Jump to content
BulForum.com

Чудя се какъв стил са....?


JDFU

Recommended Posts

Мен ме кефят доста.Ама като всичко брутално,което слушам,ги слушам само в определени моменти.

 

Малка задачка - кой може да ми определи Исихия? :)

И ако ми намерите и опис+текстове на песните :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply
Мен ме кефят доста.Ама като всичко брутално,което слушам,ги слушам само в определени моменти.

 

Малка задачка - кой може да ми определи Исихия? :)

И ако ми намерите и опис+текстове на песните :)

Tiq bylgari li sa?

Link to comment
Share on other sites

Dark Tranquillity наистина са добри но не знам кво общо има с темата :D

А тея Исихия как се пишат на английски ??

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... намерих 3 песни на тия Исихия. И изобщо нз ги знам в къв стил са но не е метъл :D , за текстовете ще помогна малко...

Например в "Гарги" има грачене на гарги

"Черномен" О-о-о-о-О и после няква молитва май

"Преображение " - нищо не разбрах от текста :D

Link to comment
Share on other sites

Аве сигурен ли си че не е черковнославянски. Нз на мен на него ми заприлича.

А иначе прати някои линк за още някоя песен ако знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Огромната разлика между черковнославянския и старобългарския е,че в първия има много,ама много съвременни думи,повечето текстове са нормализирани и почти няма падежи.

 

А аз се бях засилил да ги качвам ама нямам имената на песните :(

Link to comment
Share on other sites

iskam da pitam SKINDRED to4no kyv stil sa 6tot mi kazaxa 4e sa SKA .....verno ima SKA ama ne e samo ta re6ix da pitam tia deto sa navytre :P

приятел това не е SKA, това е някъв метал има не ги знам тези новите. Има някакви елементи на Dub и Ragga. НО ПОВРАТЯМ ТОВА Е МЕТАЛ !!!

edit: ето тукInspecter 7 те са ska. Обаче те ги водят на вълни .. не мога да ти кажа коя вълна е това .. но велико .. специално те поздравявам с песента .. Sleeping With the Enemy ... у нази пунк .. тралалалла

Link to comment
Share on other sites

А аз се бях засилил да ги качвам ама нямам имената на песните :( (Исихия - бел.ред.)

Е ти все пак ги качи, пък имената друг път. Ще черпя. /end offtopic

Link to comment
Share on other sites

http://www.rockdetector.com/

Ако се интересувате от каквато и да е информация относно групи в стил Рок-Метъл, това е страницата. Попадал съм на какви ли не, но по-добра от тази страничка не съм засичал. Всичко си пишат хората. Дори попаднах и на доста български групи. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe taka da gledash v nqkoi sait ne stava! Nai-dobre e da poglednesh tipichni predstaviteli na vsichki stilove, da gi chuesh, sled tva chuvash grupta, za koqto se chudish, opredelqsh gi i chak togava eventualno hvyrlqsh edin pogled nqkade, za vseki sluchei.

 

@Str8_Ballin problema beshe, ne che temata e za metal (tova che taka se poluchi e otdelen vypros :bgrin: ), a che prosto i dvete vkliuchvaniq bqha tip 'az haresvam takova', a na moqta ideqta za tazi tema (i taka se razvivashe do momenta) da sporim otnosno stilovata orientaciq na razni grupi i izpylniteli.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като това е спор време е да поспорим малко.

Ай кажете Crowfish къв стил са? Може и да са българи ма не сам изобщо сигурен :D

Ще ви оставя сами да потърсите песните им ...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като това е спор време е да поспорим малко.

Ай кажете Crowfish къв стил са? Може и да са българи ма не сам изобщо сигурен :D

Ще ви оставя сами да потърсите песните им ...

Crowfish има тук!!!

Значи групата е българска от Варна са пичовете (тук може да видите официалния им сайт http://www.crowfish.de.vu/). Бил съм на няколко техни концерта в Пловдив и във Варна лично на мен ми харесват само в паузите между песните имат изпълнения тип Anal Cunt (grindcore фенове са). Много добри музиканти ... но да се върна на стила. За мен това е gaypunk (пънк за малки гайчета-педерастчета), но мисля че го водят emo(tional) punk или просто emo, също съм чувал да му викат и неопънк. Обаче като кажеш ЕМО и всеки ще те разбере.

Link to comment
Share on other sites

Mda specialnata pesen kyrti :bgrin: vednyj specialno za nashta agitka q pqha 5 poredni pyti. Inache te samite se opredelqt kato emo punk. A i oshte neshto do kolkoto znam (iztochnika e s okolo 50% sigurnost) PIF i Crowfish sa bili edna i syshta grupa edno vreme.

 

PS Imam poveche crowfish ot toq na warez-a ako nqkoi proqvi interes da kazva....samo che ima edin problem - pesnite sa track 1,2.....

Link to comment
Share on other sites

Тъй като това е спор време е да поспорим малко.

Ай кажете Crowfish къв стил са? Може и да са българи ма не сам изобщо сигурен :D

Ще ви оставя сами да потърсите песните им ...

Съдейки по новия им албум(който впрочем вече не е нов де) Crowfish са нещо близко до ПОП.Направих грешката да си го купя на един концерт и го продадох след 3 дена.

 

ПП Тва за PIF и Crowfish не ми се вярва.

Link to comment
Share on other sites

.......

ПП Тва за PIF и Crowfish не ми се вярва.

Na men vednyj mi kazaha, che 'Ostava ili tam nqkoi ot tiq' i Crowfish bili edno i syshto. Tyi kato PIF sa ot varna reshih che za tqh stava vypros. Osven tova edin fen na PIF pyk kaza che naistina PIF sa bili chast ot druga grupa navremeto, no neznaeshe dali tova sa Crowfish ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...