Jump to content
BulForum.com

kakvo Vi drazni nai-mnogo


Recommended Posts

Ами в сегашната малко ме дразни фактът, че няма такава :P ... а в предишната... имаше няква малка параноя и не щеше да си дава данните в хотелите като пътувахме из България... иии като пипне нещо и все си мие ръцете и съответно и мен ме караше :wacko:... това е май.

Link to comment
Share on other sites

Темата е невероятно нагла!if_pif трябва да се засрамиш!Сериозно говоря!

 

офтопик: Що бе, щто да е нагла темата. Тема като тема, нека да се пише, някои може да му олекне като си каже какво го дразни в лубимия/любимата.

 

онтопик: Ами мойто момиче не ме дразни с нищо, поне за сега :love по някой път си прави гаврички с мен, ама е весело :wub:

Link to comment
Share on other sites

Дразня му се за това, че като застана сериозно и той си мисли, че се сърдя и се почва 'Добре бе,Рени, ся за кво ми се разсърди' от моя страна се почват истерии 'Васко, престани да си мислиш, че като застана сериозно ти се сърдя дразниш ме!' ' И като те дразня кво' 'Еми за кво триаа да ме дразниш' и до там..

Ама тва нещо го има по 4-5 пъти на час :woot

Дразни ме също като реши, че трябва да ме ползва за боксова круша..

Тогава ям ебати шамарите, уж леки.. :woot

Link to comment
Share on other sites

Kogato neshto me drazni si kazvam!Mrazq da mi se izvinqvat postoqnno...tfa "izvinqvai...Izvinqvai...blq blq" :blink: :sick :sick poludqam!:))

Ili da mi kazvat"nali ne se surdish"oooooooo plssssss nedeiiiiiiteeeeeeee mujeeeeee!!!!!!! :wacko: :wacko:

Obi4am da me manipulirat ama i az tqh:)i ne vinagi da sa na moito mnenie,ne obicham da se sugsasqvat s vsi4ko,togava vruzkata e obre4ena napraO!...S nego ili bez nego...stava vse taq.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

хаха или аз съм остарял или жените абсолютно са луднали напоследък ми е омръзнало от тях и по не се занимавам иначе кое ме дразнеше наи-много като каже отиваме на кино ок маина няма проблем и в следващия миг вече не и се ходи на кино ;п жени кво да ги праиш пък в студ като сегашния да бия път за нищо е сорри маина ама.

Link to comment
Share on other sites

Понякой път се прави на такава каквато не е.....И много обича да ме пренебрегва,което ме дразни супер много.......

Link to comment
Share on other sites

Понякой път се прави на такава каквато не е.....И много обича да ме пренебрегва,което ме дразни супер много.......

 

dam tuk i az sum suglasen s teb! ama jeni, kakvo da gi pravi6, bez tqx prosto ne mojem!!!

Link to comment
Share on other sites

Жена ми ме дразни рядко... Единствено когато вземе да ми подрежда нещата.

Подреди ли нещо, по-лесно ще намеря Джими Хофа, отколкото подреденото нещо.

Важното е да се съобразяват хората един с друг и да правят компромиси И ДВАМАТА ! Тогава дребните ядове сегиз-тогиз са просто за тонус :D

Link to comment
Share on other sites

Аз на моя му се дразня за хиляди неща, ама още се търпим. Докога незнам. Дразня се, че говори меко, че не се интересува от моите занимания, че не чете книги и съответно неможем да говорим за това, че не слуша моята музика, че обожава да се прави на селски бек, а е много далеч от това държание, че се шегува напълно неуместно на моменти и не с когото трябва, че не е домошарче като мен и предпочита кръчмата пред дискотеката...такива неща...ама си се обичаме...май...

Link to comment
Share on other sites

Важното е да се съобразяват хората един с друг и да правят компромиси И ДВАМАТА ! 

Много се радвам, когато се намират хора, чиито виждания са като моите :)

Толерантност и компромиси - това са две много важни "подправки" на една връзка!

Link to comment
Share on other sites

Смятам 4е ако се вглеаме и в собствените си недостатъци те са не по-малко от тези на половинката ни.При това мисля 4е ако той ме дразни с не6то би трябвало да го споделя само с него и да няма проблемация.Така 4е тия работидето ви дразнят,бегаите да му/и ги кажете и са стига с тея оплаквания,омръзна ми,даите не6то по-ведро/14 все пове4е наближава,не се дразнете ,ей!QKO SHIT от мен,доскоро :love :devil :wub: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дразня се от това, че винаги казва едно, а върши друго. Също така не мога да понасям това, че когато се сърдя за нещо основателно, той се "разсърдва" за това, че аз съм се разсърдила!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме това, че много често ме прекъсва, докато говоря, независимо от темата. Просто не изчаква да се изкажа... :angry1 За друго не се сещам :)

Link to comment
Share on other sites

Ами понякой път е много голям егоист и не мисли за останалите,а за себе си......

Link to comment
Share on other sites

Аз на моя му се дразня за хиляди неща, ама още се търпим. Докога незнам. Дразня се, че говори меко, че не се интересува от моите занимания, че не чете книги и съответно неможем да говорим за това, че не слуша моята музика, че обожава да се прави на селски бек, а е много далеч от това държание, че се шегува напълно неуместно на моменти и не с когото трябва, че не е домошарче като мен и предпочита кръчмата пред дискотеката...такива неща...ама си се обичаме...май...

 

е вие по-добре се разделете. да ви имам връзката

 

мен ме дразни само когато започне да налага мнение. мразя някой да ми се налага. особено в дълга връзка.. това не трябва да го има.

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо, за което му се дразня на моят приятел, е че обича да закъснява :angry: Ако не закъснее поне 30 минути няма да е той :wacko:

Ама като чета това, което вие сте писали, си мисля че е по-добре да не обръщам внимание на нещо токова дребно, като се има предвид, че нищо друго не ме дразни в него Много си го обичкам! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо, за което му се дразня на моят приятел, е че обича да закъснява :angry:  Ако не закъснее поне 30 минути няма да е той :wacko:

Ама като чета това, което вие сте писали, си мисля че е по-добре да не обръщам внимание на нещо токова дребно, като се има предвид, че нищо друго не ме дразни в него Много си го обичкам! :wub:

 

 

wow! tvoq priqtel me bie! az nikoga ne sum zakusnqval s 30 min! ama 5-10 si gi pravq vseki put i priqtekata mi mnogo se qdosva,za6toto tq e VINAGI to4na! kak go pravi ne znam! ama i az rabotq po vyprosa :)

Link to comment
Share on other sites

Бившата ми приятелка се дразнеше когато и кажа че и тази седмица ще има формула 1 в неделя, пред алтернативата да поседя 2 часа гледайки поредната победа на шумахер не бих избрал друго, oсобенно в тъпия неделя следобед :) Съшо така много мразя да ми закъснява някой на срещи, на втория път съм готов да им тегля куршума...

Сега без приятелка, няма от какво да се оплача :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...