Jump to content
BulForum.com

Kakvo mislite za black, death i gothic metala?


Dani_filth_

Koi ot slednite stilove metal slu6ate nai-mnogo?  

122 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
HIM kam koi stil prispadat ili vobste ne sa metal?

 

Към love-metal,което не е метъл. ;)

 

А за всички фенове на блека - ей тези нещица съм се наел да ги дърпам и скоро ще ги има на сървъра :)

 

Clips,videos,concerts,interviews

Link to comment
Share on other sites

Към love-metal,което не е метъл. ;)

 

 

Clips,videos,concerts,interviews

 

Eeeee HIM za6to da ne sa metal be, ne sam mnogo saglasen. Moje da ne gi slu6am mnogo mnogo no opredeleno praviat po-hubava muzika i pove4e mi haresvat ot edna grupi4ka, koiato ne mi se 6te da kaja 6toto 6te stane zaiajdane vse edno... Pak i vse pak HIM sa ot Finlandia i az gi podkrepiam izcialo :D

Link to comment
Share on other sites

Pak i vse pak HIM sa ot Finlandia i az gi podkrepiam izcialo :D

 

Страната не е критерий за групата.Все едно да кажеш,че Antique като са шведи и правят greece-metal :lol:

HIM имат и добри песни,не отричам,но да се наречеш създател на определен стил,който дори няма собствео звучене ......

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се сърдите ли ако си изкажа откровеното мнение за HIM? Предишната ми приятелка им беше голяма фенка и съм им се наслушал (по принуда) на дискографията...

Link to comment
Share on other sites

HIM ne sa losha grupa ve. Ko pochnahte gi pliuete. Az ne gi slusham ama niam niakv problem s tiah. :) Kvato muzika iskat da si praviat ama se pak se vodiath Gothic. Ne znam kyv gothic ama taka se vodiat. :)

Link to comment
Share on other sites

Kvato muzika iskat da si praviat ama se pak se vodiath Gothic. Ne znam kyv gothic ama taka se vodiat.

 

 

Не съм съгласен!И не ги плюя :)

Ако исках да ги плюя нямаше да се задоволя само с казаното по-горе,а щях да изсипя един тон мозъчна пръдня и два тона словесна диария.Но не съм :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки с вкуса си - казало кучето и си облизало т****ките.Аз пък се кефя на неща,които на вас сигурно биха ви заприличали на безразборно трошене на казани от алпака и дране на живи котки :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се кефя на неща,които на вас сигурно биха ви заприличали на безразборно трошене на казани от алпака и дране на живи котки :)

Чуствам че сме от една порода... Няма лошо - това ми харесва това слушам

Link to comment
Share on other sites

Otnosno draneto i vsi4ki tia raboti i az sam na sa6toto mnenie i gi slu6am tez ne6ta oba4eeee Cannibal Corpse 4estno kazano ne mi haresvat, ne 4e ne mi haresvat ne mi dopadat niakak si niamat nikakva melodia a prosto edno bezrazborno svirene i vokala pee vse edno go goniat 4engetata za iznasilvane(moje i da sa go goneli :D )

Link to comment
Share on other sites

Лично на мен ми харесва готическият стил в метала.

Link to comment
Share on other sites

vse pak rabotata ne e samo blaskai blaskai tam

 

Ами,да не е.Има и много по-зле от това - примерно как чичко Варг свири със счупени пръстчета на йоника(тука очаквам всички да ме налазите като богохулник)....Вярно,харесва ми,ама понякога на човек му писва от тинтири-минтири,клавирчета,гладки вокалчета и се нарязва с някоя бичкия,дето кара псето да вие като глутница дяволи,мачарока да се мята из къщи и да дере квото му падне,дъртите да припадат от ужас,а другите там роднини и комшии да се чудят за какви масови убийства става въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами,да не е.Има и много по-зле от това - примерно как чичко Варг свири със счупени пръстчета на йоника(тука очаквам всички да ме налазите като богохулник

Едва ли точно като богохулник :P

 

За мен, ако няма мелодия трябва да има ритъм или обратното. До сега не са много групите, в които не съм чул нито едното нито другото (CC не са сред тях)

Link to comment
Share on other sites

Определено от стиловете изброени от вас най-много ми допада Death метъла. Защо? Защото е якооо :devil :punk :punk :punk

 

Слушам от време на време:

Brujeria

Cannibal Corpse

Fear Factory (в първите албуми, определено има death елементи)

Otep (също като горното... поне вокалистката е няква death-rap :D )

Slipknot (те си имат собствен стил. поне до Iowa са си new metal с деатх елементи)

The Berzerker (те са grind ама все тая...)

.. да не забравя и Krabathor (преди да ме обвините че прекалено съм се комерсиализирал :music )

Изборих скромен набор от групи.. death или поне близки до death, тъй като това не ми е "основния" стил музика който слушам. можете да проверите на http://aph3x.tk/ (afx playlist във секция Shtz) :spam3: :D хехе :P

Link to comment
Share on other sites

можете да проверите на http://aph3x.tk/ (afx playlist във секция Shtz) :spam3:  :D хехе  :P

 

Афекс,стига си ни комплексирал с тоя лист бре човек!!!!То бива,бива!!!!

Link to comment
Share on other sites

Е.. това пък за какво го каза?!

Сори все пак  :cry

 

Нищо.Ама аз по принцип се водя колекционер.Пък като видях листа и разбрах,че донякъде съм аматьор :)

Link to comment
Share on other sites

аз се мъчех един път да слушам дед и УМРЯХ !

направо имах чувството че ше се самообия ако не спре тая музика !

искам да ви питам как разбирате какво говорят като то нищо не се разбира? :confused :confused :blink:

по ритама или нещо от тоя род ??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...