Jump to content
BulForum.com

Чудя се какъв стил са....?


JDFU

Recommended Posts

аре стига с тази дума "хардкор" бре !!! грайнд също не са, горграйнд може и да са (не съм слушал такива уроди още). пък за индъстриал въобще ... лудница.

goregrind 1000% ne sa....inache sys sigurnost imat HC elementi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply
to4no za tva Opeth=atmospheric :P

Е ти уби коня с метлата! :lol: :woot

А за Asgard тогава какво ще кажеш?Че са пауър?

Бъзикам се.Ама такова определение не бях срещал за Opeth,сериозно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Видях.Ти пък да не мислиш,че говорех сериозно за Asgard?Все пак е проект на Сатир от Сатирикон и е ебати гадния брутален олдскуул блек метъл....

То както се е подкарало,тая тема ще я пиннат под надслов "Метъл препоръки" :punk :punk :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Ииииии bio ко си са заял за тоя Слипкнот!

Имаше една група.....ама как и беше името....най-якия албум и беше "Alpha-Omega".Вокала го вкараха в затвора преди бая време.Барабаниста го беше издънил....А!Сетих се - Pro-Pain.Е тва ми прилича доста на Слипкнот.

Link to comment
Share on other sites

ами Pro-Pain колкото и да са здрави не са hardcore. Аре crossover ми харесва, като определение, за по българско звучене му викам метал. Аре останете си със здраве :Р

Link to comment
Share on other sites

А аз ще задам една дилема.

Коя група е създателката на блек метъла.

Селтик Фрост със "To Mega Therion" или Венъм със "Black Metal".

Чекам коментари. :)

Link to comment
Share on other sites

Mortician slushali li ste.tva e goregrind.

Стигаааа! Не е Goregrind, Deathgrind е. 1вите 2 албума на Carcass са Goregrind. Torsofuck, Lymphatic Phlegm и те.

 

А аз ще задам една дилема.

Коя група е създателката на блек метъла.

Селтик Фрост със "To Mega Therion"  или Венъм със "Black Metal".

Чекам коментари. :)

Не може и дума да става за това. И двете групи стоят в основата на блек-а ама не могат да се нарекат блек. Първи блек - Bathory

Link to comment
Share on other sites

А аз ще задам една дилема.

Коя група е създателката на блек метъла.

Селтик Фрост със "To Mega Therion"  или Венъм със "Black Metal".

Чекам коментари. :)

A shto da ne e Bathory s Bathory (1984)

Link to comment
Share on other sites

Нда,съгласен съм с това.Тогава е така наречения олдскуул блек,а след това и класическия такъв(Darkthrone,Mayhem,Burzum,Satyricon,Marduk....).

Интересни са новите течения,които се появяват след '97г. - симфонични и други подобни нюскуул стилове.....и повечето се оказват отявлен комерсиализъм...а Cradle Of Filth няма и да ги споменавам ;)

Бяха добри до Cruelty And The Beast....

Link to comment
Share on other sites

В тоя дух някой може ли да ми изнамери малко инфо за графиня Елизабет Батори.Едно време имаше много хубав сайт за нея - със герб,със замък и дрън-дрън,ама се е затрил..

Link to comment
Share on other sites

В тоя дух някой може ли да ми изнамери малко инфо за графиня Елизабет Батори.Едно време имаше много хубав сайт за нея - със герб,със замък и дрън-дрън,ама се е затрил..

Elizabeth Bathory

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте чували, но има една група 36crazyfists. Аз си мислех че свирят в един стил, но видях че те се определят като emo. Е ся изобщо имали такъв стил ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...