Jump to content
BulForum.com

Изпитанията на любовта...


dok

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

/оффф: айде двама потребители откриха любовта в нашия любим форум......

 

/онн: за любовта съм правил и много и малко, и всичко и нищо и почти винаги крайно недостатъчно. а понякога пък прекалено много. а ми остава още толкоз много да направя....

Link to comment
Share on other sites

не ви прочетох обстойно диалогчето, а само отгоре-отгоре. имало "видове" любов - физическа, духовна и подобно. ми не мисля. разбира се, че като кажа, че обичам едно момиче. това означава че го желая на всички нива. но като кажа че обичам мама, това не означава че искам да спя с нея. но не трябва да разделяме любовта. това е неуважение към нея. любовта си ч има. всеки си я усеща и прилага по различни начини. ето садомазохистите - обичат се, но си причиняват болка :) еми странни пичове, но любовта я има. хайде със здраве :)

сори джейн.

groovy,ne mi se izvinqvai 6toto govorish za ne6to syvsem razli4no

 

P.S.hahhaahah.Tva mnenie e mn. hubavo ama tva sorry Jane verno ne go razbiram za kvo e.Drugiq pyt To6o,bate,4eti predi da komentira6 :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да Любовта е навсякъде..но трябва да имаш ОЧИ да я видиш...и нещо ВЪТРЕ за да я почувстваш...

Вече прочетох дискусиите около това дали любовта е навсякъде и кой можел да я види... Ами аз пък си мисля, че не е толкова хубаво да я виждаш(дори да е навсякъде-където и да погледнеш, тя е там...). Какво значение има дали имаш очи да видиш, а това за отвътре... Всеки си има нещо отвътре, което се преобръща в определени моменти. Пък и тя, любовта си е странна птица и си мисля, че не трябва да се търси. Тя сама каца на рамото ти... А що се отнася до изпитанията... с много приятели сме коментирали и в общи линии стигнахме до извода, че докато не лазиш, не е сладко :bgrin: :cry :)

Link to comment
Share on other sites

ohhhh lyubov

mnogo interesno i neobqtno 4uvstvo

s moq priqtel ot okolo 5-6 meseca ni delat 160 km :) i samo weekendite se vijdame , no da vi kaja se sblaskahme s mnogo trudnosti , no s lyubov i tarpenie se spravqm , daje smeq da tvardq 4e se obi4ame vse pove4e pove4e i vsi4ko koeto pravim ni stimulira misalta 4e 6te sme zaedno,prosto trqbva da polojim pove4e usilia

kakto se kazva kolkoto po trudno tolkova po sladko

predi da se zapoznaq s nego mislih 4e lyubovta e nqkva gluposti ,4e e prosto iliuziq i samotnite hora si vnu6avat 4e sa vlubeni v nqkoi, s koito prosto imat ob6ti interesi za da mogat da se po4uvstvat neobhodimi

No neo4akvano namerih 4oveka koito obi4am i me obi4a ... i trudnostite mejdu nas postoqnno izka4at , tu opravim edna i se poqvi druga ... ujas ... oba4e sled vsqka trudnost nie sme se po 6taslivi 4e sme zaedno i 4e sme edin do drug

Link to comment
Share on other sites

Dam! taka e! I az sum na tozi princip 4e kolkoto e po - trudno e po-interesno! No tiq dni zapo4va da mi stava ve4e tvyrde interesno! /ne govorq konkretno za lubovta/! inace sum zabelqzal 4e sys vsqko karane s moeto devoi4e zapo4vame da se opoznavame sve pove4e i pove4e! :love :rolleyes: Puk vij nqkoi den moje i da spem da se 4opkame za razni bezobrazni 6turotiiki! :punk

Link to comment
Share on other sites

Само където играят кинти няма Любов, така че недейте да говорите, че е навсякъде :D

Link to comment
Share on other sites

Няма такова,като" само където играят парите"...никъде..нищо...не е ...САМО....така че любов ИМА и е много,много...и навсякъде....не е Само любов...но я ИМА...;о)

Link to comment
Share on other sites

Само където играят кинти няма Любов, така че недейте да говорите, че е навсякъде

 

 

Ако нещо не се купува с пари, се купува с много пари :) .

Link to comment
Share on other sites

Там, "където играят кинти", има любов...към кинтите.

Не, не бих могъл да приема, че човек може да обича някого заради парите му. Това не е обич.

Link to comment
Share on other sites

Не, не бих могъл да приема, че човек може да обича някого заради парите му. Това не е обич.

Напълно съм съгласна с теб.Любовта е едно от малкото неща,което не се купува.

Link to comment
Share on other sites

но секс се купува... а на някой това му стига. еми да го духа - хахахаха1

вземам да ставам простак

Link to comment
Share on other sites

Там, "където играят кинти", има любов...към кинтите.

Не, не бих могъл да приема, че човек може да обича някого заради парите му. Това не е обич.

Еми точно това казах и аз..

Че любовта не е навсякъде, както някой се беше изразил...

Щото аз лично познавам много двойки, дето уж изглеждат идеални за пред хората, обаче цялата работа се върти около паричките. Иначе се води, че се обичат..

Айде молим Ви се, била навсякъде ;>

Link to comment
Share on other sites

Нещо против парите ли имате.....? Вие не обичате ли парите?

 

Щото аз лично познавам много двойки, дето уж изглеждат идеални за пред хората, обаче цялата работа се върти около паричките.

 

 

Че какво лошо има? На теб това пречи ли ти? Щом на въпросната двойка не им пречи....

Link to comment
Share on other sites

давам двеста кинта да ти пръсна гъза, пречи ли ти?

Link to comment
Share on other sites

карамане, знаеш правилата за бай/селл, нали :) не ми разваляй сделката.

Link to comment
Share on other sites

К`ва сделка ще правиш ?

....На себе си ли ще ги даваш тия двеста кинта? :D

 

groovy,use6tam tuk nqkakvi nameci 4e moje da mine i bez pari/hahah/ne se zasqgaite,6egi4ka.

 

Kolkoto do liubovta,mi koito q vijda da i se radva,a za tezi deto ne q vijdat nadqvam se tq da gi nameri.

 

.''.''.

".." KISSES ot men :love

Link to comment
Share on other sites

Нещо против парите ли имате.....? Вие не обичате ли парите?

Че какво лошо има? На теб това пречи ли ти? Щом на въпросната двойка не им пречи....

Нямам против парите, но не ги обичам. Други въпроси?

И няма кво да ти обяснявам кое ми пречи и кое не, щото мисля че коректните човешки отношения са нещо много по-добро от някви си керливи 200 лв.

Сега разбра ли ме?

Link to comment
Share on other sites

Vseki den e izpitanie za moqta lubov kam neq......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Всеки миг е изпитание за любовта! Животът е изпитание за любовта!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...