Jump to content
BulForum.com

Gadje v klasa...da ili ne


Recommended Posts

Kak mislite,dali e hubavo gajeto ti da byde ot tvoq klas?6te ste po cql den zaedno,vinagi kogato ima6 nujda ot nego/neq moje6 da q/go potyrsi6.A ot druga strana nqma da ti e mnogo priqtno,zaradi klasa.Postoqnno da vi obsyjdat i da govorqt kliuki po va6 adres,da vi se byrkat...ili nqma da vi puka,kakvo ot tova ,da si mislqt kakvoto si iskat,vie se obi4ate.

 

P.S.Po dobre da ne izrazqvam mnenie, 6toto zaradi onova za iznevqrata mi lepnaha warn,tvyrde mnogo se uvli4am,AIDE SPODELQITE MNENIQ :love

 

 

EDIT:SYJALQVAM 4E TRQBVA DA GO KAJA AMA MNENIQ OT RODA;"HAM DA ,6TO DA NE MOJE" NE POMAGAT NA RAZRE6AVANETO NA PROBLEMA.OBI4AITE SE :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Зависи.Ако си в началото на гимназията - забрави!Иначе, ако остават годинка-две може да се рискува.Но имай предвид, че рано или късно ще си омръзнете!'

Но ако си лапнал много и да те съветваме и да не те съветваме...ти ще си тръгнеш с нея ;)

Link to comment
Share on other sites

Гадже от класа - при мен лично това скъси връзката дотолкова, доколкото нещата стигнаха до правене на секс и приключиха с това

Link to comment
Share on other sites

Ами май по-добре да не е от класа ти поради следните причини:

  • ще вижда всяка твоя издънка
  • на другите ще им писне и ще ви злепоставят нарочно
  • най-важното: няма да го има онова чувство, нетърпение, с което чакаш след даскало или през уикенда да се видите, т.е няма я тръпката.

Може и да има плюсове, обаче аз мисля, че минусите са малко повече.

Link to comment
Share on other sites

Има си и плюсове и минуси. Едните казват, че плюсовете, а другите, че минусите са повече... Зависи от случая... При мен се получи идеално. Виждахме се всеки ден, другите не ни обсъждаха особено(пък и да е било така майната им), не са се опитвали да се месят(е имаше опити но ги режех здраво), беше си супер в даскалото... Изобщо според мен няма такъв минус "другите". Ако приятелите ти са лайнари (както бяха част и от моите) и не зачитат мнението ти, да го духат. Ако някой, който не ти е близък, те обсъжда, на теб това пък какво ти пука? Това дето го казва GUI за тръпката хич не ми е по вкуса. Бяхме 2 години в даскалото и беше върха, сега една година тя учи в София, а аз съм си тук и е отврат (говорим си само за нещата около даскалото или не-даскалото). Всички хора като цяло се опитват да ме убедят, че не е работа... Даже такива, които ме познават от скоро и ме виждат, че съм щастлив с Яна и че всичко е почти перфектно, като разберат, че се познаваме от даскалото, че сме били в един клас, викат "бррр не е работа". Работа е. Всичко е въпрос на личности, а не на местонахождение...

Link to comment
Share on other sites

За гадже от класа е същото като гадже на работното място: не бъркай работата с удоволствието!!! Малцина са богопомазаните, които успяват да изградят подобна здравословна и за двамата връзка. Масово хората се дънят, почват да се карат за глупости, омръзват си, други хора се намесват....в крайна сметка връзката свършва много по-бързо, отколкото ако процъфтява в някаква друга среда, не училищната/работната.

Link to comment
Share on other sites

ам както всичко и т'фа си има своите плюсове и минуси...

ако обичаш някой от тоя клас, давай предложи му.. да не ти пука,че ще клюкарстват за вас.. Важното да тебе да ти е гот ! :punk

Link to comment
Share on other sites

За гадже от класа е същото като гадже на работното място: не бъркай работата с удоволствието!!! Малцина са богопомазаните, които успяват да изградят подобна здравословна и за двамата връзка. Масово хората се дънят, почват да се карат за глупости, омръзват си, други хора се намесват....в крайна сметка връзката свършва много по-бързо, отколкото ако процъфтява в някаква друга среда, не училищната/работната.

 

Някак не те разбрах :blink: Като на работата :confused Ми няма нищо общо според мен. От много неща зависи една такава връзка. Не е дали си богопомазан, а тва къв ти е класа, как твоя клас би възприел нещо такова. В на братовчед ми класа имаше една двоика, завършиха вече, и мисля че отще са си гаджета, а ходят от 9 клас. Просто класа на братовчед ми бяха страхотен клас и нямаше такива където да говорят простотии и да ти мислят лошото. А издънки има и дори да не си с някое момиче/момче от класа. Да свършва по бързо :blink: Много е относително това което казваш. Чувал съм за връзка 3 дена(ако тва е няква връзка) изградена в "друга" среда. Дори от другия клас има двама ходят две години вече. Ето пак зависи от класа, просто класа ги възприемат нормално и тва е.

Този тип връзки зависят от класа. Но като се замисля всички връзки зависят от компанията която имаш, тъй че дерзайте :)

Link to comment
Share on other sites

т'ва за boy/girl\frend от класа е неписано правило и отговора е НЕ ...най-вече защото ще ти гледа излагацийте....пък и понякога в даскало ти става доста лигаво и не си с всичкия си :woot Пък и както казаха по-горе няма я тръпката.....(всъшност не съм ходил с някои от класа)

Link to comment
Share on other sites

Някак не те разбрах :blink:  Като на работата :confused Ми няма нищо общо според мен. От много неща зависи една такава връзка. Не е дали си богопомазан, а тва къв ти е класа, как твоя клас би възприел нещо такова. В на братовчед ми класа имаше една двоика, завършиха вече, и мисля че отще са си гаджета, а ходят от 9 клас. Просто класа на братовчед ми бяха страхотен клас и нямаше такива където да говорят простотии и да ти мислят лошото. А издънки има и дори да не си с някое момиче/момче от класа. Да свършва по бързо  :blink:  Много е относително това което казваш. Чувал съм за връзка 3 дена(ако тва е няква връзка) изградена в "друга" среда. Дори от другия клас има двама ходят две години вече. Ето пак зависи от класа, просто класа ги възприемат нормално и тва е.

Този тип връзки зависят от класа. Но като се замисля всички връзки зависят от компанията която имаш, тъй че дерзайте  :)

 

Ем си прав и съм съгласем, ем ще кажа друго... Моят клас не беше такъв, не беше хич супер и хич не са ме толерирали. Соу фуцкинг вхат? Не съм имал проблеми, щото не ми е пукало, какво мисли тъпия клас. Никви такива нямат общо с личния ми живот и нямат нито право да дават мнение, нито власт да го налагат...

 

т'ва за boy/girl\frend от класа е неписано правило и отговора е НЕ ...най-вече защото ще ти гледа излагацийте....пък и понякога в даскало ти става доста лигаво и не си с всичкия си  Пък и както казаха по-горе няма я тръпката.....(всъшност не съм ходил с някои от класа)

 

И какво като ти гледа простотиите и излагациите? Все едно това не си ти? Ами като не ти види излагациите, много хубаво - ще я разочароваш/тя теб с нещо, което си пък тя не го знае... Според мен тия неща трябва да са открити. Ако ще ми се криеш, заеби направо. Пак ще повторя за тръпката - имам си достатъчно тръпка, нямам нужда от такива допълнения...

Link to comment
Share on other sites

ъхъ, знам го гошо. обичат се и "е работа". боли го гошо дали са били съученици или не - както падне, хора. ако го обичаш човека не е проблем да ти е съученик. а другите да го духат. на мен не ми се нрави идеята да имам приятелка от класа/училището, но ако се случи ебал съм му майката. говоря теоретично, защото не съм мазохист (душевен и физически), за да тръгна с някое от момичетата в училище (с малки изключение положението е трагично) :(

Link to comment
Share on other sites

И какво като ти гледа простотиите и излагациите? Все едно това не си ти? Ами като не ти види излагациите, много хубаво - ще я разочароваш/тя теб с нещо, което си пък тя не го знае... Според мен тия неща трябва да са открити. Ако ще ми се криеш, заеби направо. Пак ще повторя за тръпката - имам си достатъчно тръпка, нямам нужда от такива допълнения...

 

въобще не говорех за това..казах го в смисъл когато някоя госпожа те мачква...едно е да и разкажеш друго е да гледа,но можеи да си прав who knows

Link to comment
Share on other sites

Не ми се е случвало даскалиците да ме мачкат. Ебавали са се с мен много, но не са ме мачкали. Друго обаче е важното - дали ще те мачкат или там каквото те правят зависи от теб. Ако ти си такъв, ти си си такъв... Това, че тя няма да го види, а ще й го разкажеш, не променя факта...нали? В тоя ред на мисли, по-добре бъди себе си, пък било то и в даскало...

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам защо всички са против.Какво толкова ако класът обсъжда двойката.Щом се харесват-няма проблеми.Според мен тръпка ще има.Тя не зависи от това колко често се виждате.В класа ми има една двойка и всичко е наред.Ако се обичат няма пречки.

Link to comment
Share on other sites

Ми що да не с мойта сме в един клас и сме заедно вече 8 месеца, не че няма проблеми но те са в началота и са незначителни, иначе е супер яко да е от твоя клас поне е под контрол винаги :D

Link to comment
Share on other sites

Az katp bqh u4enik imah gadje ot moqt klas s koeto hodihme 4 god. dokato zavarshihme srednoto.Sled tova prodaljihme izvestno vreme da sme zaedno oba4e ni prieha v razli4ni universiteti i rabotata po4na da se razvalq i se razdelihme.

Taka 4e moga da vi kaja 4e nqma po qko neshto ot tova da imash gadje i da u4ite v edin klas i da ste postoqnno zedno.Super e>

Link to comment
Share on other sites

BLAGODARQ ZA SYVETITE/MNENIQTA.KOLKOTO DO VYPROSA NA SNATCH ,I HAVE NO PROBLEM,NO PROSTO MI E ADSKI INTERESNO.I SEGA ISKAM DA VI BLAGODARQ, ZA6TOTO USPQHTE DA ME UBEDITE V TOVA,4E TAKAVA LIUBOV E NAPYLNO VYZMOJNA I SE SRE6TA/QVNO DOSTA 4ESTO/.AKO NQKOJ O6TE NE E SYGLASEN 4E DA IMA6 GADJE OT KLASA SI E SUPER DA PREGLEDA TEMETA O6TE VEDNYJ I DA KAJE KAKVO MU E LO6OTO.VSE PAK "IZDYNKITE"/KAKTO GI NARI4ATE/SA MNOGO 4ESTO SRE6TANI NAVSQKYDE,A KAKVO ZNA4I DA ZAVISI NE6TO OT KLASA.VSI4KO ZAVISI OT NAS.

 

 

P.S.Edno golqmo MERSI na horata,koito dokazaha, 4e ne zavisqt ot 4ujdoto mnenie i, 4e ako dvama du6i se obi4at/makar i da e u4eni4eska liubov/nqma ni6to po-hubavo ot tova da sa zaedno dori na u4ili6te. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...