Jump to content
BulForum.com

Gadje v klasa...da ili ne


Recommended Posts

Ами като се замисля ако момичето (жената :) на живота ми беше в моя клас - това не би променило нищо.

Пред истинската любов наистина няма пречки :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

emi pona4alo ne e mnogo hubavo da e(tq,toi) ot klasa :angry: pri4inata e , 4e prosto mnogo barzo 6te si pisnite .... za6toto seki den 6a sa vijdate ..... postoqnno trea debne6 nekoi da ne q zaka4a ... demek nqkoi kato si naprai nekav bazik s neq i ti vednaga trea mu sko4i6 i ... 6a sa skara6 s si4kite si friendove(ki) ot kalsa ..... i nai-gadnoto , 4e sled kato skasate poradi izbroenite gore pri4ini ili drugi ko ?..... 6a e gadno takova da sa vijdate seki den i samo 6a si puskate nekvi gniusni bazici i 6a sa zaqzdate postoqnno :angry: no pak ako naistina go-q Haresvash ujasno mnogo ne e 4ak tolkova kofti :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ЗА, Пробвал сум го няколко пъти и не е зле изобщо, не е нищо по-различно.

Link to comment
Share on other sites

Аз от 15 месеца ходя с момиче от моя клас. Страхотно е, винаги е до мен, когато имам нужда от нея, помагаме си и т.н. (всъщност ако не беше тя досега да съм полудял в тая объркана френска)

А за чуждото мнение въобще не ми пука, пък и вече свикнах да ме обсъждат.

А за омръзването... ами не знам... при мен не се е появило (нито при нея ;) ) и така както върви като гледам едва ли скоро ще се появи...

Според мен това си зависи от човека.

Link to comment
Share on other sites

Мне..опитах :)

И аз опитах и доста страдах, но това няма да ми попречи, ако евентуално отново изпитам истински чувства към съученик/колега. Просто такава връзка е много трудна (понякога). А що се отнася до края на връзката - различни хора, различно поведение. Сега, този мой съученик, бивше "гадже" (не обичам тази дума), е един от най-добрите ми приятели. Въпросът е в преодоляване на себелюбието...

Link to comment
Share on other sites

Имаше много добри и обосновани мнения по темата, и за мое голямо учудване бяха "ЗА" - който факт много ме радва де /изключвам необосновани отговори от рода на "не-тъпо е".

"Пробвах и не стана" - просто не сте били един за друг, което не определя отговора като негативен във всички случаи.

...няма да ходя с нея, защото ме обсъждали - че цял живот някой, някъде ще те обсъжда, ако не са съучениците, тогава ще се колегите, ако ли не - комшиите .. роднините. Винаги ще има недоволни, но все пак не живееш заради тях, пък заради някакви предразсъдъци можеш да пропуснеш любовта на живота си. Пък и какво, ако си хванеш гадже, което не виждаш постоянно - това гарантира ли по-дълаг живот на връзката?/риторично/

Пък и какъв е този страх - "ако се разделим" - някои си остават най-добри приятели.

 

За тези които са твърдо "НЕ", въпреки че дори не са пробвали - момчета и момичета, по-добре си помислете...Дори няма да имате възможност да помислите, защото ако е любов...ако ли пък мислите, то въобще не се захващайте...

За тези които са пробвали и не е станало - щом не сте един за друг, с този съученик/колега това не означава че няма да бъдете щастливи заедно с някой друг - не се отказвайте:)

За тези които щастливи заедно, или са били щастливи - браво на вас и продължавайте да се обичате.

 

Забравих да спомена че сме заедно от 7 години, от гимназията, през университета...което също нищо не гарантира, важното е да се възползваш от възможностите, които ти предоставя живота, пък дали ще се окажат печеливш - е това времето ще покаже :woot

Link to comment
Share on other sites

Имаше много добри и обосновани мнения по темата, и за мое голямо учудване бяха "ЗА" - който факт много ме радва де /изключвам необосновани отговори от рода на "не-тъпо е".

"Пробвах и не стана" - просто не сте били един за друг, което не определя отговора като негативен във всички случаи.

...няма да ходя с нея, защото ме обсъждали - че цял живот някой, някъде ще те обсъжда, ако не са съучениците, тогава ще се колегите, ако ли не - комшиите .. роднините. Винаги ще има недоволни, но все пак не живееш заради тях, пък заради някакви предразсъдъци можеш да пропуснеш любовта на живота си. Пък и какво, ако си хванеш гадже, което не виждаш постоянно - това гарантира ли по-дълаг живот на връзката?/риторично/

Пък и какъв е този страх - "ако се разделим" - някои си остават най-добри приятели.

 

За тези които са твърдо "НЕ", въпреки че дори не са пробвали - момчета и момичета, по-добре си помислете...Дори няма да имате възможност да помислите, защото ако е любов...ако ли пък мислите, то въобще не се захващайте...

За тези които са пробвали и не е станало - щом не сте един за друг, с този съученик/колега това не означава че няма да бъдете щастливи заедно с някой друг - не се отказвайте:)

За тези които щастливи заедно, или са били щастливи - браво на вас и продължавайте да се обичате.

 

Забравих да спомена че сме заедно от 7 години,  от гимназията, през университета...което също нищо не гарантира, важното е да се възползваш от възможностите, които ти предоставя живота, пък дали ще се окажат печеливш - е това времето ще покаже :woot

Много добре казано. Съгласен съм с теб. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Aйди пак лиготии.Питах дали ако момичето/момчето е във вашия клас/работа би попречило на това да сте щастливи, би ли ви подтискало по някакъв начин?А защо изключваш случая когато нямате момичета в класа.Ако са влюбиш в момче/хахахахаха/нали не се обиждате, то да изперкаш в такъв клас. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за, защото можеш да прекарваш повече време с нея, но все пак си има и лошите страни, например че ако скъсате ще е много сконфузно като ходиш на даскало.

Link to comment
Share on other sites

Ми де да знам, ама ако ви е кеф да сте заедно кво ви пука класа в крайна сметка? В смисъл хубуу за времето, аз проблеми да ме обсъждат нямам, ама ако късате стаа проблемно. Съдя по доста приятели. Иначе важи в пълна сила лафа "Обичат ли са, да са земат". Другото са подробности :)

Link to comment
Share on other sites

Преди и аз бях на мнение,че е супер тъпо да си имаш приятел/ка от класа,но вече не мисля така... :rolleyes:

С приятеля ми сме от един клас и сме заедно от вече почти половин година и определено не бих казала,че ми е омръзнал! :wub: Даже се радвам,че сме в един клас и прекарваме повече време заедно и въпреки,че тва време е наистина доста,пак не ми стига.През малкото време,което не сме заедно ми липсва адски много :( .А това,че ще се "излагаш" пред него/нея като те изпитват и бла бла...ами..на мен това въобще не ми е проблем и не мисла,че трябва да бъде за когото и да било.Не мога да разбера как факта,че с приятеля/ката ти сте в един клас, може да пречи на това да сте щастливи и още повече да те подтиска :confused И въобще...нали се обичате,какво значение има класа :blink: :wacko: :confused

 

Напълно съм съгласна с thephoenix,а за проблема със скъсването съм на мнението на GeorgiK

Всички изтъквате един много сериозен минус - ами ако се разделите преждевременно... Тоя минус действително го има и е крив...обаче...ако сте тръгнали с мисълта, как ще се разделяте, по-добре изобщо не бъдете заедно...(

Link to comment
Share on other sites

приятели и аз се чуда много за това дали може да се получи нещо и то с момиче от моя клас. накратко тя е супер яка :love и не е като ония само да та използват в това сам 1000000000000% сигурен, за характера no comment има невероятен характер и си мисля че ако стане нещо то сигурно аз ще буда най-щастлия :D :D , се пак любовта няма граници и ако се обичат двама души нищо не може да застане между тях, от друга страна аз за нищо не мога да се скарам с нея то и няма за какво(това мн ме радва :D ) споделям ви моята историика ако може така да се нарече дайте някакав савет много ще ви бъда благодарен. предварително 10x :P

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя с моя приятел от 4 години и сме в един клас. Тръгнахме в 8 клас, като тогава едва се познавахме (защото все пак в друго училище и целият клас не се познавахме), но все пак сме заедно и мога да ви кажа, че е страхотно да сте в един клас. Нас никога не са ни обсъждали (поне пред нас) и не са ни питали подробности около нас. Сега има още 2 двойки в нашият клас, като само за една от тях говорят много и ги тормозят, но това е така, защото те само се натискат и се обарват дори в часовете :wacko: Те сами дават поводи за говорене. Ние смоят приятел не сме имали проблеми и изобщо не сме си омръзнали, даже сега съм много по-близка с него отколко с родители ми :P . Странно, но факт :D . Много го обичкам :wub: и не съжелявам дори за миг, че с него сме в един клас, защото това няма никакво значение :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя с моя приятел от 4 години и сме в един клас. Тръгнахме в 8 клас, като тогава едва се познавахме (защото все пак в друго училище и целият клас не се познавахме), но все пак сме заедно и мога да ви кажа, че е страхотно да сте в един клас. Нас никога не са ни обсъждали (поне пред нас) и не са ни питали подробности около нас. Сега има още 2 двойки в нашият клас, като само за една от тях говорят много и ги тормозят, но това е така, защото те само се натискат и се обарват дори в часовете :wacko: Те сами дават поводи за говорене. Ние смоят приятел не сме имали проблеми и изобщо не сме си омръзнали, даже сега съм много по-близка с него отколко с родители ми :P . Странно, но факт :D . Много го обичкам  :wub:  и не съжелявам дори за миг, че с него сме в един клас, защото това няма никакво значение :)

vie dvamkata ste opasna rabota napravo ste edin za drug :P i 4 godini naistiana ne e malko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми моето гадже не е от класа ми, нито от училището ми... Не знам какво би било, ако беше, но примерно братовчедка ми вече 4 месеца ходи с некъф пич от нейния клас, и още не са си "омръзнали", та по това съдя, че не би трябвало да е проблем... Даже на мен ми е гадно сега, щото я виждам по-рядко, отколкото ми се иска! :wub: :cry (гаджето, не братовчедката :D )

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno NE!(nqma da kazvam pri4inite) ;)

ХАХАхАХаххАХАХхА - да не би да е от многото секс в къщи???? пред телевизора???

 

ся по темата: Толкова съм зае"ал тая работа с гаджетата - абе да стаа квото ще: Пука ми :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe moi malak GoDZiLa,are se stegni malko,nameri si gadje i 6te vidi6 4e 6ti haresa!

ако всеки път когато някой ми казва да се стегна ми даваха по 2 лева - до ся да имам апартамент на центъра на пловдив - АХхАхАХАХ

 

Ще уважа и темата:

Никога не съм смятал, че е добре да имаш гадже в даскало - ужас, тва за мене беше нещо нередно, особено ако е от каласа ми - АХхАха.

Та така 12 години съм държал тази теза!!! И добре, че е било така!

Наскоро незнам кво ми стана но изневерих на това си мнение за гадже от класа (даскало) - мне, не че стана, ама няма да и конкретизирам - хаха

:) който квото иска да прави, и както намери за добре да го прави, но аз в даскалото повече "нИкоГаААа!"

 

Едит: Е за публичен дом не бях се сетил - ама ще е много-о-о-о якооооо :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...