Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

AD,Mar 29 2005, 21:38 PM]Търся Entire code за American McGee`s Alice.Благодаря предварително.

 

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/American.Mc...lice_cd_key.txt

 

@Platis - най-добре ползвай Clone версията. Скоро крак за пача едва ли ще има

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
@Platis - най-добре ползвай Clone версията. Скоро крак за пача едва ли ще има

 

Мерси все пак. :cry Ако излезне обаче да ви замоля да постнете нещо в темата за СМ5, защото така с тая Clone версия много място ми заема. Благодаря предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

вижте,инсталирах си halflife и го update-нах до 1.1.1.0

после инсталирах cs v1.5 и после cheat-death

но ми иска сериен номер на HALFLIFE :huh: :wir някой ще ми помогне ли?че вече взе да ми писва с тая counter strike :pirate

Link to comment
Share on other sites

вижте,инсталирах си halflife и го update-нах до 1.1.1.0

после инсталирах cs v1.5 и после cheat-death

но ми иска сериен номер на HALFLIFE  :huh:  :wir някой ще ми помогне ли?че вече взе да ми писва с тая counter strike :pirate

 

Свали си някой от кейгените в папката на Half Life

Link to comment
Share on other sites

вижте,инсталирах си halflife и го update-нах до 1.1.1.0

после инсталирах cs v1.5 и после cheat-death

но ми иска сериен номер на HALFLIFE  :huh:  :wir някой ще ми помогне ли?че вече взе да ми писва с тая counter strike :pirate

1234567890123 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся crack за "BookWorm Deluxe v1.01". Изтеглих я от официалния сайт на Shockwave.com и ясно, че crack в папката на играта няма. Играта е съвсем обикновена, затова я изтеглих мислеики, че е безплатна. Представете си учудването ми когато разбрах, че трябва да си платя, за да я ползвам неограничено. Потърсих и в трите горепосочени от автора на темата сайтове, но безрезултатно. Моля помогнете! Играта (поне за мен) е голяма зарибявка. Много Ви благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся crack за "BookWorm Deluxe v1.01". Изтеглих я от официалния сайт на Shockwave.com и ясно, че crack в папката на играта няма. Играта е съвсем обикновена, затова я изтеглих мислеики, че е безплатна. Представете си учудването ми когато разбрах, че трябва да си платя, за да я ползвам неограничено. Потърсих и в трите горепосочени от автора на темата сайтове, но безрезултатно. Моля помогнете! Играта (поне за мен) е голяма зарибявка. Много Ви благодаря предварително.

 

http://mscracks.com/search.php?q=BookWorm+Deluxe+&w=

 

Пробвай тукашните. Има доста възможности, все някоя трябва да работи :)

Link to comment
Share on other sites

търся crack за Diner Dash навсякъде,където проверих няма ако някой може да ми помогне.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали тук му е мястото, но ми трябва cdkay за C&C Generals, защото не ми се теглят дисковете за да го тарся там.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали тук му е мястото, но ми трябва cdkay за C&C Generals, защото не ми се теглят дисковете за да го тарся там.

 

http://warez.ru:8084/gamez/Command.and.Con...CE/deviance.nfo

 

Сега прочети цялостно първия пост в темата и ще ти се обясни защо имаш warn

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми serial-че за Flatspace, много ще съм благодарен ако някой ми намери :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
cdkey за Kingdom Under Fire ако има някои :(

E1KJ-RL62-COO7-FT96 или E3VI-FP69-HT79-5KVG. Незнам коя точно версия е на вареза, War of Heroes или Gold Edition

 

 

moje li da mi dadete hack za Call OF Duty

 

Хакове тук НЕ се толерират. Смятай това за предупреждение, при следващ рекуест на хак ще получиш бан.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да говорим, че на DVD-то(няма дискове!) си има крак .. типичен мързел. Човече, плачеш си за moderated mode с тоя тотален мързел

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да говорим, че на DVD-то(няма дискове!) си има крак .. типичен мързел. Човече, плачеш си за moderated mode с тоя тотален мързел

parvo pogledni tyka na kolko diska e i sled tova govori koi e za moderated mode.http://torrents.linkos.bg/details.php?id=744

Link to comment
Share on other sites

parvo pogledni tyka na kolko diska e  i sled tova govori koi e za moderated mode.http://torrents.linkos.bg/details.php?id=744

 

Говорим за официалния рилийз, който си е 1DVD. А това, че си свалил CloneCD-то, макар че явно незнаеш разликата между CloneCD и кракната версия е твой проблем. От линка който Botev1912 ти даде си свали крак.

Link to comment
Share on other sites

CD Key за Splinter Cell Chaos Theory но не този за стартирането на играта а този за онлайн игра :rolleyes:

 

Едва ли ще намериш такъв ;) То дори за нормално стартиране на играта(Разбирай без да буташ ДВД-то в USB) няма, ти оригинален за онлайн искаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще намериш такъв ;) То дори за нормално стартиране на играта(Разбирай без да буташ ДВД-то в USB) няма, ти оригинален за онлайн искаш ;)

 

 

Дааа ама ако влезеш в папката,където си инсталирал играта и отидеш в папката "Versus" и кликнеш на шорткъта-ето влизаш си в Multiplayer Mode без диск,без нищо :lol: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...