Jump to content
BulForum.com

Чудя се какъв стил са....?


JDFU

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply
Не знам дали сте чували, но има една група 36crazyfists. Аз си мислех че свирят в един стил, но видях че те се определят като  emo. Е ся изобщо имали такъв стил ?

 

 

Да, Emocore

Abe ima emocore, no tva 36crazyfists ne sa takova! Stil emo ne sym chul da ima. Inache ot 2-te pesni koito sym slushal na teq spored men sa rap metal.

Link to comment
Share on other sites

Тия не съм ги чувал, ама тука на едно сайтче пише: Cuastic industrial edged Death Metal... Каквото и да значи това :ДДДД Което сигурен съм вие ще оборите... Но то затова е темата... Все пак не е хубаво да се мисли над едно нещо само, затова ето и още едно: Pain :D

 

Едит: z-man ме е изпреварил с поста си с няколко секунди :zzz

Link to comment
Share on other sites

Е, значи на този сайт добре са се справили :) Щом и ти си съглсен с тях (така де, 2 от 3 при тях не е зле :P )... Иначе за Пейн никой нищо не казва още ;)

Link to comment
Share on other sites

тези 36 crazy fists на нищо не мясат бре :Р не знам това определено не е емо няма грам общо с пънка. може ли да ви помоля вече като обсъжддате някоя група да слагате линк към песнички характерни за групата .. ще е удобно, аз не слушам толкова метал, няма ви се меся :Р

Link to comment
Share on other sites

Nova grupa: Borknagar

 

 

 

 

 

може ли да ви помоля вече като обсъжддате някоя група да слагате линк към песнички характерни за групата .. ще е удобно, аз не слушам толкова метал, няма ви се меся :Р

proverqvaite pyrvo na saita, koito e v na metalheart signaturata (ako sa metyl de i to ne neo!).

Link to comment
Share on other sites

Аз ще задам един малко тъп въпрос.

Като какъв стил определяте Storm.

Групата е страничен проект на Fenriz от Darkthrone.

Като цяло определението е викинг/фолк....Ама не се точно така.Има и нещо друго,което ми убягва.Как мислите вие?

Link to comment
Share on other sites

Аз ще задам един малко тъп въпрос.

Като какъв стил определяте Storm.

Групата е страничен проект на Fenriz от Darkthrone.

Като цяло определението е викинг/фолк....Ама не се точно така.Има и нещо друго,което ми убягва.Как мислите вие?

dai link

 

interesno...az tva shto ne go namerih :confused

Link to comment
Share on other sites

Storm

 

Пиши в търсачката Сторм и му дай да търси по директории...При мене няма проблем... :confused

 

А не можеш да го намериш щото пак се местят файлове нагоре надолу

Link to comment
Share on other sites

Мамата си трака! Сички са много навътре и ужасно много ги разбират. Направо се депресирам като чета така и нищо наникъде не схващам.

 

Оле, деца, моля ви се, затворете се някъде на тъмно и сами и не излизайте известно време. Ако някой си има идея за какво говори в цялата тая каша, то това е Agarvaen, и той бавно се прегърбва пред "вездесъщото" познание на останалите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...