Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Играта се стартира без крак.Прочети темата за играта,или виж в NFO файла.

АКО ОЩЕ СИ НА ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ ПРОБВАЙ В STARFUCK : Отиваш на Links Generator, избираш пътя към .exe файла на играта, избираш пътя към MI-то и си създаваш шорткът, който при стартиране изпълнява всичките нужни стъпки за да играеш.

Link to comment
Share on other sites

Empire Earth Age of Conquest CD key?На диска няма никъде-Нито в crack папката нито в readme.txt,нито в който и да е текстови файл :cry :angry1

Link to comment
Share on other sites

Търся крак за Blitzkrieg.Крак има в диска към играта,ама е от най-работещите.Ще продължавам да ровя и аз,но все пак - моля за малко помощ.

Link to comment
Share on other sites

Търся крак за  Blitzkrieg.Крак има в диска към играта,ама е от най-работещите.Ще продължавам да ровя и аз,но все пак - моля за малко помощ.

 

 

Видя ли тези ?

 

@AleKS - Тук мисля че поне един от тях работи за ХР :)

Link to comment
Share on other sites

az svalix the sims

ka4ix go na virtualnoto cd i kato tragnax da go instaliram mi iska serien nomer

kato go otvorja vatre ima papka s crak no ot neja ne moje da se kopira drtugademoga li da namerja serien nomer za tazi igra ili problema e v mrn

Link to comment
Share on other sites

Създавам я наново тъй като със старата тема се случи нещо от деструктивен характер ;)

 

Преди да поискате крак, първо прочетете ЦЯЛОСТНО .nfo файла. После проверете дали на някой от дисковете има папка /Crack или папка с името на групата, която е кракнала играта. Ако има - нужния/те файл/ове е/са там.

 

Ако няма - проверете следните сайтове

 

GAMECOPYWORLD

GAMEBURNWORLD

MEGAGAMES

 

дали се намират тез файлчета

 

Ако и там няма .. вече питайте тук :)

Link to comment
Share on other sites

tarsq cd key il patch za GTR FIA GT RACING GAME.Ako nqkoi ima ili e uspal da si e pusne molq pishete  :(

 

В инфото си пише cdkey. Пач едва ли ти трябва, по-скоро търсиш крак - такъв няма

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...