Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
Само това намирам девойко - _[1C]]ХОП

 

Подозирам обаче, че ще е изцяло на руски... Все пак пробвай

ще бъде дъъъъълго дърпане,но само да я подкарам :pirate

10х 10х 10х :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравейте , търся една много стара игра която на времето се играеше на игри подобни на днескашните ротативки :D мисля че се казваше Galaxyan , но не тази със "танковете" а имаше космически кораб който го нападаха други кораби с извънземни. Мисля че съм я виждал и в игрите на NINTENDO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много ще съм благодарен ако някой качи играта Red Alert 3 :) .В арена и замунда са я махнали а в thepiratebay релийзите имат троянци...моля ви-нека някой се заеме.Сигурен съм че доста хора са фенове на поредицата

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Искам да питам дали някой знае как се казва и от къде мога да си сваля - следната игра: Преди имаше предаване по евроком с нея. Нареждаш разни предмети във верига и после като ги пуснеш, трябваше последователно да се задеистват и да стигнат до крайната цел.

 

Дано някой да успее да ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой знае как се казва и от къде мога да си сваля - следната игра: Преди имаше предаване по евроком с нея. Нареждаш разни предмети във верига и после като ги пуснеш, трябваше последователно да се задеистват и да стигнат до крайната цел.

 

Дано някой да успее да ми помогне.

Да не говориш за Incredible Machines... ЛИНК - Това са всичките серии от поредицата!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте!

Имам проблем с подкарването на Sudden Strike 2 на едно лаптопче. Значи инсталирана е и кракната ,но когато я пусна още като зарежда дава грешка и край. На десктоп компютър с ХР SP2 върви без проблеми , лаптопа също е с ХР SP2.

 

Моля , дайте предложения каква може да е причината да не тръгва. Искам играта непременно да се играе на лаптопа.Ако е възможно.

 

Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Търся адвенчър-пъзел игри (наподобяващи myst), които да тръгнат на пентиум 2 300мхз... ще съм ви много благодарен ако ми кажете някакви.

:)

Link to comment
Share on other sites

Има ли игра Stargate :confused

 

Качена е,но гледам,че е Мод на Халф Лайф 2 ! Има и онлайн игра Старгейт. Излезнала е миналата година и Старгейт Свят игра,незнайно защо не мога да я сваля ?

Link to comment
Share on other sites

Като е качена поне ъплоудера да беше казал как да се инсталира тази игра. А мога ли да помоля да намерите и качите тук Stargate SG-1: The Alliance или Stargate Worlds?

Link to comment
Share on other sites

Като е качена поне ъплоудера да беше казал как да се инсталира тази игра. А мога ли да помоля да намерите и качите тук Stargate SG-1: The Alliance или Stargate Worlds?

 

 

Ще пробвам да ги кача тия дни ! И няма да стане иска кинти ?

Link to comment
Share on other sites

Ако желаете информация за някоя игра за PC - тук е единственото място където можете да поискате такава.

 

Taka imam edin seif s minati vsi4ki misii na gta sa oba4e mi ot4ita edna gre6ka s dont send nqkoi moje li da mi kaje kak da q premahna?

 

Nqkoi???????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Търся бакъп (копие на диска, което работи без модчип) на PS1 игрите:

Crash Bandicoot (PAL)

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (PAL)

Crash Bandicoot 3: Warped (PAL)

Spyro The Dragon (PAL)

Spyro 2: Ripto's Rage! (PAL)

Spyro: Year of the Dragon (PAL)

 

Ако знаете от къде мога да намеря бакъп на игрите ще е много добре.

 

Ако някой има игрите ще съм му много благодарен ако направи един бакъп с CloneCD програмата.

А, ако не знае как да направи бакъп...

 

С Alcohol 120% става, просто избирате да ви направи имидж файл от диск и избирате ps1 профил от готовите, запазвате като mdf/mds и всичко е готово.

 

Пускате диска в cd-то, пускате CloneCD и давате Read Frile от менюто, избирате устройство и ви показва профили за копиране на диск, цъкате с дясното копче и давате New, след което цъкате на него с дясното копче и давате edit и нагласяте настройките по този начин.

Data Read Settings

Read Speed Data: Max
Read Subchannel Data from Data Tracks: Отбелязано
Regenerate Data Sectors: Отбелязано

Audio Read Settings

Read Speed Audio: Max
Audio Extraction Quality: Medium(Fast)
Read Subchannel Data from Audio Tracks: Отбелязано
Only Read the First Session: Не-отбелязано

Error Handling

Fast Error Skip Settings: Не-отбелязано
Abort on Read Error: Не-отбелязано
Don’t Report Read Errors: Не-отбелязано
Intelligent Bad Sector Scanner: Не-отбелязано

Write Settings

Write Speed: 4x (yes, 4x)
Weak Sectors: Ignore
Don’t Repair Subchannel Data: Отбелязано
Always close last session: Checked

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте,търся 1 игра,куест или адвенчър,не знам точно как се води.Преди години имаше едно предаване по ММ,казваше се "myst" с водещ Роро.Та там се играеше и на тази игра.Става въпрос за двама испанци,може би и братя,които трябваше да се справят с разни загадки,като имаше възможност да се играе както с единия,така и с другия брат.Някой ако я е играл да обажда :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся игра в която ти се даваше някакво МПС и трябва да го направиш да изпълнява по специални нужди. Имаше нещо като биитъл да го направиш амфибия, автобус да го направиш да прави Wheelie и някаква количка която да събира голф топки. След като направиш каквото трябва се състезаваш срещу друг с такава модифицирана кола.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте ! Имаше една игра едно време за СегаМега Драйв 2 с Доналд Дък ! Той стреляше със стрелички отпред с гума за залепване ! Катереше се по тях ! Ядеше некакви люти чушки и ставаше много бърз,и безсмъртен,докато отмине действието на чушките ! Също така си спомням,че се биеше с викинги,плуваше под водата ! Ако некой си спомни как се казваше поне да ми напише името за да я намеря и да си я сваля ! А ако може ще му бъда благодарен и ако я качи в Тракера ! Благодаря ви предварително !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Някой може ли да ми помогне в намирано на стар скриинсейвър на стария Manhunt, представлява един тъмен коридор който се наблюдава от камера

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...