Jump to content
BulForum.com

за алкохола


кои алкохол ви е наи лиубим  

386 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А какво стана с чичо Jack?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply
whisky с много лед а сега за студа като заваля сняг коняк с чай :lol:  :punk

Много порках навремето коняк, обаче вече почвам да се уливам и на другия ден не помня какво съм правил, как съм се прибрал (ама нищо). И не съм се натрясквал до неузнаваемост, просто пия ли 4-5 коняка и дум. Вчера си трясках греена ракия с чеснови тиквички. Е т'ва е истината - домашното :woot

Link to comment
Share on other sites

whisky с много лед а сега за студа като заваля сняг коняк с чай :lol: :punk

 

 

 

 

 

Ей тва е маина някой да пие уиски с много лед-много добро.Браво :punk

Link to comment
Share on other sites

:punk :tongue Значи аз си пия биричка по всяко време :beerchug :beerchug :beerchug хем полезна: за бъбреци,с/у стегнат корем и т.н. ,хем хранителна ,хем вкусна и разхлаждаща :love Иначе според случея и уиски ,и ракийка( особено хубавата домашна :love ), и водчица и всичко :tongue :tongue само на джина малко се мръщя ,но като няма друго и на него не отказвам :rolleyes: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Аз пак сам пе4ка ПЕЧКА ПЕРНИК !

кфото ми слоиш ще пия:)

(само да не е некаф коктеил "МЛАД ПОКОИНИК")

хаха

 

 

 

 

 

EDIT :

 

еее що само 3-ма са гласували за МЕНТА :(

ся кат вали сняг нали трябва да се топлим :)

Link to comment
Share on other sites

:punk  :tongue Значи аз си пия биричка по всяко време  :beerchug  :beerchug  :beerchug хем полезна: за бъбреци,с/у стегнат корем и т.н. ,хем хранителна ,хем вкусна и разхлаждаща :love Иначе според случея и уиски ,и ракийка( особено хубавата домашна :love ), и водчица и всичко :tongue  :tongue само на джина малко се мръщя ,но като няма друго и на него не отказвам :rolleyes:  :lol:

Дааааа, в бирената мая се съдържат над 80% от всички витамини! Няма да намерите друг продукт с повече витамини и в такова количество (даже някой разтворими мултивитамини отстъпват) :woot :woot :woot

 

EDIT: След 5-6 бирички де.....

Link to comment
Share on other sites

От алкохола най-много ми харесват бирата и водката.Незнам защо точно харесват те, но познавам много хора, които харесват тези две питиета също, но и те не могат да кажат точна причина... :( :(

Link to comment
Share on other sites

Сух лондонски джин с фреш грейпфрут, а бирата пиене ли е на мене това ми е лекарството за бъбреци :)

Link to comment
Share on other sites

А защо няма отговор "Не пия!!!"  :confused  :D  :P  :)  ;)

 

6toto kakyv e smisala teq deto ne piqt da glasuvat v tema "koi vi e liubimiqt alkohol???????????????????????????????????????" :confused :confused :confused :confused

shva6ta6 li sq?

osven tva kakyv 4ovek si 6tom ne pie6 (dori i malko za udovolstvie)

moje bi si na 10 godini :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

6toto kakyv e smisala teq deto ne piqt da glasuvat v tema "koi vi e liubimiqt alkohol???????????????????????????????????????" :confused  :confused  :confused  :confused

shva6ta6 li sq?

osven tva kakyv 4ovek si 6tom ne pie6 (dori i malko za udovolstvie)

moje bi si na 10 godini :angry:  :angry:  :angry:

1во т'ва го казах "на ташак"

2ро пия,но мразя да ме наричат "пияница" и "алкохолик"

3то не разбирам защо ако някой не пие не е човек ? (аз например последните 6 месеца не съм близвал алкохол,освен бира де...)

4то не съм на 10,а на 15 ;)

Link to comment
Share on other sites

1во т'ва го казах "на ташак"

2ро пия,но мразя да ме наричат "пияница" и "алкохолик"

3то не разбирам защо ако някой не пие не е човек ? (аз например последните 6 месеца не съм близвал алкохол,освен бира де...)

4то не съм на 10,а на 15 ;)

 

 

e mi az kak da razbera 4e si go kazal na ta**k

osven tva koito ne pie pak si e 4ovek ama po kalpaf :D

i brao 4e si na 15 :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...