Jump to content
BulForum.com

Mom4eta,kakvo 6te kupite na gadjetata si?


Recommended Posts

Защо да са само за момичета до 17 години, някои по-големи какички също много обичат плюшки... Ей, примерно кака ми много се кефи на нейния огромен мечок, а е на 20 години rofl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Защо да са само за момичета до 17 години, някои по-големи какички също много обичат плюшки... Ей, примерно кака ми много се кефи на нейния огромен мечок, а е на 20 години rofl

 

mi mislq 4e pliu6kite zapo4naha da izlizat ot moda ve4e.v smisal 4e mnogo vzeha da se podarqvat.daite drugi predlojeniq.ne6to po-specialno

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се вижда адски тъпо да купиш презерватив или прашки все едно "Аре зимай путко и да са ебем по-бързо!" (сори за израза ама лично мнение).Аз по принцип се кефа на някви сантиментални или символични подаръци(или и двете в 1 :D ).

 

Ъхъ... Аз много обичам и сантиментални и символични подаръци ама то това е ебати символа... Много грозно бате...много грозно.

Link to comment
Share on other sites

mi mislq 4e pliu6kite zapo4naha da izlizat ot moda ve4e.v smisal 4e mnogo vzeha da se podarqvat.daite drugi predlojeniq.ne6to po-specialno

няма мода в подаръците ако е подарък той е от сърце а не да мине номера,ако искаш нещо специално вземи и един парфюм,препоръчвам ти Emporio Armani женския естествено сигуерен съм ,че ще се зарадва

Link to comment
Share on other sites

няма мода в подаръците ако е подарък той е от сърце а не да мине номера,ако искаш нещо специално вземи и един парфюм,препоръчвам ти  Emporio Armani женския естествено сигуерен съм ,че ще се зарадва

 

100 лева за парфюм. ае моля ти се.. по-добре за тия пари бижу да се вземе. за 77 лева видях едни супер яки обици с перли. сребърни естествено, но бяха нарисувани с бои. като клонче с листа и перличките бяха плодовете върху листата.

Link to comment
Share on other sites

abe mnoo se izfyrlyate be 4udya se kak o6te nyakoi ne e predlojil kola za podryk ....stiga ve4e de tva staa typo 100 lv za parfum ...... kvi sa teya gluyposti ako jenite sa vi svesni nikoga nyama da priemat takyv podaryk ako go priemat puk se6taite se ....... :angry:

Link to comment
Share on other sites

И ти си прав, скоро в едно магазичне за сувенири имаше изложени и много плюшени играчки.Там видях едно патенце Мх тия дни може да мина да го взема.Мерси за идеята. ;)  ;)  ;)

 

Kade vika6 e toq magazin za suveniri s plu6enite igra4ki??????? :confused

Link to comment
Share on other sites

abe mnoo se izfyrlyate be 4udya se kak o6te nyakoi ne e predlojil kola za podryk ....stiga ve4e de tva staa typo 100 lv za parfum ...... kvi sa teya gluyposti ako jenite sa vi svesni nikoga nyama da priemat takyv podaryk ako go priemat puk se6taite se ....... :angry:

 

 

Абсолютно! :о) Аз подарих на мойта приятелка, за годишнината ни, нещо за 1,50 лв :о) Каза, че това е било най-милото нещо, което съм и подарявал ... И знам, че беше искрена. Купувал съм й неща и за мн повече пари, но нямаха такъв ефект. Мислете креативно. Няма да издавам аз какво и дадох ... :Р Пък и да ви кажа, няма да ме разберете. Само ние двамата си знаем :о) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! :о) Аз подарих на мойта приятелка, за годишнината ни, нещо за 1,50 лв :о) Каза, че това е било най-милото нещо, което съм и подарявал ... И знам, че беше искрена. Купувал съм й неща и за мн повече пари, но нямаха такъв ефект. Мислете креативно. Няма да издавам аз какво и дадох ... :Р Пък и да ви кажа, няма да ме разберете. Само ние двамата си знаем :о)  :wub:

Kaji molq ti se az li4no 6te razbera. Priemam sqkvi ideiki. Taka 4e slu6am :) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Kaji molq ti se az li4no 6te razbera. Priemam sqkvi ideiki. Taka 4e slu6am :)  :wub:

 

 

Е, айде стига сега ;о) Казах, че ще си трая. Искам подаръкът ми е да уникален, пък и съм много инат - щом съм решил, ще запазя тайната си :о) Пък и за мене удоволствието като й измисля нещо сам и видя, че се радва е много по-голямо, отколкото ако съм получил идеята на готово. :D

Успех, дами и господа :о) :punk

Link to comment
Share on other sites

Koleda naprau e pred vratata! Q spodelete ko 6a kupuvate na gadjetata... :)  :)

 

lol bratle taman bqh zabrail basi sq nqma da imam iskreno obqsnenie zasto sam zabrail ... :) btw za6to pak zaduljitelno trqbva da se kupi nesto .. vajni sa spomenite i momentite ... napravete taka che da ne gi zabravqt skoro ... tfa e moita idea ...

Link to comment
Share on other sites

Давам пример макар, че няма на кого да подарявам :(

 

За приятелка - Можете да й подарите корабче в бутилка(много са оригинални :) )

 

За приятел - Ако имате възможност някое мощно ПС, ако не му подарете нещо дето бачка на ток и дига шум :) .

 

Това е от мен.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз го измислих ама май няма да стане. Исках да й поръчам една книжка за Renzo Piano и една супер хубава фланелка на Pearl Jam ама ония мизерници не доставяли в България а другите мизерници имат само големи номера. Накрая намерих една друга пак на Pearl Jam и пак е голяма ма е много евтина и ще я взема. Ама тя докато пристигне ще остане за рождения й ден. Та за Коледа продължавам да мисля...

Link to comment
Share on other sites

Ами моята приятелка скоро имаше рожден ден и и взех едни обички на които тя много се накефи и ми стана мноу яко като я видях че от тогава не ги сваля :love .Сега за Коледа смятам да и взема една доста голяма плюшена играчка щото знам че ги обожава... :love

Тфа е.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм леко отчаяна, моят приятел каза, че вече знае какво ще ми вземе, а аз съм направо в неведение.  :confused

Мъже! Кажете какво искате да ви се подари  :D

 

ami tova e donqkude i sqlata tazi sumatoxa okolo praznicite!@ az li4no napravo bqx zabravil za podaruk za moqta lubima, dokato tq ne mi kaja 4e mi e izbrala ve4e! :) i az iztrypax! be6e bezpolezno da q pitam kakvo e /za6toto si q znam i sum siguren 4e nqma da mi kaje/ a i ne iskam! inace nqma da e IZNENADA! moje bi xorata priemat ne6tata oklo tezi praznici tvyde na seriozno i zabravqt nai-vajnoto - DA SE ZABAVLQVAT! v tova e seliq smisul! da dostavi6 udovolstiv na drugite, kato gi IZNENADA6 s ne6to, koeto se ne prisystva v ezednevieto im! ne e zadyljitelno da e za 100 l :blink: v. moje i ne6to po-malko no da e ot syrse I S :love :love MNOGO LUBOV!!!!! :love :love

az li4no si mislex za ne6to ne tolkova materialno! - naprimer nqkov romanti4na

ve4er nasume, mam 6te vidim kak 6te se razviqt ne6tata!

:rolleyes:

p.s. sorry za off topica

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...