Jump to content
BulForum.com

Тема за новобранци (кое, къде, как, защо)


break

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Не ми е ясно има ли начин да се разбере дали даден потребител е баннат?Най-вероятно няма, но все пак да попитам. :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми е ясно има ли начин да се разбере дали даден потребител е баннат?Най-вероятно няма, но все пак да попитам. :)

всъщност има :D под аватара където пише група т.е. мембер, модераторс, етк... ако е баннат пише baned :blink:

Link to comment
Share on other sites

аз пък се чудя засто е толкова малък лимитът за прикацване на снимки и т.н. 20 каб. пфу!  :unsure:

Понеже виждам, че си нов ще ти подскажа, че това по-скоро трябваше да го зададеш тук. ;) Тази тема е за проблеми по форума. Иначе за да не остане празен въпроса ти... Еми толкова са отпуснали администраторите на форума, толкоз ползваме. :)

Link to comment
Share on other sites

Така, сега и аз едно въпросче да задам.Значи като слгаме линк в дадена тема, върху коя част на речта трябва да стои той?

Пример:"Ето ви снимки по темата"

Върху коя дума трябва да е линка?"Ето", "Ви", "Снимки", "По" или "Темата"?

Аз лично бих го сложил върху "Ето", но не съм 100 сигурен че е правилно.

Та върху наречие, глагол, прилагателно ил исъществително се слага линка?

:confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Така, сега и аз едно въпросче да задам.Значи като слгаме линк в дадена тема, върху коя част на речта трябва да стои той?

Пример:"Ето ви снимки по темата"

Върху коя дума трябва да е линка?"Ето", "Ви", "Снимки", "По" или "Темата"?

Аз лично бих го сложил върху "Ето", но не съм 100 сигурен че е правилно.

Та върху наречие, глагол, прилагателно ил исъществително се слага линка?

:confused  :confused  :confused  :confused

По-добре не давай линкове, за да не се чудиш за глупости излишно :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Така, сега и аз едно въпросче да задам.Значи като слгаме линк в дадена тема, върху коя част на речта трябва да стои той?

Пример:"Ето ви снимки по темата"

Върху коя дума трябва да е линка?"Ето", "Ви", "Снимки", "По" или "Темата"?

Аз лично бих го сложил върху "Ето", но не съм 100 сигурен че е правилно.

Та върху наречие, глагол, прилагателно ил исъществително се слага линка?

:confused  :confused  :confused  :confused

 

Върху "Ето"...пък и няма толкова голямо значение! ;)

Link to comment
Share on other sites

Слагаш линка на междуметията и чстиците.Когато няма такива, го слагаш на съюзите.Що за глупав въпрос, човече? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не ми е ясно има ли начин да се разбере дали даден потребител е баннат?Най-вероятно няма, но все пак да попитам. :)

http://www.evrocom.info/invision/index.php?act=members

Има начин. :bgrin:

Просто members го заменяш с Banned доло в полето.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е модераторите могат ли да получават warn ?

Хехе това е глупав въпрос, но все пак, има си по висшестоящи от модерите в тоя форум-администраторите.Именно те назначават модерите.

По темата:Ами според мене админите няма да тръгнат да дават уорн на някой модер, ами като се осере няколко пъти, направо ще назначат друг, кандидати колкото искаш.

Link to comment
Share on other sites

Хехе това е глупав въпрос, но все пак, има си по висшестоящи от модерите в тоя форум-администраторите.Именно те назначават модерите.

По темата:Ами според мене админите няма да тръгнат да дават уорн на някой модер, ами като се осере няколко пъти, направо ще назначат друг, кандидати колкото искаш.

 

И аз така мисля...а уж:

Избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения в една и съща тема. Ако има нужда да допълните или редактирате мнението си, и все още никой не е писал след Вас, използвайте бутона Edit (редактиране). Намира се долу вдясно на всеки Ваш пост.

 

А netrootbg като е модер кво прави...малии! :blink: Не че ми пука де, но да отбележа.Нищо против него нямам.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам:member - обикновен юзър, member+ -може да трие собствени постове, member++ - може да трие собствени и чужди постове, но само в негови теми... Ако греша моля някой да ме поправи...

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам:member - обикновен юзър, member+ -може да трие собствени постове, member++ - може да трие собствени и чужди постове, но само в негови теми... Ако греша моля някой да ме поправи...

Member++ доколкото знам може освен това, което каза по-горе и да затваря теми.Това вече е засегнато в тази тема, прочети няколко страници по назад. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искм да попитам каква е разликата между Members, Members+, Members++?

 

Горе в на breackneck поста търсиш ДРУГО 6-та точка. :)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам:member - обикновен юзър, member+ -може да трие собствени постове, member++ - може да трие собствени и чужди постове, но само в негови теми... Ако греша моля някой да ме поправи...

 

 

Горе в на breackneck поста търсиш ДРУГО 6-та точка. :)

Мерси. :) искам ++. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Също така искам да допълня нещо за ++ който са :) Те имат достъп до секцията на модераторите които ние обикновенните юзери невиждаме :)

Link to comment
Share on other sites

Да направя малко уточнение във връзка с горните няколко мнения.

Members++ могат да си трият собствените мнения, но не и тези на другите потребители.

Модераторите няма поле за warn.

 

WriteR4e темата за вицовете е малко по - особена от останалите ;).

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам и за още нещо, направи ми впечатление, че в периода 22 30 - 03 00 часа има потребител(и) Google.com. Каквое това? :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам и за още нещо, направи ми впечатление, че в периода 22 30 - 03 00 часа има потребител(и) Google.com. Каквое това? :)

Google.com индексира форума ;). Както проверява разни страници така и форума.

Big Brother is watching you!!!

Link to comment
Share on other sites

WriteR4e темата за вицовете е малко по - особена от останалите ;).

 

Ахъм...

 

Искам да попитам и за още нещо, направи ми впечатление, че в периода 22 30 - 03 00 часа има потребител(и) Google.com. Каквое това? :)

 

HERE! Рови се малко бе човек. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...