Jump to content
BulForum.com

Изпитанията на любовта...


dok

Recommended Posts

Повече от половин година живях за едно момиче от Варна. Всичките ми изработени пари отиваха за пътувания до там. В Пловдив режима ми беше работата-вкъщи, вкъщи-работата. Няма бири с приятели, няма нищо. Спрях дори и курсовете по барабани, на коит ходех...

Тази приказка продължи, докъто не си дадох сметка, че нито аз ще напусна Пловдив заради нея, нито тя Варна заради мен... Аз поне не мога да водя такава връзка. Когато й е криво - аз не съм до нея, когато мен ме боли, когато се почувствам сам - студени букви в интернет... това за мен не е любов!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Айде и аз ще дам един пример за успешно издържано изпитание в любовта!

Приятелят на сестра ми учи 3 години в САЩ и 1 година в Холандия! Виждаха се 2-3 пъти годишно! Много й беше трудно,както и на него!Поддържаха връзка по телефона и чрез е-мейл!

В момента и двамата са в чужбина и си живеят заедно от 3 години. Общо 8 години са заедно! Да са живи и здрави и да се обичат !

Сигурен съм, че има и други подобни случаи! Вече ми е все по-трудно да повярвам в приказката, че "очи,които не се виждат, се забравят!"

Link to comment
Share on other sites

Границата между истината и лъжата минава върху линията ти на мисли, това на/в което вярваш е истина...

 

Edit:

Визирах това:

Oх добре, че си вярвате  ;)

 

А кое ти дава правото да обобщиш, че едно нещо е истина или не? Може да има НЛО, мож и да няма. В този контекст дискусията няма нищо общо с темата :))

Link to comment
Share on other sites

Границата между истината и лъжата минава върху линията ти на мисли, това на/в което вярваш е истина...

Аз вярвам в НЛО, но дали те са истина?

А това какво общо имаше с темата?

Едит: @ Скорпион - Аз нито обобщавам, нито философствам! Но дали ти го правиш, нека всеки прецени за себе си!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В името на любовта понякога съм склонен да изтърпя всичко, на което е способна да ме подложи една жена.

Но сямо понякога!

Link to comment
Share on other sites

Заради жена много неща съм готов да изтърпя и да направя и до сега не си е заслужавало никога ... I'm fucked again and again and again ... Заради тези глупости съм пренебрегвал принципите си мисленето си и идеите си след това остава само съжалението и разочарованието.

Link to comment
Share on other sites

Най важното е да я спукаш от еб**е и другото само си идва  ;)

Хе-хе, де да беше толкова просто.......... :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...