Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Гледай го...И аз преди 3 дни гледах последната серия от 3ти сезон и сега за 3 дни изгледах 4ти досега..

Интересно е..доста неща се променят..Мисля,че си заслужава и ти да наваксаш ;)

мерси за препорака ти мисля да си пусна да изгледам 1 епизод

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Обаче тоя трети сезон много тъпо свърши тея сценаристи напрао са изложиха. Тея са преобърнаха на Райн страната на колата беше по смачкана па на него нищо му няма па оная с една джонга на главата и вече премира неам сили и са гътна. И тея хора толкоз нямат един GSM са обадат на некой. Сигурно са решили в последния момент че е тъпо да я разкарат от филма кат иде при баща й и за тва решиха да я утрепат бати изродите направо ми са скъса сърцето за тва момиче неам думи просто.

 

Иначе филмчето е много зарибено. :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Обаче тоя трети сезон много тъпо свърши тея сценаристи напрао са изложиха. Тея са преобърнаха на Райн страната на колата беше по смачкана па на него нищо му няма па оная с една джонга на главата и вече премира неам сили и са гътна. И тея хора толкоз нямат един GSM са обадат на некой. Сигурно са решили в последния момент че е тъпо да я разкарат от филма кат иде при баща й и за тва решиха да я утрепат бати изродите направо ми са скъса сърцето за тва момиче неам думи просто.

 

Иначе филмчето е много зарибено. :punk :punk :punk :punk

Еми може Миша Бартън да е решила,че повече не иска да участва в филма и да са намерили начин да я отстранят..иначе все щяха да немерят начин да я възкресят..все пак беше любомка на мъжката част от зрителите :D

 

Беше ми гадно като гледах последната серия на 3ти сезон,но все пак мисля,че това направи сериала доста по-интересен..

Link to comment
Share on other sites

Има ли събс за 12 еп на 4 сезон, че един приятел търси ама аз не намирам?

Link to comment
Share on other sites

Еми може Миша Бартън да е решила,че повече не иска да участва в филма и да са намерили начин да я отстранят..иначе все щяха да немерят начин да я възкресят..все пак беше любомка на мъжката част от зрителите :D

 

Беше ми гадно като гледах последната серия на 3ти сезон,но все пак мисля,че това направи сериала доста по-интересен..

 

Е точно така е де! Миша Бартън се отказва от сериала в края на 3ти сезон! Вие май не четете често този топик!

Link to comment
Share on other sites

Мен пък майка ми ми каза друго :P Чела е някъде, че Миша Бартън(май така се казва) въобще не е искала да "я убият".Просто така са решили сценаристите, дори сега тя ги съди за това :lol: . Пък и защо да не иска вече да се снима ?? с тоя сериал, стана известна + това със сигурност парите са били добри.Просто явно са решили да вкарат малко драма и да променят нещата :) , ся се чудя дали да подхващам 4ти сезон, струва ли си или е разочароващо продължение ?

Link to comment
Share on other sites

Мен пък майка ми ми каза друго :P Чела е някъде, че Миша Бартън(май така се казва) въобще не е искала да "я убият".Просто така са решили сценаристите, дори сега тя ги съди за това :lol: . Пък и защо да не иска вече да се снима ?? с тоя сериал, стана известна + това със сигурност парите са били добри.Просто явно са решили да вкарат малко драма и да променят нещата :) , ся се чудя дали да подхващам 4ти сезон, струва ли си или е разочароващо продължение ?

 

AAAaaaa Виж майка ти може и правилно да ти е казала относно убийството ;) ама това че искаше да напусне сериала е 100% щото гледах едно интервю с нея и каза че е ограничавал да се снима в други продукции и така нататака! Пък и браво на момичето показва че парите не са всичко за нея :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

AAAaaaa Виж майка ти може и правилно да ти е казала относно убийството ;) ама това че искаше да напусне сериала е 100% щото гледах едно интервю с нея и каза че е ограничавал да се снима в други продукции и така нататака! Пък и браво на момичето показва че парите не са всичко за нея :bgrin:

Друга продукция - повече пари? Къде го показва :D

А честно казано на мене ми харесва много повече Самър от колко Мариса :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Exploit' date='Feb 3 2007, 15:16' post='1494995593'

А честно казано на мене ми харесва много повече Самър от колко Мариса :)

i na men taka Sumer e po qka

Link to comment
Share on other sites

Колко серии остават до края ? Сега изгледах 15 и като гледам май май има място за още една

Ми следващата е последната..

Казва се: The End is not near,It's here! :cry

Link to comment
Share on other sites

шшш майна свикнах да го гледам тоя филм и ся ми e някво гадно като знам че няма да го дават повече :cry :cry

 

btw-> 14 и 15 епизод са страхотни майна изпълнихаме от всякаде :lol:

 

кога ще излиза последният ?

Link to comment
Share on other sites

шшш майна свикнах да го гледам тоя филм и ся ми e някво гадно като знам че няма да го дават повече :cry :cry

 

btw-> 14 и 15 епизод са страхотни майна изпълнихаме от всякаде :lol:

 

кога ще излиза последният ?

Вече е качен :( е свърши това яко филмче!

Link to comment
Share on other sites

Точно сега изгледах серията! Адски съм разочарован! Не знам защо така са претупали всичко на края! Просто е толкова блудкаво и банално, че тоя як сериал наистина не трябваше така да свършва!!! Мнооого ме разочароваха е гати :( адски адски typical :angry1

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм на 100%!

Още на първата минута :sick ! Края си ме разчувства, но цялата серия беше доста cheesy!

Жалко - беше много яко сериалче! :cry

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм на 100%!

Още на първата минута :sick ! Края си ме разчувства, но цялата серия беше доста cheesy!

Жалко - беше много яко сериалче! :cry

Има само едни заслужаващи си 20 секунди от серията, за да се гледа! Това е момента със Сет и Самър в автобуса - нищо друго :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...