Jump to content
BulForum.com

Gadje v klasa...da ili ne


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Ама моля ти се бе...нема нужда...и не се сърди като мина през даскалото "да ви тегля по една майна"... Ще се разберем с теб някак...

Link to comment
Share on other sites

Ама моля ти се бе...нема нужда...и не се сърди като мина през даскалото "да ви тегля по една майна"... Ще се разберем с теб някак...

 

4estno, ti me obyrkva6, kaji mi do kogo e adresirana taz belejka?A to 4e 6te se razberem, 6te se razberem :D

 

Aidi sys zdrave :punk

Link to comment
Share on other sites

Хората са казали : не си вади оная работа там където работиш (учиш)

и това е съвършенно вярно!!! :censored2: :moon:

Link to comment
Share on other sites

@GeorgiK

Мен даскали не ме мачкат...праскам една усмивка и чувам "бла бла" ...всичко се нарежда после...Все пак има твоя светлина която приятелката ти да не познава и не можеш да го отречеш,всеки си има свой свят които не обича да споделя с никого (или съм едски чалнат за 14 годишен...)а това опредлено е "светлина" от съшността на един човек....Иначе съм съгласен,че е възможно,се пак е въпрос на личен избор ;) Поне на мен ми се струва адски тъпо да ходиш с някого от класа :inqn

Link to comment
Share on other sites

Напълно възможно,стига да се разбирате и да не си писнете. Даже е супер според мен. Казвам го от личен опит. А работното място и училището нямат нищо общо.

Link to comment
Share on other sites

Moje da se razgleda ot 2 strani.V prednia si post napisah ne za6toto az li4no ne tursia seriozna vruzka 5 godini etc. i ako trugna s nqkoq to ne bi traqlo dulgo ot koeto sledva 4e vuzmojnosta da se mrazite ostava6tite godini e dosta golqma :)

Link to comment
Share on other sites

Абе принципно лошо няма,не е фатална грешка или нещо подобно.Но аз лично не бих издържал,защото и малкото лична свобода изчезва.От здрач до зори си с дадения човек и така всеки ден....

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ти пречи да имаш гадже от собствемия си клас. Колкото и да те обсъждат съучениците те рано или късно ще престанат.Може да се чувстваш малко неловко в началото ама не мисля, че това е основателна причина да не излизаш с някого който харесваш. Проблема идва обаче ако скъсате, понеже всеки ден трябва да виждаш лицето на някого когото си зарязал/а или пък към когото още изпитваш някакви чувства, а той към теб не. Затова аз не бих излизал с момиче от класа ми

Link to comment
Share on other sites

Ami az lichno ne bih se zahwanala s takawa wryzka, zashtoto w moeto uchilishte ima dwe dwoiki i prosto vijdam otstrani kvo e :>

Ne bih se prejalila da izglejdam taka :D

Link to comment
Share on other sites

Хмм... гадже от класа ? Определено не ви съветвам. Просто ако се обичате хубаво, но ако най-теоретично се разделите ще трябва да се виждате всеки ден. Още по лошо както каза Flameseeker, ако все още изпитваш чувства към другия.

А и другите постоянно ще ви се бъркат и ще се месят в връзката ви. Сега има хора на които не им пука, но не всички са така. Постоянно ще говорят за вас зад гърба ви и други такива работи :D

 

/само да отбележа, че въпреки казаното ходя с момиче от класа ми/

Link to comment
Share on other sites

Emi spored men ne e mnogo dobre priqtelkata ti da e ot klasa ti .

Parvo : za6toto vseki den se vijdate i barzo omrazva.

Vtoro : po 4esto 6te vi vdiga nervite

No ako slu4aine se slu4i taka 4e mnou se haresate i ste ot edin klas rabotata e ne izbejna ... no togava voub6te ne trqbva da vi puka kvo govorqt drugite .. po edna maina i tva e nikoi da ne vi zanimava !!!

Ta taka ... ina4e i predimstva si ima pone polovin den 6te naglejda6 polovinkata si i 6te si sigoren 4e ne kra6ka :P . dokato ako ne e ot klasati neznae kakvo pravi dokato ti is na u4ili6te .

Link to comment
Share on other sites

Не бих казала, че една връзка, която се основава на истински чувства, би могла да бъде грешка, но връзка със съученик... Определено не е препоръчително, защото (ако евентуално приключи, докато все още сте в един клас) е много трудно да преодолееш болката. Мисля, че няма идеални връзки, така че минусите могат да се пренебрегнат, стига да не стават причина за негативни чувства помежду ви... А има го и риска от монотонност или да се връзката се превърне в по-скоро прятелска :( Опитът говори...

Link to comment
Share on other sites

Не бих казала, че една връзка, която се основава на истински чувства, би могла да бъде грешка, но връзка със съученик... Определено не е препоръчително, защото (ако евентуално приключи, докато все още сте в един клас) е много трудно да преодолееш болката. Мисля, че няма идеални връзки, така че минусите могат да се пренебрегнат, стига да не стават причина за негативни чувства помежду ви... А има го и риска от монотонност или да се връзката се превърне в по-скоро прятелска  Опитът говори...

 

Аха...Не върви много гадже от класа.... :bgrin: Аз нямам опит в тези неща. Не искам и да имам. В училище не се показвам в най-добрата си светлина :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

Да в тази тема нещата са разгледани само за "КЛАСА" но аналогично е според мен положението да имаш връзка с някой който учи в твоят курс в университета в който учиш или респективно на работното ти място , в блока и т.н. Много мнения се казаха и ЗА и ПРОТИВ и ми напрви впечетление че повечето от тях са наистина стойностни и доста добре аргументирани. Според мен точен и еднозначен отговор на този въпрос трудно би могъл да се даде поради причината че не навсякъде нещата са еднакви т.е. зависи много от човека с когото имате връзка. Много хора досега споделиха че лично тях мнението на околните малко или никак не ги засяга, да но замилете се дали на вашият партньор ще му е все едно другите постоянно да говорят за него и връзката ви да бъде тема номер 1 за обсъждане в клас или междучасие или постоянно да ви засипват с въпроси който все пак засягат вас и само вас. Мисля че хората писали по темата преди мен са дали доста от основните причини за това дали една такава връзка е сполучлива или не ,така че няма да коментирам техните изказвания само искам да допълня че аз имам връзка с момиче с което в момента правим 3 години съвместен живот ,което е много различно от "само гаджета" и с нея работим на едно място което беше повод да се съмняват в нас дали ще можем да не смесваме професионалното с личното но мога да твърдя че не само не се смесва но и сме най-продуктивният екип в цялата организация.

Ако трябва да обобщя ДА с двете ръце съм за подобни връзки стига да не се прави само за слава а наистина се базира на чувства и страст :love

Link to comment
Share on other sites

Taka sajeliaaam mnogo ama marzeshe da procheta vsichki otgovorii...etogo i moito mnenie az sam 11 klas i ot 9 klas sam v nastoiashteto mi ychilishte i blizo godina i polovina si imah raspravii s edno momiche ot klasa koeto beshe mnogo boino mnogo naduto i kakvo li oshte ne.NO SEGA VECHE OT 11 meseca nie sme zaedno 1 parvi ianuari se sgodihme i po nikakav nachin neiskam da se razdeliam s neia.TA MOIA SAVET E SLOJI SI GLAVATA V TORBATA PAK VIJ KVO SHTE STANE JIVOTA YCHI MOJE DA IMASH USPEH MOJE I RAZOCHAROVANIE NO TOVA E JIVOTA....az mislia che seki bi si izgradil svoiat ocenka na tova dali da imash priatelka ili priatel v klasa slet kato opita tochno takova neshto....az vinagi sam bil protiv da imash priatelka ot klasa zashtoto sam si mislil che kato se razdelite stava krivo niakolko godini ste v edin klas popadash v niakvi glupavi sitoaciii i taka...no az osaznavah tova neshto i vse pak bez daje v nachaloto da sam ispitval neshto koi znae kvo az opitah i spechelih MNOGO AZ SPECHELIH ISTINSKA :wub: LIOBOV....Izvoda e che kakto ti prepati glavata togava si praish ocenka na neshtata v jivota...OBICHAI TE SE,ZASHTO PONIAKOGA GUBISH VSICHKO AMA NE I LIOBOVTA!!! B)

Link to comment
Share on other sites

dali ako se vlubish v dadeno momiche/momche i to e ot klasa ti ste si kajesh:O,ne,ne i ne!Ne moga,v edin klas sme!Ste si omruznem i t.n.

Misylta mi e,che edva li,ako se sluchi nesto kato vlubvane ste te kasae :blink:

Link to comment
Share on other sites

LPFC аз казах ли ти, че си мой човек, колкото и не ме харесваш...?

Всички изтъквате един много сериозен минус - ами ако се разделите преждевременно... Тоя минус действително го има и е крив...обаче...ако сте тръгнали с мисълта, как ще се разделяте, по-добре изобщо не бъдете заедно...(това като частен случай подкрепа на казаното от LPFC) И другото, което много се афишира е да не си вадиш чепа, дето работиш... Ами същото...ти ако приемаш едно такова нещо само като вадене на генитали, то по-добре наистина не го прави...не само на работното/учебното място...

Link to comment
Share on other sites

az sam s moita priqtelka ot godina i nqkolko meseca i sme ot edin klas.V na4aloto malko ni obsyjdaha , ama na men tva ne mi pravi vpe4atlenie .Vseki moje da si misli kvoto si iska.Problema s omryzvaneto(ako ima takyv) pri men o6te go nqma.

A az ne razbiram za6to go zadava6 toq vapros. Ako si si haresal nqkoe momi4e ot tvoq klas tva bi li ti popre4ilo??????Smisal 4e ako te kefi nqkva macka nqma da trygne6 s neq samo 6toto ti e ot klasa li? Tva e super T*PO

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...