Jump to content
BulForum.com

Mom4eta,kakvo 6te kupite na gadjetata si?


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Ами аз се замислям зя някоя котетна дрешка, въобще глезотийка някаква.

А тиган ще си подаря на мене :D

 

P.S. Най-ловко става с леко подпитване от рано. Или използване на пета колона - сестра, приятелка или нещо такова! Шпионаш с една дума!

Link to comment
Share on other sites

sto pa trqbva da se kupi nesto, nai-mnogo edno cvete.

Za tiq koito sa jeneni prepora4vam nesto ot sorta na tigan

 

Това пък е от тъпа по-тъпа препоръка. Без да се засягаш драги. Това е подарък за коледа по дяволите. Не е ли редно като е подарък за нея наистина да е за нея а не за къщата? Ами жената да подари на мъжа си комплект Mr. Musculo за отпушване на канали + спрей против мухъл и всичко ще е наред. Айде дайте го малко по-сериозно. Подаръкът според мен трябва да е нещо специално. Ама наистина специално. Нещо от което нямаш кой знае каква нужда, нещо което да ти е лукс. Ако са ти се скъсали обувките и ти подарят обувки...ОК. Обаче ти щеш не щеш ще си купиш обувки т.е. в подаръка няма нищо особено. А ако ти подарят нов класьор(другарчетата филателисти знаят) като и с него и без него можеш...ами това е подарък. Най-примерно разбира се. За тая коледа нищо не съм избрал още. Време ми се види като да има и ще мисля. Като дойде идеята ще споделя. Макар че едва ли ще се хареса на повече от 2ма от вас...

Link to comment
Share on other sites

sto pa trqbva da se kupi nesto, nai-mnogo edno cvete.

Za tiq koito sa jeneni prepora4vam nesto ot sorta na tigan

 

защото е коледа. ех ако и моята приятелка разсъждаваше като теб... щях да и взема 1 тетрадка и 1 руло тоалетна хартия (по-полезни са от цветето пък и има доста класни тоалетни хартии).

 

ами аз мисля да и купя някакво бижу (сефте) или пък някоя дрешка. то друго просто няма какво. няма смисъл да и подаря нещо дето ще седи и ще събира прах. пък може и да и взема някоя яка тетрадка с обков и катенар (сещате ли се.. такива от 20-30 лева) дето стават за дневник. само идеята е къде да ги намеря такива луксозни..

Link to comment
Share on other sites

аз ще се хвърля на купуване на бельо :D Нямам да е кой знае каква изненада :bgrin: ,защото ще ходим заедно да и го купува ме,ама това е по-добрия вариант,пред това да и купя някоя секси прашка :love която ,тя ще облече само веднъж ,колкото от кумува срама :D :wir

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да кажа на какво бих се зарадвала :) Миналата година приятелят ми подари ушанки и бях мнооого доволна. Няма да казвам за стандартните подаръци. Предполагам, че искаш нещо по-различно да е. Има един магазин за железария близо до нас.. Там има страхотни рози от ковано желязо. Много са красиви (аз имам :) ).Може да се зарадва и на някоя екзотична свещ например... Другоооо...Обича ли от онези пантофи дето са във формата на зайчета, мечета и други подобни? Това също е идея. Ама в крайна сметка всеки се кефи на различни неща :) Най-важното е според мен да и надпишеш някоя мнооого хубава картичка... И да и покажеш колко много държиш на нея :) Ае весели празници

Link to comment
Share on other sites

Aз неска ходих да оправям подаръка..

Значи ще му подаря един календар за 2005 година..

И всеки месец като разлисти там ще има наша обща снимка и в/у нас направено 'Обичам те' ..Нали се сещате за кво става въпрос,както има календари с голи жени всеки месец,само дето ще сме ние :D

И общо взето като казах на баща ми..тая идея много му хареса и остана очарован от мойте идеи :D

Иначе не смятам да е само един календар,ама предполагам ще е нещо готинко такова,дето да си го има за цял живот!

Уф,само като се сетя за него и изтръпвам.. и спирам да пиша,че след малко ще взема да не мога да го правя :D

 

 

П.П-И тия тигани хич не са хубава идея,жената да не е само да готви на мъжа,жената не е слугиня!

По тая логика аз да подаря на гаджето си риба да я чисти :D

Link to comment
Share on other sites

Prestanete s tezi drehi 4ervila i parfiumi. Podarete i ne6to originalno. Az vi predlagam da i podarite edin mnogo golqm PAZEL ;) Hem 6te i napomnq nqkoga kogato se razdelite :cry ,hem 6te moje da i pomognete da go sglobi i 6te si prekarata davamkata mnogo qko :wub:

Taka 4e pomislete :confused

Zasega tolkova ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами който вече е подарил пъзел какво да прави ? Пък и то дрешката е само едно от нещата, които ще купя лично аз :)

 

Moi 4ovek misli pozitivno, kato si i podaril pazel vzemi i nqkakav suvenir ne6to po razli4no ot tipi4nite podaraci koito se podarqvat vseki pat. Badi originalen pomisli malko :confused izpolzvai fantaziq ;)

Men ne me gledai az nqma na koi da podarqvam.

No vse pak iskam da pomogna ;)

Link to comment
Share on other sites

Moi 4ovek misli pozitivno, kato si i podaril pazel vzemi i nqkakav suvenir ne6to po razli4no ot tipi4nite podaraci koito se podarqvat vseki pat. Badi originalen pomisli malko  :confused izpolzvai fantaziq  ;)

Men ne me gledai az nqma na koi da podarqvam.

No vse pak iskam da pomogna  ;)

 

Еми ще отида да видя тези ковани рози, това е много оригинално...някаква хубава картичка, едно много яко пуловерче съм харесал и някаква плюшка, че много обича...мисля, че стига толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Еми ще отида да видя тези ковани рози, това е много оригинално...някаква хубава картичка, едно много яко пуловерче съм харесал и някаква плюшка, че много обича...мисля, че стига толкова :)

Men ako pita6 e predostatu4no :) :D

Link to comment
Share on other sites

защото е коледа. ех ако и моята приятелка разсъждаваше като теб... щях да и взема 1 тетрадка и 1 руло тоалетна хартия (по-полезни са от цветето пък и има доста класни тоалетни хартии).

 

ами аз мисля да и купя някакво бижу (сефте) или пък някоя дрешка. то друго просто няма какво. няма смисъл да и подаря нещо дето ще седи и ще събира прах. пък може и да и взема някоя яка тетрадка с обков и катенар (сещате ли се.. такива от 20-30 лева) дето стават за дневник. само идеята е къде да ги намеря такива луксозни..

 

Ха за тея лукзозни може да намериш в Бон Жура на центъра.

Link to comment
Share on other sites

az ve4e sym i xaresal i utre s edna kolejka 6te ida da i go vzema edin mnoogo golyam i mnogo xobav 6al......mislex da i kupuvam sutien......nyakoi xobav i skyp ama se otkazax 6tot vse pak e belio a znaem kakvi sa jenite po otno6enie na belioto .... :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...