Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

Глупости точно Steam.dll не трябва да е в главната папка защото ще ти изпише някви глупости Steam.dll трябва да си е само в директорията BIN.Та доколкото ъпдейтите нищо не става! Качвам ги всичките правя си SteamApp.cfg и ми изписва Not logged in т'ва е супер скапана работа :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

ohhhhhhhhhhhhhhh bojeeeeeeeeeeeeeeee

 

ta zna4i ....

 

sled kato updatnete sourc-a do posledniq update NE moje da nqma hl2.exe za6toto samiq toq file se namira i v update-a i kato go kopira6 nqma kade da otide.Sled kato go namerite tiq hl2.exe pravite shortcut na desktop-a i kato dadete na shortcut-a properties malko na gore pi6e "target" ili "цел" (ako ti e na balgarski) i taka v poleto za cel nai otzad dobavqte -steam -console -game cstrike za da go razberete po dobre trqbva da izglejda ne6to kato tova :

 

"C:\Games\Counter-Strike Source\hl2.exe" -steam -console -game cstrike

 

moje i bez kavi4kite.

 

sled tova v glavnata direktoriq na igrata trqbva da ima steam.dll toq file ili go preimenyvate ili go iztrivate va6a volq i sled tova puskate igrara i go go go

Link to comment
Share on other sites

sled tova v glavnata direktoriq na igrata trqbva da ima steam.dll toq file ili go preimenyvate ili go iztrivate va6a volq i sled tova puskate igrara i go go go

Пич ти малоумен ли си?!? Като ти се казва че няма Steam.dll няма какво му е трудно за разбиране А? Ти вабще теглил ли си тая версия дето я има в Warez а ми ми говориш на изуст

Link to comment
Share on other sites

Ей това се опитах да кажа за Steam.dll и ако го няма - още по-добре. Не е нужен. Не знам какви грешки давало, но прио мен не ги дава. И нямам файл steam.dll нито в главанта папка, нито в няк'ва папка bin

Link to comment
Share on other sites

Vyv papkata bin go ima.

Именно това каза в по-предишния пост само в директорията BIN трябва да го има ,но това не променя нищо защото играта не трръгва и порблема не е при мен ами има и още хора на който не има тръгва Ъпдейт 8 заедно с Онлайн крака

 

EDIT: The Angel ти с последния ъпдейт ли си?

Link to comment
Share on other sites

Хора кажете правя всичко и като стартирам новата икона ми дава това

steam startup() failed: Steam Startup (0xf,0x12e648) failed whit error 108: The local steam Service is not runing.

моля помогнете че незнам кво да правя

Link to comment
Share on other sites

Пич ти малоумен ли си?!? Като ти се казва че няма Steam.dll няма какво му е трудно за разбиране А? Ти вабще теглил ли си тая версия дето я има в Warez а ми ми говориш на изуст

da predstavisi teglil sam e (to4no ot tam mi e igrata) i ima steam.dll, koito ako razbira6 malko ENGLISH v readme fila v papkara "crack" pi6e 4e toq file trqbva ili da se preimenyva ili da se iztrie.Pri nego toi ve4e moje da gi e iztril i za tova da go nqma no sled kato obqsnqvam az go obqsnqvam na vsi4ki i sam dlagen da go kaja tova

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам за теб ама ако си ти този който беше преди малко в сървъра имаше 100 лаг и отгоре!Ако ти си сървър нормално да нямащ никакъв лаг

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

instalirax si 5-6-7i 8 update napravih vsi4ko kakvo to beshe izpisano na 4 straniza da zamestq nqkoi failove de select all copy napravih na 5-6-7 i 8 update vkly4vam igrata natiskam find servers i se vkly4vam v server online no kato se vkly4vam mi pishe tova [temp] you version does not much the servers.

plaese restart the game. :angry1

ka vo oshte iska da napravq . :confused molq za pomosht.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...