Jump to content
BulForum.com

Za6to jenite ne mogat da karat?


vlaa

Recommended Posts

Kak mislite, kakva e pri4inata pove4eto jeni da upravlqvat kolite si nelepo po puti6tata? E i estestveno po kakvo se razli4avat ot jenite koito karat puk po-dobre ot pove4eto muje? :) 6toto ima takiva.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Аз не мога да карам кола. Даже не знам как се пали. Това по-малко мъж ли ме прави? Щото като гледам кръвта ми си е наред - червена е, с тежък вкус, капе...

Link to comment
Share on other sites

Мога да ви уверя че майка ми шофира по добре от повечето по пътищата. Така че подбни тези не ми се нравят. По добре щеше да бъде въпроса да бъде зададен като: коя е причината поради която мъжете се мислят за много по добри шофьори от жените. :evil

 

Edit: аз лично си признавам че спадам в категорията отвратителни шофьори, но не защото нарочно правя глупости :cry

Link to comment
Share on other sites

Мога да ви уверя че майка ми шофира по добре от повечето по пътищата. Така че подбни тези не ми се нравят. По добре щеше да бъде въпроса да бъде зададен като: коя е причината поради която мъжете се мислят за много по добри шофьори от жените.  :evil

И аз мога да ви уверя в същото.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да карам кола. Даже не знам как се пали. Това по-малко мъж ли ме прави? Щото като гледам кръвта ми си е наред - червена е, с тежък вкус, капе...

Nikude ne vijdam da e spomenato 4e tova 4e nemoje6 da kara6 te pravi v po malka stepen muj. :) Ti go kazva6.

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS , и аз съм така - нямам книжка въпреки преклонната си възраст. Не мога да карам кола.

Но пък се оправям отлично с верижни машини - кеф ти бойни, кеф ти цивилни :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru/invision/index.php?showtopic=6161

 

Но повторението явно е майка на знанието... Само не си мислете, че сте оригинални.

защо не затвори темата :confused

Май и тази тема отива към : Жени и мозък

Link to comment
Share on other sites

Ами жените не могат да карат коли, защото са свикнали разни сополанковци да ги возят и лигавят. А тези които могат, евала.

 

sega na moda izlezna pove4e jenite da karat yaki koli a otnosno do karaneto ......ima takiva koito mogat i takiva koito ne mogat.......vsy6tnost to i pri majete e taka tyi 4e....... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

може би както някой по-горе каза въпроса трябва да е"защо мъжете си мислят че карат по-добре от жените".моя отговор:

1.като начало жената е доста по-уплашена като кара.среса от това да н епречи на останалите,някой да не я напсува както става най-често.

2.жената съзнава,че като кара,носи голяма отговорност за хората,които вози,докато при мъжете това не е така.

3.много момчета почват да карат колите на бащите си още на 12-13 години,докато колко са момичетата,който карат от такава възраст?

 

спирам до тук с поста.само да кажа,че имам огромно желание да се науча да карам кола и се надявам,че ще стана добра жена-шофьор. :D

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо ,но ако някой ти окара отвратително около теб в 75% от случейте е ЖЕНА, около 18% ПЕНСИОНЕР и 7% всичко останало :angry1 Вярно ,че има и жени много добри шофьори ,но те са изключение което потвърждава правилото :lol: :lol: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Научно доказано е, че жената по-стриктно спазва правилата(е, поне се опитва), но в екстремни ситуации(сняг,лед,дъжд,ПТП) просто пуска волана и каквото стане.

При мъжа е обратното.Аз лично като видя някоя шофьорка около мен гледам да спазвам поне 100 метра дистанция :)

Е, както и при всички останали и при това правило си има изключения.

Link to comment
Share on other sites

ами те нямат добра 3Д ориентация, мислят си, че и на пътя понеже са дами всеки трябва да им прави път. Не усещат къде върви колата и не осъзнават, че те са в нея не за да се возят, а да я управляват...

има и жени изключения....но те само потвърждават правилото!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично като видя някоя шофьорка около мен гледам да спазвам поне 100 метра дистанция :)

Е, както и при всички останали и при това правило си има изключения.

И АЗ ,И АЗ ,И АЗ

Link to comment
Share on other sites

Kато цяло жените не са добри шофьорки.НО моята мойка е много добър шофьор, и затова мисля, че има доста (около 5%) от жените са добри в това. :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...