Jump to content
BulForum.com

Za6to jenite ne mogat da karat?


vlaa

Recommended Posts

ne mogat,ako ne mogat de, 6toto nikoq vena nqma da sedne da se blyska u gurdite i da wika -welika sym 6tot moa da karam. te ne raz4itat na twa da wzemat knivka za da stana "golemi i silni". wsi4ko si e wypros na prioriteti. na hormoni sy6to,no koe ne e.az znam 6to ne mogat da parkirat-6toto wse gi lyvat/pekanite im myve,qwno/ 4e razstoqnieto mevdu wyrhowete na paleca i pokazaleca /leko priswiti/ e 30 sm!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Пичове сега ще ви светна защо жените като цяло не могат да карат. то не важи за всички жени но за около 97% от тях. Причината е чисто физилогическа. Значи всичко идва от вестигулярния апарат за тези от които не знаят кво е тва той отговаря за ориентацията. По прицип жените имат мн по слаба ориентация от мъжете и това се отразява на шофирането им. За да функционира нормално вестигулярния апарат трябва да си набавя извесни количества тостестерон, който както знаете е основен мъжки хормон. Жените също имат от него но в нищожни количества затова и ориетацията и вестигулярния апарат работят под нормалното ниво. А в шофирането всичко е ориетация. :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен не е така жените са много по спокойни от мъжете!Да си видял някоя жена да излезе от колата и да почне"Абе ей тапанар с тапанарите ша ти е*а майката кирлива що ми одраска колата бе боклук...".Ако на жените им се случи такова нещо те си седят мирно и тва е!

 

пич не говори за гняв, заядловост, побоища и други ами въпроса е до колко те ще запазят самообладание и съсредоточението си над волана. Та ако напсуваш някоя верно няма да слезе и да те претупа но дали няма да пусне волана да замижи и след това да те претупа?

Link to comment
Share on other sites

Значи според мен при жените, който карат лошо на пътя проблем е кординацията.Значи скоро бях свидетел на пълна паника от някаква жена в Рено 19. Първо тя нямаше достатъчно техника за сменяне на скорост.И предполагам ефектът знаете какъв е.Та спря си тя на сфетофара и аз я гледам, как 15 секудни се кани да тръгне.И накрая какво само е задави.Споредмен това се ължи на некординирани действия ( крак, ръка ) и на пълна неориантация на пътя. А колкото до тези който защитават женският пол положително.Ами то татко ми каза на времето така: " Много ли ти се кара кола? -- И аз му викам ДА. тогава той ми каза -- значи ще се научиш да караш. " Има много логика в това ако помислите найстина си е така.Колкото повече го искаш, толкова като ти дойде времето ще се стараеш повече. Според мен това правилно важи 100% при добрите шофьорки. Все пак " който си го може, си го може " ...

Namen tova mi se struva edno ot nai vqrnite obqsneniq . Prosto pove4et jeni nqmat jelanie.

Tova e za normalnoto 6ofirane ,a za systezatelite myjete sa podobri zaradi po-golqmata izdyrjlivost i sila koqto e neobhodima pri tezi sportove.

I o6te ne6to ima . Trqbva da znaqt gore dolu kak raboti kolata a obiknovenno si nqmat nikakva predstava.

Link to comment
Share on other sites

Вчера за млако да не ме бласне една жена-шофьор:Пресичах кръстовището на "В.Априлов" и "Л.Каравелов",когато един син опел вектра се беше засилил към мен с доста голяма скорост,и в първият момент си помислих:"Айде,мамо,сбогом".....изведнъж тя спря.Погледнах и познайте кой караше колата-жена....Понечих да пресичам когато тя трагна изневиделица и ми отнесе лявата ръка.......Дори после изобщп не спря,за да ме види.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...