Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

edit:

подкарах я , обаче при connect към който и да е било сървър ми казва "your version doesn't match the servers . please restart the game"

Не трябва да търсиш в грфата internet, а в графите favourites и History.

 

P.S. Съветът ми важи само ако си с тази версия - link

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Нов клиент за маниа сърварите !

DOWNLOAD

Info: CS Source Ver. 2.8*

Може да се играе на сърварите със старата версия и с новата ! :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете айпи адреси за тая игра. Преди играех в датата, ама сега не знам адреса...
Пуснал съм тестови сървъри на последната версия, клиента за тях можете да изтеглите от http://files.megalan.bg/download, освен това може да се играе и през Steam с оригинален акаунт

 

css.man1a.com:27016 MANIA CSS Classic #2 ( v28 )

cssdm.man1a.com:27016 MANIA CSS Deathmatch #2 ( v28 )

cssdm.man1a.com:27017 MANIA CSS Zombiemod ( v28 )

 

На сървърите е активен нов експериментален античийт, админи също ще има разбира се, най-дейните играчи които ми помогнат в тестването на новите сървъри може да бъдат възнаградени с права

Link to comment
Share on other sites

Сега за последно.Линкът, който Малкия Стенли или Руси е дал трябва да се ползва, че нещо пак ми се преигра.Нали поне тук няма хакери.

 

 

Оле, сега играх в някъв сървър мания...Някъв лепи head след head и се движи много бързо... Мизерни хакери.

Link to comment
Share on other sites

В сърварите на дата е пълно с хакери , но мания не са толкова зле ... все пак може да сложат поне автобанс ! А , сега свалям стандалоне версия на последния Бурс , защото тая от горния линк е 2гб архив ! После ще е кача някъде :) !

Link to comment
Share on other sites

Намерих пачовете ... сега ще архивирам играта и ще е кача !

Размер на архива 800мб (приблизително) !

Ще може да се играе в маниа , но едиствената разлика е , че играта е стандалоне т.е. самостоятелна версия без хл , затова е толкова малка по размер !

Link to comment
Share on other sites

Някои които играе в мания сърварите ще каже ли как са?Имат ли хакери?Има ли редовно хора?Има ли админи и такива неща да знам дали да тегля. ;)

 

BTW lil_stenly като я качиш свиркаи

 

EDIT:A и още нещо.Къф е тоя сервер Zombimod?

Link to comment
Share on other sites

Не хакери много , много не влизат ! А , зомбимода не го знам какво е , защото много често се крашвал и хората не влизат ... проблеми с плъгина ! И играта съм е качил , но явно като съм правил нещо съм изтрил , някой фаел по погрешка и сега не може да запазва фаворитес серверс ... не е голям проблем ... т.е. на който не му пречи да си я свали от тук !

Link to comment
Share on other sites

Не хакери много , много не влизат ! А , зомбимода не го знам какво е , защото много често се крашвал и хората не влизат ... проблеми с плъгина ! И играта съм е качил , но явно като съм правил нещо съм изтрил , някой фаел по погрешка и сега не може да запазва фаворитес серверс ... не е голям проблем ... т.е. на който не му пречи да си я свали от тук !

 

Не можеш ли да го качиш тоя фаил че не ми се занимава да копирвам всеки път ip-та :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хмз проблема е малко смешен , но необърнах внимание на дир-а и сега не се сещам за името на фаела , но ще го оправя ... впрочем ако някой в момента се сеща за името на фаела да ми го прати или да го каже за да оправя играта в архивите и всичко да си е наред !

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде съвет относно FPS-to !? Като пусна Рефрешлока ми скача на 75 като го махна пада на 60 и повече неможе ! Имам чуство че ми е от монитора имам Сони ЛЦД което неможе да ми поддържа повече от 75 херца , като вържа пц-то към друг монитор FPS-to ми е 100 ? А относно видеото ? Ако някой може да помогне..... Предварително благодаря !!

Link to comment
Share on other sites

За ФПС-то ...

1во. - Свалете този фаел High FPS cfg !

2ро. - Сложете го в папката на Source (cstrike/cfg) !

3то. - Отворете Autoexec.cfg с notepad примерно или някакъв друг текстов редактор и напишете exec high_fps ... запазете промените във фаела !

4то. - Пуснете играта ... отворете конзолата и напишете sv_cheats 1 за да може да зареди всички настройки от фаела , който свалихте !

5то. - След като вече сте въвели командата sv_cheats 1 пишете exec high_fps.cfg или само exec high_fps !

Това няма нужда да се пише всеки път ... веднъж като настройките бъдат заредени няма да правите нищо !

 

А за сърварите имам едно улеснение !

Надявям се да ви помогне поне докато оправя тоя бъг !

Свалете фаела и го сложете в cstrike/cfg !

А , за да заредите фаела напишете в

AUTOEXEC.CFG

exec servers.cfg

Servers.cfg

Този фаел представлява ето това ...

alias sv1 "connect 213.240.241.235:27015; bindback"
alias sv2 "connect 213.240.241.235:27017; bindback"
alias sv3 "connect 213.240.241.236:27015; bindback"
alias favsv "echo sv1 = CSS Man1a DeatMatch; echo sv2 = CSS Man1a Zmod; echo sv3 = CSS Man1a Classic"
favsv

и по този начин можете да влезнете в сървара без да го адвате всеки път в фаворитс !

Просто пускате конзолата и виждате , че пише ...

sv1 = CSS Man1a DeatMatch

sv2 = CSS Man1a Zmod

sv3 = CSS Man1a Classic

и си избирате !

Като напишете sv1 ще се конекнете в детмач !

 

Айде това е , после като го оправя ще пиша ! :)

Link to comment
Share on other sites

Еми за сега има проблеми със сървара и лагва , но ще ги оправят ... да се надяваме де ! :)

213.182.192.10:27016

това сърварче е добро ... има VAC и хората не играят с хакове ! Нямам никав лаг към него макар и да не е Българско ! Пак е на версия 28 !

-={ SV Nets CS:Source +ssServer }=- 213.182.192.10:27016

Често ще влизам там ! Добавил съм го към servers.cfg ... свали фаела на ново ! ;)

Link to comment
Share on other sites

А при мен проблема си остана ФПС-то не мърда от 75 !! Незнам от каде идва проблема като с братовчед ми сме с един нет на него му върви на 100 !? Съмнявам се дали не е от видеото или от Монитора !?!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с NVidia MX 440 128mb 128bit agp8 видео !

Драйверите са 84.21 и върви нищожно !

Имах усещането , че с предишните ми драйвери (непомня коя версия бяха) ми вървеше далеч по-добре !

Link to comment
Share on other sites

Картата въобще не ми е слаба ЕN 6600 TOP SILENT 256/.... освен да няма някакви настройки, или последния вариант е да е от монитора който неможе ми работи на повече от 75 Херца !

Link to comment
Share on other sites

Картата въобще не ми е слаба ЕN 6600 TOP SILENT 256/.... освен да няма някакви настройки, или последния вариант е да е от монитора който неможе ми работи на повече от 75 Херца !

 

100% е сигурно ,че не е от монитора. Потърси за някакви настройки. А и за CS-a имаше един друг начин ,който е да отидеш в опциите на видеото картата ти и от там в Override refresh rates мисля ,че беше. Та от там се променяше нещо и ти се дига фпс-то :P Успех.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не направих с ФПС-то кво ли не пробвах :-) ! Ся зарибих да инсталирам ЦС - Сорсе-то ама немога го пусна :-)! Няма нито ехе нит нищо дайте съвет ! :-) Каде се слага тоя уникален крак ?

Превдавително благодаря :-) ! Terran Rulz !

Link to comment
Share on other sites

Първо кажи от къде си го свалил !

После дали ти дава грешка при инсталацията !

И накрая ще можем да ти хелп ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Няколко поста по-горе съм дал линк за играта ... Standalone version 28 ! Но , от форума на мегалан един потребител беше написал , че архива е повреден ! Не съм сигурен дали е така CSSv28Standalone ... свали е и след това е отвори чрез winrar и дай екстракт на фаеловете ! Играта се пуска от Launcher.exe и има само един проблем , който пак е споменат по-горе ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...