Jump to content
BulForum.com

Изпитанията на любовта...


dok

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Не е верно... Аз лично се смятам за най-големия романтик. Или поне не познавам такова животно като мен. И се гордея със себе си даже. Обаче не съм единствен. И не сме 3ма или 127ма. Просто е прекалено хубаво да се обожествяваме така... По тоя свят има достатъчно много (като бройка разбира се, за промили не става дума...за проценти пък съвсем) готини и стойностни хора... Червената книга я оставете за друго. А това какво съм правил аз за любовта ли? Нищо. Когато почнеш да се гордееш от това на какви ужасни неща си изложен и издържаш в името на любовта, тогава поне можеш да си сигурен, че не обичаш. Защото любовта замазва тия гадости.

Link to comment
Share on other sites

az ne sym sred nai-golemite lubov4ii........prosto lubov nqma ,taka 4e.......... sorry,no nqma da ti dam ideq

 

много си категоричен бе, гъзар. нещо гговориш без да знаеш, а. отвори си очите бе! дано си наистина някаква заблудена душица, а не се правиш на големия женомразец като батко ти DMX.

за любовта, жертви - не. няма такова нещо. любовта си е любов. ако има някакви тежки моменти то те се компенсират от любовта и не трябва да им се обръща внимание, още по-малко да се приемат за геройство.

Link to comment
Share on other sites

Батка ти стана някъфф абсолютен hardcore да знаеш... Не е като да не съм съгласен с теб и не е като да не съм го казал в предишния си пост и ти само да потвърждаваш и не е като и аз да не съм кофти копеле, ама...не знам...весел си ми. Кърти ги лошите...

Link to comment
Share on other sites

prosto lubov nqma ,taka 4e

 

Алоу, пичага, т'ва че ТИ до ся не си я срещал да не би да означава, че я няма?

Ти кво си мислиш като чуеш за любов?

Че ще дойде неква кака и ще те обича вечно ли? Вечни неща няма.

И недей да очакваш, че ще дойде също някоя, която ще те обича безрезервно- в любовта трябва да дадеш, за да получиш. А, забравих и думата 'компромис'.

Ай стига толкова от мене, че много се улисах :D

Аз щото тая вечер прекъснах връзката си и нещо не съм добре :D

Link to comment
Share on other sites

Погазвайки собствената си гордост, несъзнавайки колко безполезно е това, което вършех, аз горко плачех на коленете на любимия. За жалост сълзите ми не можеха да върнат изгубената му любов :cry Правела съм и други компромиси и жертви, карала съм се с приятели в името на любовта. А чак когато я изгубиш, осъзнаваш колко зависим си от нея...

Link to comment
Share on other sites

В името на любовта се ОЖЕНИХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Е тва е най-голямата възможна жертва! Хвала на такива хора! Нека споменем с уважение имената на Ал Бънди(Maried with children), Лестър Бърнам(American beauty) и всички други, знайни и незнайни жертви на любовта! Амин! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В Любовта,за съжаление..Човек лесно се ГУБИ...,защото същността й е скрита за мнозина - истинската...Губила съм се и съм се намирала...била съм някъде и никъде...празна и пълна...принадлежаща и непринадлежаща на себе си...високо и много ниско...но пак с Любов...и чрез нея СЪМ....

- малко във Великото и велико в Малкото................

Тя ни се открива..и ние се самооткриваме чрез нея и самоусъвършенстваме...към нещото....

Принасяла съм жертва - "безкръвна"...Себе си...оставайки ми само чистотата на сълзите ми...отмиващи ненужното страдание ...

за да може отново и отново да поникват цветни пеперудени крила...

...до безкрайност...и вътре и отвън....разбивайки стените на прах....

Link to comment
Share on other sites

Njma lubov.Tova e edna zabluda. Ako lubimija 4ovek e re6il da se razdelite-ni6to njama da go vbrne obratno pri teb.$ godini bjahme zaedno,no toi e bil s men zaradi skbpite podaraci koito mu praveh.Sega ima ve4e druga i nito lubovta mi go sprja da si otide nito podaracite s koito go obsibvah.Sega sbm sama s bolkata si ,bezsbnnite no6ti, podutite ot pla4 o4i .Sled tolkova meseci az prodbl*avam da go obi4am.Mislite sa mi pri nego-a toi ve4e e s druga...

Link to comment
Share on other sites

В името на любовта се ОЖЕНИХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

way to go man! Bravo! :D

 

Da vi kaja 4esno, na men mi otne tolkova mnogo vreme da razbera kakvo e lubota 4e ... ! spored men lubovta ne moje da se izpita samo po sebesi kato sldkiq vskus na 6okolada da kajem! :) Tq moje da useti po tova kak se 4uvastva6 kogato si s drugiq 4ovek, i na kakvo si gotov za nego!/4ovek da ne si pomisli nqkoi ne6to :angry1/.Lubovta e tova, koeto te kara da se razdava6 na polovinkatat ti - i tuk stava interenoto

1. ako si dal i ne si polu4il togava "boli"

2. ako si dal i si polu4il obranto togava moje da kaje6 4e si razbral kakvo e e Lubovta! - da obi4a6 i da byude6 obi4an!

Tova kakvo si napravil e ni6to bilo, kakvoto bilo - bilo! Vajnoto e kakvo 6te napravi6! Ne mojem da promenim minaloto, no mojem da se postarem pove4e otnosno byde6teto! Az sum naistina na tozi princip! Za tezi kotio kazaxa 4e nqma lubov, too sad for them!

 

Njma lubov.Tova e edna zabluda. Ako lubimija 4ovek e re6il da se razdelite-ni6to njama da go vbrne obratno pri teb.$ godini bjahme zaedno,no toi e bil s men zaradi skbpite podaraci koito mu praveh.Sega ima ve4e druga i nito lubovta mi go sprja da si otide nito podaracite s koito go obsibvah.Sega sbm sama s bolkata si ,bezsbnnite no6ti, podutite ot pla4 o4i .Sled tolkova meseci az prodbl*avam da go obi4am.Mislite sa mi pri nego-a toi ve4e e s druga...

 

Spored men ne si mislila taka v na4aloto! Ne go misli! 6tom ne e predpo4el teb i tvoqta usmivka. togava prosto ne zaslujava sylzite ti! :)

Link to comment
Share on other sites

Най-голямото изпитание за мен беше,когато приятелят ми замина в чужбина.Там беше 2г. и ние въпреки негативизма на всички близки и приятели запазихме връзката си.Той е в BG от 1 г. и се обичаме повече от всякога. :love

Много е трудна любовта от разстояние,чувстваш се невероятно самотен.Но"Раздялата за любовта е като вятърът за огъня-слабия загасва,а силния разпалва."

Link to comment
Share on other sites

Много добре казано "if__pif" :D

Има Любов,разбира се...и тя е навсякъде около нас...тя може да се почувства на всички нива - физическо...духовно...и въобще тя е всичко.Това,че пича не е отговорил на чувствата ти..не я прави илюзия...не любовта е заблуда...просто си попаднала на много "заблуден" човечец...

DON"T GIVE UP!!!,както обичам да си казвам аз....той не е началото...нито края,а някъде там по средата...приеми го като частичка от пътя,който трябва да изминеш...или урока,който трябва да научиш,докато дойде Истинския момент...на Истинския мъж... :D

Пращам ти много слънчеви усмивки....с Любов...

Link to comment
Share on other sites

Kak4e/AuReOlUs/to verno if__pif go e kazal dobre, no da tvyrdi6 4e liubovta e vsi4ko/haha,ne go priemai kato podigravka,ama ne e verno/Liubovta sym syglasna 4e moje da e duhovna, fizi4eska i vsqkakvi vidove vyob6te.No kakva liubov vijda6 v tva maika da izostavi deteto si v nqkoi konteiner, ili v tova kak myj prebiva jena si, ili v tova kak ima takiva deto izostavqt semeistvata si/znam takyv slu4ai,ama mi treperqt rycete kato si pomislq i ne moga da pi6a/,a syveta koito si dala na momi4eto to dobre,no ne moje6 da nari4a6 onq "pi4" "zabluden", samo za6toto ne poznava liubovta.Toi qvno e bil nai-malkoto li6en ot liubov,ili...abe prosto si e izpolzva4,no qvno e znael kakvo iska,t.e. ne e bil "zabluden".ne horata koito se vyzpolzvat ot ne4iq 4ujda liubov ne sa zabludeni ,te prosto se vyzpolzvat ,izgavrqt se ,trygvat si ,ostavat edna golqma praznina u tozi koito gi e obi4al.Pravi molq te razlika mejdu zabluda/za6toto obiknoveno zabludeniq strada ,a v slu4aiq jertvata e tq/i 4isto izgavrqne s ne4ii 4uvstva.I tova /kolkoto i stranno da zvu4i/e dokazatelstvo za silata na liubovta, koqto kara 4oveka da napravi Vsi4ko na koeto e sposoben/dori i za 4ovek kogoto ne go obi4a/.A ve4e e otdelen vypros dali trqbva da se doverqva6 i da pravi6 vsi4ko za nqkogo,koito moje i da ne otgovarq na 4uvstvata ti.

Fakt e 4e zaradi liubovta 4ovek bi napravil po4ti vsi4ko, no izvinqvai AuReOlUs,tq ne e navsqkyde ,a samo pri tezi ,koito sa sposobni da q priemat i koito imat neveroqtniq 6ans izob6to nqkoga da sre6tnat "istinskata" si liubov.

 

 

P.S.Na ostanalite USPEH

Link to comment
Share on other sites

Да Любовта е навсякъде..но трябва да имаш ОЧИ да я видиш...и нещо ВЪТРЕ за да я почувстваш...

Отворих специално тема....за да се додискутират и доизчистят различните възприятия за нещата,която веднага беше затворена..но явно в Пловдив Будисти - алтруисти НЯМА...за което адски много съжалявам...защото виждам,че нещата всъщност са много страшни ,

страшно - затворени/ограничени/рамкирани...Уви!!!

С поздрав:какчето....

Link to comment
Share on other sites

Ami az to uj kazah ,no koi da 4ete.Vqrno e 4e trqbva da ima6 o4i za da vidi6 liubovta ,no kolkoto i da se opitvam ne vijdam liubov vyv vsi4ki voini, vode6ti se na politi4eska osnova/v tqh dori ne stava vypros za tova da obi4a6 stranata si/, ne vijdam liubov v tova ku4e da napadne deteto ti i da go razkysa,a otgovornite za tova dori da ostanat nenakazani/qvno i nai-dobrite priqteli na 4oveka iskat da ni pokajat 4e ne 4e nqma liubov,no naistina trqbva da si otvorim o4ite/,ne vidam liubov v dupkite po pyti6tata/koito nai-mnogo da ti razbiqt kolata/,ne vijdam liubov v boklucite koito pokrivat vsi4ko okolo nas,ne vijdam liubov dori v hranata deto q qm/tva e sigurno za6toto pro4etoh temata "kenar"/,ne vijdam liubov dori v taka nare4enite "Jrici na Liubovta"po pyti6tata/ne 4e te ne mogat da obi4at i da se vliubvat, no nima sa dostoino olicetvorenie na sve6tenata liubov,za koqto govori kaka:)I aide sy6to ne vijdam liubov v primerite deto gi dadoh po-gore /da ne gi povtarqm/.Nqkoi trqbva da mi otvori o4ite 6toto spored kaka:) qvno sym mn. slqpa kato ne se syglasqvam 4e liubovta e navsqkyde.Aide syglasete se 4e dori da ste s otvoreni o4i i syrca kak 6te "vidite" liubov v ei tova.

 

 

P.S.Ina4e sym mnogo syglasna za vsi4ko ostanalo deto go kaza kaka:) :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Проблема е в това,че отдаваш прекалено голямо внимание на "лошите" неща в живота...а не трябва...не съм конкретизирала,доколкото помня кой е сляп и кой не...

виждам,че ти я "виждаш" истинската НЕЯ....което е похвално..но за да бъде доизчистен погледа ти...трябва да се отърсиш от негативизма си спрямо нещата и света изобщо...това ще стане само когато разбереш,че всички сме едно цяло...и взаимозависими...

Ти не си отговорна за действията на другите...нито в случая пряко засегната от техните избори...че да вземаш толкова навътре нещата...прави своите си избори...пожелавам - правилно....

тогава ще си говорим.... :D

Link to comment
Share on other sites

не ви прочетох обстойно диалогчето, а само отгоре-отгоре. имало "видове" любов - физическа, духовна и подобно. ми не мисля. разбира се, че като кажа, че обичам едно момиче. това означава че го желая на всички нива. но като кажа че обичам мама, това не означава че искам да спя с нея. но не трябва да разделяме любовта. това е неуважение към нея. любовта си ч има. всеки си я усеща и прилага по различни начини. ето садомазохистите - обичат се, но си причиняват болка :) еми странни пичове, но любовта я има. хайде със здраве :)

сори джейн.

Link to comment
Share on other sites

Много добре казано "if__pif" :D

Има Любов,разбира се...и тя е навсякъде около нас...тя може да се почувства на всички нива - физическо...духовно...и въобще тя е всичко.Това,че пича не е отговорил на чувствата ти..не я прави  илюзия...не любовта е заблуда...просто си попаднала на много "заблуден" човечец...

DON"T GIVE UP!!!,както обичам да си казвам аз....той не е началото...нито края,а някъде там по средата...приеми го като частичка от пътя,който трябва да изминеш...или урока,който трябва да научиш,докато дойде Истинския момент...на Истинския мъж... :D

Пращам ти много слънчеви усмивки....с Любов...

 

 

WoW! Smeli slova 4oveko! Ama da ti kaja xi4 ne si praV! Radvam se s tova 4e mislim po edin i sy6ti na4in, ama tova s slyn4evite usmiski i Lubovta ..... ?!?!? Istinata e 4e ti gi vry6tam! Az sum momcence! Obyrkal si ne6to pi4! A i o6te ne sum ot drugata strana na rekata, nqma i da byde/za vseki slu4ai da si kaja/! No offence bro!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...