Jump to content
BulForum.com

Нормално ли е за едно момиче да е Би?


Recommended Posts

Това наистина си е изгъзица.Не е нормално да си би, няма нищо нормално в това. А това, че някой е видял две момичета да се целуват незначе, че те са БИ. Жалко е, но е истина това, че е нещо като мода вече.

 

Точно така...мода-да си БИ.Еми хубаво щом е така!Само че кои момичета са БИ:тези които могат да имат повече момчета,и правят това от лиготия,или тези които не могат да си хванат гадже???Аз мисля че първите са по-склонни да правят "изгъзици",както каза някой.

И наистина жените които са БИ ги приемат,докато мъжете...напримет Димитър от ББ-като се разбра че е БИ всички:ааа тъп гей и т.н.А като Зара и Мел се смучеха...еее ми то тва е красиво ;) .

Нова мода:ставайте би-сексуални щото не ви виждам в бъдеще:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Mnogo iasno 4e ne e normalno! Kakvo mu e normalnoto da si bi? Ta tova si e 4ista gadna skapana lesbiiika shtom haresva i jeni haide styga prostotiii.Sushtoto e i pri majete ako edin muj e bi tova za men si e e edin gaden skapan pederuga i tova e polojenieto.I tova e edin ot nai tapite basove koito sam 4uval....

Link to comment
Share on other sites

ЗА МЕН НЕ Е ВЪОБЩЕ НОРМАЛНО. Дразни ме фактът че всичко почна почти да "обръща резбичките". Все едно някъв с мека китка да дойде да те сваля хахаха шъ му чупа главичката.

Link to comment
Share on other sites

Лесно се навива на троика с друго момиче :D ;) .

Но според мен не е нормално... няма ништо нормално в това да си падаш по твоя пол.

 

PS:Лично мнение

Link to comment
Share on other sites

Нормално е всичко, което ти доставя удоволствие :)  :)  :)  :)

 

Охооо за тея думи много хора биха те линчували,че то и на Хитлер му е доставяло удиволствие да прави хора на сапуни ама лично на мен хич не ми се струва нормално,а на теб :wacko:

 

Колкото до темата то си е факт че това е ненормално отклонение в половата ориентация защото не води до продължаване на поколението.Това си е хромозомна мутация която е причина за по-голямото количество полови гени на противоположния пол и определя тази наклонност,а както знаем повечето хора са си с повече полови хормони на пола си и с по-малко на другия,така че не е нормално явление.И макар да ви се струва пресилено казано особено за лесбийките те са извратени.

 

П.П:Не ме убивайте за тоя пост :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ае помогнете ми малко че се хванах на бас а пък не ми се губи...Според Вас нормално ли е за едно момиче да е Би ?! ;)

 

Доста глупав бас според мен. Кой определя какво е нормално? Ако ми кажеш какво точно имаш предвид под нормално... ще се опитам да отговоря.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам колко от вас познават бисексуално момиче.Момиче,което не просто се е целувала с приятелка в бара след n-та водка,за да направи шоу,а момиче,което е имало много по-интимни отношения с някое друго???Съмнявам се,че сте много.А целуването си е просто лиготия.

Link to comment
Share on other sites

Доста глупав бас според мен. Кой определя какво е нормално? Ако ми кажеш какво точно имаш предвид под нормално... ще се опитам да отговоря.

 

 

според мен и някои други видни учени,нормалното е жената да се люби с мъж/е/.другото е позьорство и лигутия както и по горе се каза не еднократно.

чесно не бих отказал да присъствам лично на една по-така гореща сцена между две жени,което съм сигурен че много други мъже също го искат,и това ме довежда до логичния извод че ние сме едни лицемери.

наистина не е нормално,но колко от вас ще откажат на среща с angel long и примерно ashley moor?

аз определено не бих! :punk

Link to comment
Share on other sites

kan1bala: Az vse si mislq che tochno tozi forum ne e kompetenten organ za da opredeli koe e normalno ili koe ne.

 

Moje da se nareche edno neshto nenormalno ako naruchava nqkoq pisemna norma za povechenie...ne mi e izvesnto v zakonite na bG da e pisano che dve jenki nemoje da se celuvat.Do kolkoto znam zabraneni sa samo sexualno provokativni proqvi na obshtestveni a po nqkgoa i na publichni mesta.Taka che v momenta ne se tarsi edinodushno reshenie "DA" ili "NE" a vseki iskazva mnenieto si...i chat pat leko se potdrupva ot obshtata tema. Stegnete se da ne vi stegam. :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално е всичко, което ти доставя удоволствие
Охооо за тея думи много хора биха те линчували,че то и на Хитлер му е доставяло удиволствие да прави хора на сапуни ама лично на мен хич не ми се струва нормално,а на теб  :wacko:

Така изкараните мои думи наистина биха предизвикали линч(пък и аз сама бих се контрирала сигурно по над 10 начина), но само не можах да разбера как стигна до глобалния извод, че на Хитлер му е доставяло удоволствие.

А аз си мислех, че си хетеросексуален.... :)

 

И друго не мога да разбера как може някой да изкаже убедителни аргументи по тезата, че не е нормално. Мисленето много не ми се отдава, ама защо пък да не се пробвам. Норма е това, което е определено от природата. О.К., но природата ни е дарила с полови органи, а не със сексуална ориентация. Мъжете и жените осъществяват полов контакт, за да създадат поколение. А аз може ли да си попитам , колкото и грубичко да прозвучи, колко дупки са били използвани не по предназначението си, докато се разбере, че като използваш точно една определена е възможно създаване на потомство. А защо мислите още в Стария завет се забранява кръвосмешението...Тогава хората са се чифтосвали, без да подбират, но някой е трябвало да им каже кое е нормално и кое не. Аз съм виждала животни гей. И при тях ли е модерно течение? Ако на едно момиче/жена й доставя удоволствие да е с друго момиче/жена какво му е ненормалното(така първоначалните ми думи не биха могли да се извъртят по толкова безумен начин).

Link to comment
Share on other sites

А аз може ли да си попитам , колкото и грубичко да прозвучи, колко дупки са били използвани не по предназначението си, докато се разбере, че като използваш точно една определена е възможно създаване на потомство.        

 

Аз съм виждала животни гей. И при тях ли е модерно течение?

 

Не е грубо.Смешно е.Всяко живо същество инстинктивно намира къде да си го завре!

 

Например в стадо шимпанзета, водача на стадото прави секс с всяко едно шимпанзе, независимо от пола му, за да се избегнат конфликти в групата - това е научен факт.

Животът в плен предразполага към контакти между животни от еднакъв пол.Дали това не кара и младите хора , чувствайки се в плен на обществените порядки да търсят и да изживяват този род сексуални дела именно в знак на протест към тези приоми.В такъв случай не-естествената сексуалност е по-скоро търсена и предизвикана (чиста изгъзица).Той или тя не се е родил такъв/такава , и педерастията му/и не е в резултат на размяната (trance-a) на X и Y хромозомите.

Много често срещано е явлението в зоо-паркове , където животните не са на свобода.Така е също и в стадата.Кравите симулират полов акт помежду си, ако около тях дълго няма бик. Игрите и чифтосването без размножаване помагат за по-доброто сплотяване на групата.И ако ти смяташ , да правиш паралел между хорската и животинска сексуални наклонности ,пък и сексуални "цели", то нямам нищо против мнението ти, че е нормално да жена да прави секс с жени или мъж с мъжете , за да се харесва на останалите и да е мирно стадото. ;)

 

Колкото до кръвосмешенията,и историята говори за такива.Там обаче става въпрос най-често за такива служещи за постигането на някакви цели.Примерно да се запази короната,да остане богатството в родата,да стане монарх наследника не на този , а на онзи брат и т.н.Това няма нищо общо с темата.

Link to comment
Share on other sites

То се е видяло, че съм самотен воин, борещ се за умряла кауза...затова ще задам един въпрос и млъквам.

Интересно ми е каква ше е реакцията на тези от вас, които смятат, че хомо и би-сексуалните влечения са нещо ненормално и изкривено, ако след време си родят едно хубаво момченце/момиченце, което въпреки постоянните насоки на мама и тати относно кое е добро и кое е лошо, един ден се окаже в прегръдките на човек от същия пол. Как ще унищожите "заразата", как ще изкорените злото, обсебило детето ви? Ще го държите заключено в стаята си на вода и хляб, докато му дойде акъла в главата или ще му го вкарате преждевременно с точилката или някой друг кухненски прибор? Защото, виждате ли, то не слуша животинското в себе си, което му крещи "айде, миличкото ми, време е да се чифтосваш".

И сега? Дай да го хвърлим, то е гей, повредено е. Така ли? Не мисля...

 

@mobo, съгласен съм, че има хомосексуални хора, които се изкарват нещо повече от останалите. Но отговори ми - не мислиш ли, че това е нещо като защитна реакция? Те са дискриминирани и мразени - единият вариант е да се скрият вкъщи и да живеят като отшелници, а другият е точно този - да тръгнат с изпъчени гърди и арогантно отношение. И кажи ми, няма ли такива "нормални" хора? Хора, които се движат бааавно бавно по главната и се оглеждат така, сякаш чакат да им отдадеш почит.

 

Съфорумници, ...приятели, в никакъв случай не искам да ви натяквам мнението си. Вие си имате ваше и това е, което ви прави личности. Но си помислете и си отговорете искрено - има ли нещо във вас, в навиците ви или в интересите ви, което се води за "ненормално", погледнато от гледна точка на обществото? Ама съвсем искрено...

 

11х за вниманието!

Link to comment
Share on other sites

То се е видяло, че съм самотен воин, борещ се за умряла кауза...затова ще задам един въпрос и млъквам.

Интересно ми е каква ше е реакцията на тези от вас, които смятат, че хомо и би-сексуалните влечения са нещо ненормално и изкривено, ако след време си родят едно хубаво момченце/момиченце, което въпреки постоянните насоки на мама и тати относно кое е добро и кое е лошо, един ден се окаже в прегръдките на човек от същия пол.

Аз лично смятам би- и хомо- и транс- сексуалните наклонности за ненормални от чисто природна и биологична гледна точка , за това давам като пример чифтосването(А като те гледам как си се заял за т'ва пусто чифтосване,сякаш то е ненормалното , пожелавам ти на теб , ако предпочиташ да се сдобиеш с някое ин-витро отроче , така да бъде.Нали ще си модерен и толерантен с новото и не-природното.Пък тогава сам ще си избереш дали да е интелектуалец-педераст или лесбийка-космонавт)Щом не е "природно " правилно , значи е аномалия.Това е.Това обаче не означава , че аз не проявявам разбиране и търпимост към такива хора :) !!! За Бога , никак дори.Това , че не го смятам за нормално без да повтарям двеста пъти (понеже малоумни няма) от каква гледна точка , не означава , че не ги приемам и не проявявам търпимост.

 

ЧИФТОСВАМ

(животни) mate, pair (for breeding), couple;

ЧИФТОСВАМ ce couple (c with).

couple-и чифтосване и двойка(двама) , значи да сте двама е да се чифтосвате (множите) , жена с жена не се множи , мъж с мъж -също.Не е нормално жена с жена да е двойка.Т'ва е.

Link to comment
Share on other sites

..............

Интересно ми е каква ше е реакцията на тези от вас, които смятат, че хомо и би-сексуалните влечения са нещо ненормално и изкривено, ако след време си родят едно хубаво момченце/момиченце, което въпреки постоянните насоки на мама и тати относно кое е добро и кое е лошо, един ден се окаже в прегръдките на човек от същия пол. ...............

 

@mobo, ........ Но отговори ми - не мислиш ли, че това е нещо като защитна реакция? Те са дискриминирани и мразени - единият вариант е да се скрият вкъщи и да живеят като отшелници, а другият е точно този - да тръгнат с изпъчени гърди и арогантно отношение. ............

............

относно първия въпрос: не няма да го бия. само ще го изолирам от себе си. а то само ще се самоубие с глупавите си идеи. съгласен съм че има и медицински случаи, при които хомосексуализма е предизвикан от хормонален дибаланс. тогава ако има желание - ще се лекува, ако не - да прави каквото ще. аз ще помагам с каквото мога. защото си е мое, а в нашето поостаряло патриархално общество семейството е важно и се цени, независимо какво е и какви са членовете му.

всичките ми обяснения за агресията ми към хомосексуалистите са си само обяснения. не твърдя че са непременно верни.

по въпроса за защитната реакция: ами като ми скачат на бой с арогантността си да седя да ги гледам ли? като ми се дуят единствено със странната си сексуална ориентцаия, да си мълча и да ги толерирам ли? няма да стане. щом са тръгнали на бой - бой ще ядат. затова и не мълча. затова и ги унижавам. а други уважавам, защото са се доказали като хора с нещо различно от хомосексуализма.

не съм съгласен че са дискриминрани и мразени. с какво точно? защо ми повеждат война която не съм искал? обявяват че по дефолт са диксриминрани и се изкарват по-големи мъченици от Сина Му. ама не са, даже прекалено се толерират - имат си и заведения, влизат в парламента, дава им се възможност за изява в музикалните среди например. нашето общество е по-толеранто от повечето европейски.

както бе казано няколко пъти, по-горе. всеки е свободен да прави каквото иска, докато не пречи на останалите. но когато ми се наврат и започнат да ми пречат, съм в пълното си право да защитавам личната си позиция и пространство. с каквито средства намеря за добре.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi mneniya, kakwo neshto...

Az ne moga da razbera zashto izobshto triabwa da se saobrazqwame s obshtestvoto, do tolkowa che da promenyame nachina si na mislene. Az ako sym B, sledwa che triaa da mi hareswa, i shtom mi hareswa kakwo me interesuwa mnenieto na drugite. Da se spasyawat po edinichno. normalno/NEnormalno az naprimer kogato prawya neshto izobshto ne mislq dali e v normata si ili ne, shtoto prosto takawa nyama. Syglasna sym s BeHu naprimer za men ne e normalno bashta mi da stava v 2:00h vecherta i da pie airqn, ama za nego si e normalno, shtoto tva mu e navik :D

Ta takiwa mi ti neshta, wseki si jiwee jiwota i opredelq sam za nego si koe e normalno i koe ne, i drugite ne sa nikakwi, che da go sydqt kakwi neshta prawi..

Link to comment
Share on other sites

mnogo qsno 4e ne e normalno, momi4etata se rajdat za da se 4iftosvat s mom4eta ne s drugi momi4eta. sy6toto vaji i za myjete.

 

tva e super T*po ako nqkoi si misli 4e e normalno, tva e iskrivqvane na hormonite i genite i tva ako e normalno

Link to comment
Share on other sites

momi4etata se rajdat za da se 4iftosvat s mom4eta ne s drugi momi4eta

Е, най-накрая ми беше изяснено защо съм се родила :)

Говоря хипотетично. Аз съм едно обикновено момиче, на което сексът му харесва. Не следвам модни тенденции. Примерно си имам приятел, но така се стичат обстоятелствата, че правя секс с друго момиче и да не повярва човек, но ми харесва. Не съм като Черната вдовица, не причинявам болка на никого по време на секс(болка, която другия не е желал), няма акт на насилие-всичко е по взаимно съгласие... И пак не мога да разбера кое точно е ненормалното в това, при условие, че ми харесва. То и аналния и оралния секс не е много по нормите, но да ти правят например френска любов е нещо нормално, защото примерно спомага за по-качествено оплождане. :) :) :) :) Сигурна съм, че по време на секс си мислите: "Абе, нормално ли е да се целуваме?" Щом природата ни е надарила със сетивност, значи няма нищо против да изпитваме удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

Е, най-накрая ми беше изяснено защо съм се родила :)

Говоря хипотетично. Аз съм едно обикновено момиче, на което сексът му харесва. Не следвам модни тенденции. Примерно си имам приятел, но така се стичат обстоятелствата, че правя секс с друго момиче и да не повярва човек, но ми харесва. Не съм като Черната вдовица, не причинявам болка на никого по време на секс(болка, която другия не е желал), няма акт на насилие-всичко е по взаимно съгласие... И пак не мога да разбера кое точно е ненормалното в това, при условие, че ми харесва. То и аналния и оралния секс не е много по нормите, но да ти правят например френска любов е нещо нормално, защото примерно спомага за по-качествено оплождане. :)  :)  :)  :) Сигурна съм, че по време на секс си мислите: "Абе, нормално ли е да се целуваме?" Щом природата ни е надарила със сетивност, значи няма нищо против да изпитваме удоволствие.

Има си отделна тема за това ,какво харесваме в секса.

Що се отнася до това, кой какво го кара да изпитва емоционално и физическо удоволствие,съвсем не хипотетично,дай да строим масово,за да сме толерантни и угодни на пироманите.Да премахнем съдилищата,понеже така няма да сме толерантни с психопатите-убийци или клептоманите и крадците.Ако някой утре хване и изнасили дъщеря ми , аз ще го разбера него и болният му мозък , все пак му е донесло еуфория и безкрайно задоволство.Щом им харесва , значи е нормално.Изобщо нека бъдем добри със всичко , що носи удоволствие и наслада някому.Алилуя.

Link to comment
Share on other sites

Има си отделна тема за това ,какво харесваме в секса.

Що се отнася до това, кой какво го кара да изпитва емоционално и физическо удоволствие,съвсем не хипотетично,дай да строим масово,за да сме толерантни и угодни на пироманите.Да премахнем съдилищата,понеже така няма да сме толерантни с психопатите-убийци или клептоманите и крадците.Ако някой утре хване и изнасили дъщеря ми , аз ще го разбера него и болният му мозък , все пак му е донесло еуфория и безкрайно задоволство.Щом им харесва , значи е нормално.Изобщо нека бъдем добри със всичко , що носи  удоволствие и наслада някому.Алилуя.

Не съм като Черната вдовица, не причинявам болка на никого по време на секс(болка, която другия не е желал), няма акт на насилие-всичко е по взаимно съгласие...
Ако на едно момиче/жена й доставя удоволствие да е с друго момиче/жена какво му е ненормалното(така първоначалните ми думи не биха могли да се извъртят по толкова безумен начин).

Аз пък си мисля, че достатъчно ясно се изразих! Онази отделна тема нещо не ми е по вкуса, а и май споменах, че говоря хипотетично. Въпросът в тази тема е Нормално ли е едикакво си? Правя аналогия, защото аргументите "против" нещо се въртят около това каква е функцията ни в природата. Наистина бихте ме зарадвали с нещо по-различно и креативно.

Link to comment
Share on other sites

Добре, защо се пръкват такива теми. Бах мама му. Почвам да се дразня вече.

 

Не, не е нормално. НЕ Е осъдително, просто НЕ Е нормално.

 

Въпроса е малоумен. Жената се ражда с женски полови белези и е нормално да бъде изпитва привличане към мъже. Че може да бъде би е отделен въпрос. Става, вероятно дори често. И никой не може да каже редно ли е или не.

 

Но въпроса е поставен НОРМАЛНО ли е. Не, не е.

 

Това е все едно да питаш "Нормално ли е през лятото да вали сняг?"

Всеки здравомислещ човек на улицата ще ти каже, че не е. Но това не значи, че не може да стане. Същото е и с хората и в случая с момичетата с би-предпочитания.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че достатъчно ясно се изразих! Онази отделна тема нещо не ми е по вкуса, а и май споменах, че говоря хипотетично. Въпросът в тази тема е Нормално ли е едикакво си? Правя аналогия, защото аргументите "против" нещо се въртят около това каква е функцията ни в природата. Наистина бихте ме зарадвали с нещо по-различно и креативно.

Преди има няма час световните информационни агенции,съобщиха новината за откриването на нова Z-хромозома, която обяснява и напълно заклеймява като нормални и не в противовес с природата би и хомо-сексуалните наклонности у хората и животните.Това вече радва ли те?

За каква креативност ми говориш?Това е биология (генетика), а не изобразително изкуство.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам колко от вас познават бисексуално момиче.Момиче,което не просто се е целувала с приятелка в бара след n-та водка,за да направи шоу,а момиче,което е имало много по-интимни отношения с някое друго???Съмнявам се,че сте много.А целуването си е просто лиготия.

 

Аз познавам бисексуални момичета... и не само би... и лесбийки приятелки имам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...