 години.Факана работа(аз лично не съм имал гадже за по дълго от месец и може за тва съм такъв скептик). :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Може може ако мноу са любите са взимети ... па са наиб*ти ... хавата за тва че после ако кофти са разделите следващите няколко години не му идеш главата щот нема са понасяте ... но ако се разделите и си останете просто приятели проблема е никъф ... ако е разбран сирсема нема ко да съ чудиш.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва да си имаш приятелка(гадже) в класа си е няй-отвратителното нещо което може да стане.Поне при мен така се получи :cry .Цялата работа беше за има,няма 2 месеца единия месец ни нямаше на училище и никой от класа не знаеше че ходим тогава беше яко ,но след това един ден се появявам на даскало и си мълча,нея още я няма,идва тя за третия час и представете си 24-ри такива лица- :blink: :huh: :confused :woot :huh: :blink: :confused :blink: :woot когато взехме да се целуваме и т.н. До тук пак добре, ама когато взеха да се месят тип " а тея са двойката на класа айде с тях навсякъде" или пък даскълка с цапната устада вземе да се базика.Още месец и скъсахме, добрече бяхме на едно мнение- че няма нищо да излезе.И тук доиде най-лошото тя се разплака в час след като целия клас усещаше че става нещо. И кой излезна виновен?-АЗ

След това имах чуството че съм скъсал с цял клас момичета и още толкова учителки.както и да е ся сме добри приятели ама всички ме гледаха( :angry1 :devil :sayjin :pirate :angry1 :pirate :sayjin ) като извънземен.

Link to comment
Share on other sites

Според мен е яко да си имаш гадже от класа.:) Шоу си е......е наистина тръпката поизчезва ,но кво да се прай.....може просто проблема да е в мен и да не мога да обичам за дълго

Good luck all

Link to comment
Share on other sites

Лошо нема! Кво като са кратки? За какво са ви връзки дето траят години? Колко пъти ми се е искало сегашната си приятелка да я бях срещнал като стана на 26-27 години...Аз не бих имал нищо против връзка с момиче от класа, но вече е малко трудно, щото от 2-3 години не съм ученик.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...