Jump to content
BulForum.com

Za6to jenite ne mogat da karat?


vlaa

Recommended Posts

...................

Стига сме си мерили пишките, ако целта е да се заформи спор мъже/жени веднага ще пусна една тема за плетенето, гладенето на ризи, кой държи повече на болка, ако щете и т.н. дейности, които не се отдават на мъжете. Ама ние си траем, нали?

много оффтопик ще ида ама:

нещо против това че и ние можем да плетем ли имаш? или че си гладим ризите и сами? а за носенето на болка хайде да не почваме.....

виждаме колко си траете, все сте неоправдани и подтиснати "слабия" пол и други глупости. Ако ще да сте равни - оди носи чували и ти на гарата, а не чакай на стъклените си пантофки някой кавалер да ти се върже да свърши работата вместо теб.

Ако не - примирете се. жени сте. ние сме мъже. разлика има!

аман от псевдофеминизъм и унисекс!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Поредната Тъпа тема :sayjin Как може да се задава такъв тъп въпрос :confused :angry1 Този "въпрос" може да го зададе човек който никога не е сядал зад волана или "МЪЖАГА" пълен с компекси :confused :allien А сега по темата-не съм съгласен,че жените са по-лоши шофьори от мъжете.Лично аз познавам поне 10/десет/ жени-шофьорки на Такси,които се справят не по-зле от нас мъжете.Аз като един шофьор с най- малко 5 000 000 км./пет милиона/ съм се нагледал на всякакви ситуаций на пътя и трябва да ви кажа,че до сега не съм видял жена да направи някое тежко ПТП-Напротив много са по-отговорни,много са по- дисциплинирани,много са по-внимателни от Много надъхани и самозабравили се гъзари седнали зад воланите и помислили,че са Хванали Мойсей за Жезалът :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

много оффтопик ще ида ама:

нещо против това че и ние можем да плетем ли имаш? или че си гладим ризите и сами? а за носенето на болка хайде да не почваме.....

виждаме колко си траете, все сте неоправдани и подтиснати "слабия" пол и други глупости. Ако ще да сте равни - оди носи чували и ти на гарата, а не чакай на стъклените си пантофки някой кавалер да ти се върже да свърши работата вместо теб.

Ако не - примирете се. жени сте. ние сме мъже. разлика има!

аман от псевдофеминизъм и унисекс!

Хайде и аз да лепна един офф- знаеш ли, аз съм висока 188см и съм 78кг, тренирам от 15 години, вервай ми мога да нося чували на гарата и не само! Май няма нито една сексистка тема в тоя форум пусната от жена,а? Знаеш ли също, че изобщо не вярвам ТИ да си мъкнал чували на гарата, така че не се прави на мъченик. Стъклени пантофки номер 41-2 не продават за съжаление, много страдам от този факт:(. А това, че мъжете плетяли и си гладели ризите е същото като да кажеш, че няма жени добри шофьори, ако ме разбираш какво ти казвам;). Има разлика между мъжете и жените, разбира се! Я си сложи очилата с големите диоптри и прочети какво съм написала отново.

Извинявам се на всички, които ще прочетат тази лична разпра, но много "обичам" да ме коментират хора, които не ме познават.

Link to comment
Share on other sites

що не могат да карат ли?ми как ще мога маина първо като си сложат ония токчета как ша натискат педалите то не може пък и второ която и да е жена само като я погледнеш при сядане зад волана ква поза хваща и как се спича дали всичко е наред.....нямам думи.... те и рефлекси нямат ако стане някоя беля тя няма да може да отреагира щото е ЖЕНА ...... тва жените не са хора чесно ви казвам те не са човешки същества не мислят нормално маина.........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

а бре хора.....аз нямам книжка ама все пак чета темата и ми е интересно...

викате че жените не могат да карат...и аз бях до скоро на тва мнение но като прочетох пак такава тема в друг форум си промених мнението.....

 

казвате че жените не могат да карат...

еми примерно на някое кръстовище на някоя жена и загасне двигателя..и другите шофьори ( повечето са мъже ) започват да свирят, да викат и така нататака...

 

ама не сте ли забелязали, че повечето тежки катастрофи да не кажа всички , стават се от мъже......

 

тва че жените ги е страх малко повече от мъжете не е лъжа ама все пак има и жени които карат много по добре даден мъж....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koi ti e kazal 4e ne mojem da karame w?

Mojem i to po-dobre ot vas...mujete,ama kato sme hubavi,karate si i zaplesnete se po nqkoq,posle nie vinovni za katastrofata! :punk

Jenite mogat si4ko samo da iskat...e ima i takuva po-prosti4ki su6testfa deto ne im se otdava...ma to i pri mujete e tka!

Nashiqt intelektulen um e sposoben n poveche rrazsujdeniq,dokato vashiqt se razviva poveche v oblastta na reakciqta!

Link to comment
Share on other sites

Nashiqt intelektulen um e sposoben n poveche rrazsujdeniq,dokato vashiqt se razviva poveche v oblastta na reakciqta!

 

А тази мъдра мисъл е животрептящото доказателство на самата себе си. Колко време напъва интелектуалния си ум да я родиш? Кажи още нещо по въпроса, моля ти се! Смеха е здраве, а ти току що ми излекува настинката...

Link to comment
Share on other sites

а ве жена шофиор и негар скиор няма......обадете ми се като намерите  :devil  :devil  :devil  :devil  :devil  :devil  :devil

 

колега поне да го пеше написал от каде си го взел лафа.готин е но не е оргинален вече.

http://warez.ru:8085/videos/@Fun/Bobi.Turb...te.Shofiori.mpg

виж на 104 сек.

:punk

Link to comment
Share on other sites

колега поне да го пеше написал от каде си го взел лафа.готин е но не е оргинален вече.

http://warez.ru:8085/videos/@Fun/Bobi.Turb...te.Shofiori.mpg

виж на 104 сек.

:punk

 

 

 

лафа си е от боби турбото ама не сметнех за необходимо да го казвам от каде е щото мисля че сички знаят от каде е

Link to comment
Share on other sites

Za mene naistina jenite ne stavat za 6ofiori...dosega ne sam vidql jena,koqto da kara dobre za6toto karaneto ne e samo do spazvane na pravilnika...Az naprimer imam edna pr koqto me vozi 1 put i ne dade nito 1 miga4 a mina prez 3 krastovi6ta i to ne se dvije6e napravo....i kato q popitah za6to ne dava miga4 i tq mi kaza 4e mujete q pazili....E da ne govorim 4e vinagi kogato po puti6tata nqkoi 6ofior me drazni s karaneto si v 99% ot slu4aite tva e jena...prosto jenite stavat za vsi4ko drugo no ne i za 6ofiori....kaka mi vednaj se zagovori s mene i mina na 4erveno na krastovi6teto na sto4na gara ot nadlez rodopi....4ist kasmet 4e ne ni udariha...Peace girls oba4e naistina vidq li jena zad volana bqgam nadale4e i vnimavam na 300% :wub:

mislq 4e jenite e po-dobre da se vozat otkolkoto da ni vozqt :P

Link to comment
Share on other sites

Аз като жена се очаква да зашитя нашето съсловие ама... нещо не ми идва от вътре :) Много, много,много съм съгласна с последния пост.Жалко е ама е истина. Азне съм с еявила на шофиорски курс именно, защото знам, че добър шофиор няма да стане от мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че е редно да се вкарват жените в категорията /не могат да карата, не стават за тая работа/ Ми не е вЯрно. Знаете ли колко много мъже има,които не могат да карат, а имат претенции защото са само мъже и тогава ми става смешно. :D Искам да ви кажа, а мисля че доста хора мислят така. Зависи от човека и от това дали има усет за нещата. Просто мъжете втълпяват на жените,че не стават за това. Природата с нищо не е превилигировала мъжете. И едните и другите са еднакви по умения. Какъв е изводът: ЖЕНИ, имайте повече самочувствие!!!

Link to comment
Share on other sites

Za mene naistina jenite ne stavat za 6ofiori...dosega ne sam vidql jena,koqto da kara dobre za6toto karaneto ne e samo do spazvane na pravilnika...Az naprimer imam edna pr koqto me vozi 1 put i ne dade nito 1 miga4 a mina prez 3 krastovi6ta i to ne se dvije6e napravo....i kato q popitah za6to ne dava miga4 i tq mi kaza 4e mujete q pazili....E da ne govorim 4e vinagi kogato po puti6tata nqkoi 6ofior me drazni s karaneto si v 99% ot slu4aite tva e jena...prosto jenite stavat za vsi4ko drugo no ne i za 6ofiori....kaka mi vednaj se zagovori s mene i mina na 4erveno na krastovi6teto na sto4na gara ot nadlez rodopi....4ist kasmet 4e ne ni udariha...Peace girls oba4e naistina vidq li jena zad volana bqgam nadale4e i vnimavam na 300% :wub:

mislq 4e jenite e po-dobre da se vozat otkolkoto da ni vozqt  :P

 

 

а бе пич, ти нещо не си наред...просто повечето жени си спазват правилника съвсем стриктно....аз понеже нямам книжка и само се 'возя' ама и мен някои жени ме дразнят че само бават движението ама не всички жени са такива....обикновено тия дето се хвалят че са много добри шофьори май май се оказват...каръци......познавам жени които карат мноооого добре.....и познавам мъже които карат по зле и от мен дето нямам книжка.....

 

така че пич.....не си прав...

Link to comment
Share on other sites

А уе има жени и жени, има такива дето карат по-добре, но май повечето не са така :) Според мен жените просто като стане по-напечено и много яко спичат :)

Link to comment
Share on other sites

Странно и може би абсурдно, но всичко си опира до коренните различия между психиката, начина на мислене и действие на двата пола.

Мъжете (някои индивиди малко пресилено си лепват сами това опредление) по принцип мислят по-логически и по-математически. По-бързи реакции, понеже по-бързо преценят ситуациите. Но за сметка на това агресивната натура на мъжете води до любов към високите скорости, а тази любов се усилва след втората чашка, но за съжаление човек рядко успява да си даде адекватна преценка за забавените си реакции и... на другия ден си медийна звезда, под заглавие като "в автомеле загинаха ..." Жените са много по-спокойни и уравновесени зад волана. Стига да придобият увереност и да придобият някои определени умения, жените според мен са по-добри шофьори.

Ще дам за пример какво каза на бившия ми шеф един негов съсед: "един дългокос психопат се опитва да потроши колата ти!" (шефчето ми сподели, след което ми забрани да карам служебната кола). А ситуацията беше, че в стеснен участък на пътя минах със служебната Вектра на една боя разстояние покрай един *!@#*! със скорост от около 60 км/ч. Хората се шашкат :)

Link to comment
Share on other sites

[offtЪpic]

CERTIFICATE

This is to certify that

(Name) Петър Сашев Стоянов

has passed the course (type)

"C"

of the Pamporovo Ski School with

thei guidance of the expert ski-instructors

Manager of

Pamporovo Ski School

м.с. Д. Михайлова.

(м.с. е съкращение от майстор на спорта)

 

Това ми е дипломата от ски-училището, тоест частните уроци по ски, които взех преди около 5-6 години. И мога да ти кажа, че г-жа Михайлова е страхотен специалист в областта и е призната (или поне беше така по онова време) в комплекса за най-добрия ски-учител.

 

Темата като цяло е плод на предразсъдъци.

Link to comment
Share on other sites

Ae ski moje da karat ... to i koli mogat ...NQKOI!No kato cqlo nai ve4e opita im pre4e.Malko sa jenite koito karat koli vseki den ili pone nqkolko pati sedmi4no,no to4no te sa tezi malko koito mogat da karat.Vsi4ko e opit i sebekontrol... tva e drugo nqma.Sopta 6te im doide samo4ustvieto .... i ne6tata se navarzvat kato verijna katastrova v USA ... m tezi sa mi liubimite !!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

жените просто като стане по-напечено и много яко спичат :)

и аз съм на това мнение.Пример:миналата седмица към хижа Здравец,една така спече че 10 коли спряха заради нея.Ми като неможе да кара да не тръгва в тея зимни условия

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...