Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Трябва ми сериен номер за Luxor (ICQ games). Намерих тук в някакъв сайт, но като тръгна да го отварям NOD32 засича вирус.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми крак за "Vampire: The Masquerade - Redemption" нама го на нито един от двата диска, а в инфото пише, че трябва да е на първия, ама го няма.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми карак за "Vampire: The Masquerade - Redemption" нама го на нито един от двата диска, а в инфото пише, че трябва да е на първия, ама го няма.

 

http://m0003.gamecopyworld.com/games/pc_vampire.shtml

Link to comment
Share on other sites

igrata se kazva "Shade: Wrath of Angels " iska mi disc key potarsix no neshto nemoga da nameria ako niakoi mi pomogne shte sam my mnogo blagodaren

 

4. Copy over the cracked content located in the \crack dir on the CD to your

installation directory.

 

 

Като направиш това трябва да не ти иска cdkey

Link to comment
Share on other sites

иска незнам защо така... :huh: неможе ли да се намери едно cdkey-че?

 

Съжалявам, не. Сигурен ли си, че копираш всички файлове, а не само exe файла ?

Link to comment
Share on other sites

шабе търся crack за Cabela's offroad adventures 3. Ще бъда благодарен на всякакъв вид помощ. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Stava li da mi dadete tochen link, za No-CD crack za igrata Rise of Nations: Thrones and Patriots. Rovih se v nqkoi site-ove, ama neshto neshe da mi download-ne tova, koeto iskam.Molq, za edno link4e:)

 

Mersi predavritelno!

 

EDIT: Mersi mnogo :) Iztriite dolniq post.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми даде ли линк за СД кей за Counter-Strike 1.5.Ама не за инстал на играта ами като влезна ми пише това:Please type in the CD key displayed on the Half-Life CD kase

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...