Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Тая игра неправо ме сасипа :bgrin:  не мога да я наглася и тва си мо :cry !!!Тя не се инсталира явно,следвах указанията и на Domineer и пак не стана :wacko: -дава ми следната грешка Unable to get IFileSystem interface from filesystem factory!!!Е вие как си я качихте?!Кажете как че откачам :confused

и при мен е така някой може ли да помогне че ми се скасаха нервите

Ето кавко правя: РАзархивирам файла в директория C в папка CSS след това копирам сичко в директория крак и го паствам в гайм директорията изтривам стиим.длл и накрая правя шорткът на Хл2.ехе

 

В таргета пиша steam -console -game cstrike и ми исписва Target box is not valid. Make sure the path and file name are correct

Link to comment
Share on other sites

и при мен е така някой може ли да помогне че ми се скасаха нервите

Ето кавко правя: РАзархивирам файла в директория C в папка CSS след това копирам сичко в директория крак и го паствам в гайм директорията изтривам стиим.длл и накрая правя шорткът на Хл2.ехе

 

В таргета пиша steam -console -game cstrike  и ми исписва Target box is not valid. Make sure the path and file name are correct

 

Tova veche sam go kazval zashto se poluchava taka :excl: Nachi trqbva kadeto si kachil igrata directoriqta da ne e s dve imena :excl: Ako ti e v Program Files v target box-a napishi Progra~1 i taka shte stane :)

Link to comment
Share on other sites

Tova veche sam go kazval zashto se poluchava taka :excl: Nachi trqbva kadeto si kachil igrata directoriqta da ne e s dve imena :excl: Ako ti e v Program Files v target box-a napishi Progra~1 i taka shte stane :)

 

Играта тръгна но ми показва черен екран защо така :wir

Link to comment
Share on other sites

Ta znachi extract-vam q ama nemoga da namerq ot kade da q pusna.cheta readme file-a ama ne razbiram mnogo ot Angliiski i za tova molq ako nqkoi moje da mi kaje kak da q podkaram.Po vazmojnost na bulgarski.

10x predvaritelno !! ;)

 

Awe vij sega az znam 1 na4in ... Zna4i trqbva da vleze6 v papkata na igrata tam trqbva da ima 1 fail update ili patch ne pomna to4no puska6 go izmisla6 si ime i password . Posle go zatvarqh i v papkata na igrata se e poqvil 1 fail s imeto STEAM.ui i 1 steam.dll delva6 gi i dvete ! ! ! Posle si q startira6 i si cuka6 :lol:

P.S VAJNO vlez v data.bg i nai dolu vlqvo ima edni serveri (kato tablica e) cuka6 cs s i ot tam izliza forum na 1iq post cuka6 i tegli6 update-tite ENJOY :lol:

Link to comment
Share on other sites

да не се е****ш с мен ве ?

а?

на мен така ми се струва ?

нали тфа е ФОРУМ и аз питам 6те не мога да влеза а ти ми се оправиш на ...........

ай

Link to comment
Share on other sites

аххххххххххх

от тука искам помощ а не базици !

и не сам биач:(

аз сум много слаб :(

чесно :(

 

а знаеш ли що не мога да жлеза и никфа игра ве ?

Link to comment
Share on other sites

http://store1.data.bg/screamer/Games/Count...rike:%20Source/

 

eto link no trqbva da svali6 parvo 5 i da go sloji6 posle 6 posle 7 i t.n ne moje direktno ot 8 i trqbva sourc-a da ti e na emprio ne na lucifer

 

 

 

 

 

благодаря ти много ся ще пробвам :)

Link to comment
Share on other sites

Awe ne znam tova dali trqbva tyk da go zadam ama....

Nqkoi moje li da mi izprati nai-noviq cheating death za6toto ne 6te da vliza v unitedadminns.com a kato go upgraidvam ot stariq C-D mi dava error i ne 6te da se upgraidne!!!

Blagodarq predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...