Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

Трябва ми крак за Championship Manager 5. Свалих си играта но след инсталацията бях "приятно" изненадан че липсва крак. :blowup:

 

"Някой" написа че такъв не съществува .. ама кой да чете.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Имам проблем със SpellForce: Shadow of the Phoenix - не ще да се инсталира. Понеже тя е expansion set тя си иска инсталация на оригиналния Spellforce, само че казва, че тая инсталация, която имам е кракната или модифицирана (което вероятно си е така). Аз свалих оригиналната игра от тук, release на FTL. В nfo файла на SpellForce: Shadow of the Phoenix си пише, че има такъв проблем и предлагат следното:

 

If you use the FLT release of Order of Dawn make sure to run spellforceclean.exe from one their updates prior to installing this addon.

Проблемът е, че това го няма никъде в warez-a.

Link to comment
Share on other sites

Здравеите,търся крак за "Шерлок Холмс-Таината на сребърната обеца"!Съжелявам ако го има някаде и не съм го забелязал!Но след инсталация ми иска да поставя диск 1!И играта не тръгва :angry1 Става въпрос за българската версия!Ще съм много благодарен на този които ми помогне! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Здравеите,търся крак за "Шерлок Холмс-Таината на сребърната обеца"!Съжелявам ако го има някаде и не съм го забелязал!Но след инсталация ми иска да поставя диск 1!И играта не тръгва :angry1 Става въпрос за българската версия!Ще съм много благодарен на този които ми помогне! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Здравеите,търся крак за "Шерлок Холмс-Таината на сребърната обеца"!Съжелявам ако го има някаде и не съм го забелязал!Но след инсталация ми иска да поставя диск 1!И играта не тръгва :angry1 Става въпрос за българската версия!Ще съм много благодарен на този които ми помогне! :smile:

igrata e s play disk

Link to comment
Share on other sites

търся крак за RIDDICK

 

 1. Unrar
   2. Burn ISO
   3. Install
   4. Copy "system" dir from HOODLUM dir on DVD into your install dir, keep
      the directory structure intact!
   5. Play!

Link to comment
Share on other sites

Krack za need for speed underground 2 pls 4e na diska nqmam ami dava nekav typ error-"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application" kade da namerq?

 

Провери и двата диска

Link to comment
Share on other sites

trqbva  mi krack za Driver 3 (driv3r) pomognete mi pls

Има го в DVD-то.

  1. Unrar. 

  2. Burn or mount with daemon tools

  3. Install the game

  4. Copy over the cracked executable located in the \crack directory

  5. Play the game.

Link to comment
Share on other sites

A от каде да го намеря този плеи диск за да стартирам Шерлок Холмс?

 

Ами ако след инсталацията не си вадил диска, този плейдиск е или в сд-рома ти или в виртуален сдром. Това, което се опитвам да ти кажа, е че с този диск, с който си инсталирал играта, с него играеш

 

P.S. Следващия който поиска крак, който го има на диска, ще получи warn. Четете първия пост бе мамицата му. Правя отстъпки, когато ги има на gamecopyworld или подобен сайт, ама пък да ви мързи да отворите шибания сдром ..

Link to comment
Share on other sites

Ами ако след инсталацията не си вадил диска, този плейдиск е или в сд-рома ти или в виртуален сдром. Това, което се опитвам да ти кажа, е че с този диск, с който си инсталирал играта, с него играеш

 

P.S. Следващия който поиска крак, който го има на диска, ще получи warn. Четете първия пост бе мамицата му. Правя отстъпки, когато ги има на gamecopyworld или подобен сайт, ама пък да ви мързи да отворите шибания сдром ..

Ами какво да кажа освен благодаря за помоща! :D Извинявам се,но за пръв път се сблъсках с подобно нещо!Аз търсих CUE фаил за да направя виртуален диск,но така и не го откривах! :huh: Но в последствие пробвах и разбрах,че и с RAR фаил ставал виртуалния диск!! :blink: :D Не го знаех до сега,още едих път се извинявам!!
Link to comment
Share on other sites

Не е било рар файл, ами исо, което е зададено в настройките на уинрар да се отваря с него и за тва иконата е била на уинрар

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с инсталацията на CM5. Значи първо я записах два пъти на два различни CD-RW както е по csreen-shots на 10х или 12х (С Blind Write). Като почна да инсталирам обаче ми дава грешка: An error (-5005 : 0x80070001) has ...... След това я записах на CD-R обаче не бях прочел че трабва да click 'YES' when asked if you want to burn the BWA Physical information. След това си инсталирам и всичко е ОК само че ми иска CD и пак не мога да играя. След това я записах отново и този път си включих и BWA Physical information-a само че отново ми дава оная грешка (-5005....... Пробвах и да я инсталирам от третия описан от мен диск и да я играя с четвъртия, само че отново ми дава че това не е оригиналния диск. Много ще съм благодарен ако някои може да ми каже какво да направя за да я играя тая игра най-накрая.

Link to comment
Share on other sites

записах играта константин на диск и я инсталирах като се опитах да я стартирам но търсеше оригиналния диск търся крак за константин

 

виж точно линка над твоя пост

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi ima li CD KEY za Aliens Vs Predator? Trqbva mi za da igraq na igrata v multiplayer..blagodarq predvaritelno  :)

 

За мулти май се изискваше оригинален сдкей .. така че нямаме

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...