Jump to content
BulForum.com

Music Requests


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

може ли да се иска музика все още? как стоят нещата? :)

аз много бих искал някой да ми помогне да си събера саундртрака на филма Undisputed. ето траклиста

много благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Търся новият албум на Шакира и по-специално дуетът й с Алехандро Санц.

10х предварително:) Разчитам на вас.

Link to comment
Share on other sites

Отде мога да сваля дискографията на Prodigy? Много ми трябва! Ако някой може да помогне ще съм много благодарен :)

тук

 

Търся новият албум на Шакира и по-специално дуетът й с Алехандро Санц.

10х предварително:) Разчитам на вас.

Дай малко инфо, как се казва новия албум, как се казва песента, как поне се пише името на тоя на английски :)

Link to comment
Share on other sites

Дай малко инфо, как се казва новия албум, как се казва песента, как поне се пише името на тоя на английски :)

Aлбумът е двоен - испаноезичен и англоезичен. Аз търся испаноезичният, който се казва : Shakira - Fujacion oral 1

Вътре го има и дуетът с Alejandro Sanz, но не се сещам името на парчето в момента, въпреки че вчера гледах клипа по TMF :)

Link to comment
Share on other sites

Търся албума на пичовете и пичките от 5 старс ( слави трифонов дето ги изпитваше .. :) ) понеже предполагам ще са с дооста по-добро качество.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся музиката от Need For Speed Underground (не 2).

Пусни P.М кога си онлайн в dc++ хъба и ще я дръпнеш от мен . Утре примерно след 23 часа съм онлайн ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся песента на Стефан Вълдобрев - opus teatrale или нещо такова беше.Нека някои ако е има да ми е прати на маила :

darkwish@abv.bg

ili

m1rch3lp@abv.bg

 

!!! Blagodarq predvaritelno !!!

Link to comment
Share on other sites

Търся от известно време двата албума на Boards of Canada -"Geogaddi" и "Music Has the Right to Children".

Правих опити да ги сваля от soulseek но все попадам на дефектни или пукащи файлове.

 

Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...