Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

Нямам CD-key за една игра каде да го намера ако го няма в диска ,в уареза и в дата.бг????По специялно играта е The Lord of the Rings:Battle of Middle-earth!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Нямам CD-key за една игра каде да го намера ако го няма в диска ,в уареза и в дата.бг????По специялно играта е The Lord of the Rings:Battle of Middle-earth!

 

В уареза го нямало ли ?

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/*DOX.Cracks...ygen-VENGEANCE/

Link to comment
Share on other sites

Много ти благодаря ама каде да ги търся тия CD-key-ове по принцип щото в самата папка на играта ги няма?? :woot

 

.nfo файловете. Ако там няма - играта не иска сдкей и има друга далаверка на подкарване :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам за някакъв вид Crack или нещо подобно за тази игра Heavy Weapon Delux, която някой вчера я е качил. Тя е малка игричка и в директорията има само инсталационен файл.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся крак за СРС или Стриит Рейсинг Синдикейт.Никаде го няма некаде около 10 сайта съм изчовъркал.Плз Дриимър ХЕЕЕЕЕЕЕЕЛП

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже откъде да намеря serial за rollercoaster 3 или да ми даде Не успях да намеря Търсих ама може да не съм търсила на правилното място

Благодаря ви предварително :P

Благодаря на Veseo Знаех си че не съм гледала достатъчно :P

Link to comment
Share on other sites

Преди да поискате крак, първо прочетете ЦЯЛОСТНО .nfo файла.

 

 

Някой може ли да ми каже откъде да намеря serial за rollercoaster 3 или да ми даде Не успях да намеря Търсих ама може да не съм търсила на правилното място

Благодаря ви предварително :P

 

Мда, определено не си търсила, където трябва ;)

http://warez.ru:8084/gamez/Rollercoaster.T...ct3-tbg.nfo.txt

 

xa3d-fwp8-ullk-s7j2-etwn-45ul

 

@MazataBG - Все още не съществува такъв крак. Прочети темата за играта, там е обяснено как да я подкараш

Link to comment
Share on other sites

Ako vleznete тук ще си отговорите на вси4ки въпроси.Кракове  и т.н.

 

Bullshit .. Освен тези сайтове които са в първата тема, няма други свестни, които вършат работа за кракове на игри

Link to comment
Share on other sites

Знам, но ако някой го издебне преди мен нека го качи :)

Нямам DVD записвачка и неа как да стане шмекерията...

Link to comment
Share on other sites

Ще съм много благодарен ако някои може да ми намери UNLOCK KEY за програмата "Easy CD-DA Extractor". Тази програма представлява преобразувател на песни в други музикални формати.....например от MP3 в WMA.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми крак за Championship Manager 5. Свалих си играта но след инсталацията бях "приятно" изненадан че липсва крак. :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...