Jump to content
BulForum.com

kakvo Vi drazni nai-mnogo


Recommended Posts

mi v predi6nata me drazne6e 4e mnogo govore6e za tova kak bila prekarala edin kvo si e edi koe si mom4e i da se hvali koi i bil gajde za tvoa e zarqzah 6toto mnogo me drazne6e tova i az se 4uvstvah prenebregnat...

Link to comment
Share on other sites

Бившата ми приятелка се дразнеше когато и кажа че и тази седмица ще има формула 1 в неделя, пред алтернативата да поседя 2 часа гледайки поредната победа на шумахер не бих избрал друго, oсобенно в тъпия неделя следобед :) Съшо така много мразя да ми закъснява някой на срещи, на втория път съм готов да им тегля куршума...

Сега без приятелка, няма от какво да се оплача  :rolleyes:

 

xaxa!? sega kato ti vidqx posta i se setix za slednoto: moqta mnogo se grajni ili daje revnuva ot koletoto mI! :) za6toto dosta 4esto izlizam s nego i tq nqkak si ... ne go priema mai4e mnogo dobre!@: The_Ufo koga 6te pokarame?

Link to comment
Share on other sites

wow! tvoq priqtel me bie! az nikoga ne sum zakusnqval s 30 min! ama 5-10 si gi pravq vseki put i priqtekata mi mnogo se qdosva,za6toto tq e VINAGI to4na! kak go pravi ne znam! ama i az rabotq po vyprosa :)

 

Тези 30 минути са нищо Когато сме се разбрали да дойде да ме вземе от нас закъснява с около 1-2 часа :wacko: Нали знае че съм си вкъщи :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тези 30 минути са нищо Когато сме се разбрали да дойде да ме вземе от нас закъснява с около 1-2 часа  :wacko: Нали знае че съм си вкъщи  :wir

uuuuuuuuuuu! male, 4ak trupki me pobixa kato go pro4etox tova i za moment si pomislix 4e skupata si e vzela pc i me narejda tuk bez da znam! I na men mi se slu4i vednuj i az mnogo syjalqvax posle...... :sayjin :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...