Jump to content
BulForum.com

Нормално ли е за едно момиче да е Би?


Recommended Posts

Хех,вярвам в убедителните неща.Или поне убедително поднесени:)

Сеира беше на нивото на селски пазар,бяха изкарани компромати и прочие...но консенсунса не е постигнат,от което се губи целия смисъл.И пак едитна поста,но карай...видях от кое ти е станало драго...

 

п.с.Поне правописната грешка да беше фикснала:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Хех,вярвам в убедителните неща.Или поне убедително поднесени:)

Сеира беше на нивото на селски пазар,бяха изкарани компромати и прочие...но консенсунса не е постигнат,от което се губи целия смисъл.И пак едитна поста,но карай...видях от кое ти е станало драго...

 

п.с.Поне правописната грешка да беше фикснала:)

сеир , то е природно да се греши :P

А ти Ице ме радваш и със самото си присъствие на една силно ерудирана и добросърдечна личност

Злоба към теб не изпитвам бе , лъжеш се!

По темата няма да бъде постигнат консенсус , това е.

Link to comment
Share on other sites

По кофти начин показваш симпатиите си.Да кажем,че мятам изказването ти към купчината бумаги,на които нямам вяра.Не можеш да кажеш ПУТЬО на някой,да го оцветиш в червено и след това да му кажеш "кефиш ме" и то без да се извиниш.Не знам...може да си човек на настроенията и да правиш нещата по начин,който не ми се връзва в съзнанието....и все пак остани си със здраве.И под тоя израз нямам предвид "майната ти",както може би ти влагаш в него,а имам предвид наистина да си останеш със здраве...

Чакам,чакам...не си едитнала още предния си пост...виждам се в чудоо...какво да правя? :P

 

п.с.Последния ми пост в темата,отправен към теб...че не искам да си играя с нервите на органите на реда и не само,просто и моята самокритика е на това мнение...искам и ти да направиш същото...

Link to comment
Share on other sites

Абе вие двамата сте мно'о сладки както се карате.., ама знаете ли, че това не се вписва в темата??? Отде тръгнахте, па докъде стигнахте... :blink:

 

PS: Моля net_fighter да ми спести СЪБОЛЕЗНОВАНИЯТА СИ относно мнението ми. То си е мое, все пак. ;)

Link to comment
Share on other sites

п.с.Последния ми пост в темата,отправен към теб...че не искам да си играя с нервите на органите на реда и не само,просто и моята самокритика е на това мнение...искам и ти да направиш същото...

Нека да не е последен само в тази тема моляяяяя :P ,това шега :)

Христо , а сега най-сериозно , най-искрено и непресторено искам да ти се извиня за всичко ! Дали ще приемеш ти решаваш , за мен ще е по-леко , като знам , че съм го направила !

 

edit:едитнах заради техническа грешка , да се не чудиш :P

2.Оттеглям извинението си , въобще съжалих , че съм имала такива намерения към отличаващият се от повечето тъдява (но само докато той е прав) с достойнство Христо!Да ме извинява , ама наистина да си остане със здраве .

Ти , ако се вапцаш , мойто момче , аз ставам расистка,просто егоизъм.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие двамата сте мно'о сладки както се карате.., ама знаете ли, че това не се вписва в темата??? Отде тръгнахте, па докъде стигнахте... :blink:

 

PS: Моля net_fighter да ми спести СЪБОЛЕЗНОВАНИЯТА СИ относно мнението ми. То си е мое, все пак. ;)

Ще си рече човек , че се харесваме :)

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля че не е нормално.друг въпрос е кои жени са би. аз като събрах 2 гаджета и те си бъркаха по дупките, това прави ли ги би? НЕ! те са си със съвсем нормална ориентация, но ако някоя от тях се стреми към връзка само с жена, това вече не е добре. аман от педали,гейове и прочее изроди вече! освен това не обичам лесбийки.

Link to comment
Share on other sites

както има Би сексуални маже така има и Би сексуални жени !

нямам нищо провив би-жените ама за би мажете ми и супер СМЕШНО (сажелявам за оффтипика) !

обаче би жените ме зарибяват !

кефя им се !

ама не трябва да има такива хора , ама има за тфа " и да ни харесва и да не ни харесва няма кфо да направим по ВЪПРОСА "

 

 

за тфа ЛЕЗБИИКИ рълират !(за мен де ) :)

Link to comment
Share on other sites

за тфа ЛЕЗБИИКИ рълират !(за мен де ) :)

 

 

Това е малко офтопик не мислиш ли ? Защото ако не знаеш има разлика м/у "Би" и "лезбийка" така че пояснявай моля те...или изобщо не си прави труда да пишеш...не че се заяждам но... ;)

Link to comment
Share on other sites

Едното е налице,а другото липсва.Но пък нямам стимул да се вапцам.Понякога човек е егоист и гледа какво ще получи в замяна.Така че алтернативата да съм негър в това отношение ми се струва леко казано...неприемлива.На повечето "бледолики" мъже също подсъзнателната им сексуална мечта е да бъдат с чернокожа.Контраст...нищо повече:)

 

п.с.Някой ако има да казва нещо,но по темата...нека заповяда.Коментирайте онтопиците ни,а не тези с офф съдържание...

Едитченце:

Дали е егоизъм това да не приема извиненията ти?Хмм,аз нежелание за компромис му викам,но за теб може и егоизъм да е.Кофти ли е някой да не оправдае лошите ти очаквания?Кофти ли да обиждаш,да очакваш същото спрямо теб и да не го получиш?Кофти ли е да очакваш да приемат извиненията ти,а да не го направят?Сърбай си попарката приготвена от достойнството ми,което така величеш...защото мила ти не знаеш смисъла на тази дума...значението-да,но не и смисъла.Казвай кофти думи,извинявай се след това...и продължавай да си мислиш,че това е достойно...и в лъжа те хванах,но няма значение...пак е достойно...евала

п.с.Косвената обида боли повече от пряката,нали?

Link to comment
Share on other sites

По темата: НЕ!

Много съм съгласен с Curunir. Да не куотвам целия пост че много ще стане.

Според мен е отвратително. Може да съм старомоден, ама хората от нямане какво да правят се извръщават все повече и повече.

Също така не познавам би, нито хомо и слава богу :bgrin:

@juji 

 

1. Тоя лаф за различните езици много често го ползваш, и на мен ми го каза. Позамисли се.

2. Къде ги видя тея бисексуални животни  :confused  Аз лично много ще се притесня, ако 2та ми женски хелера (рибки) се награбят в аквариума :sick

Сериозно има ли такова нещо като би-животни. :confused

хахаха!!! би животни! кви са тея глупости? може би ако две крави са би - трябва да отидат в сексшопа и да си поискат вибратор :love това е срещу природата бе хора, обаче има едно но, ако видя две красавици да се натискат и ме покавят няма да им откажа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kakto izliza ot napisanoto do tuka tova dali e normalno dadeno momiche da e BI e vapros na lichno mnenie.A za tezi koito sa si pomislili che offtopicite shte budat propusnati shte usamnat s 20+ warm.Na pechelivshite chestito.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...