Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

При мен играта се разархивира без проблем ... използвам 7-Zip 4.42 ! Пробвайте първо с него и ако не стане тогава пишете ! Аз ще е архивирам на ново ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Така, да попитам някой , който е запознат : на направен сървър, как може да се ограничи промяната на някои настройки от играчите ? В .cfg файла с настройките , са зададени и параметрите на някои команди които не би трябвало да могат да се сменят от играчите. Примерно cl_cmdrate , cl_updaterate и rate. Обаче... факт е ..... че по време на игра , въпреки че са зададени в настройките на сървъра - играчите могат да променят тези команди . Сещате се до какво води. Виждал съм в неските сървъри , как в повечето от тях са ги ограничили по някакъв начин до едни параметри и щеш-нещеш : играеш със зададените от тях. А тук нестава. Коя е командата за забрана промяната на зададени в сървъра настройки за връзката ? Някой знае ли ?

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че в по-новата версия на сурс има такава команда .

След като въведеш нужните стойности в сървър.цфг може да сложиш команда , която да забранява промяната им .

В повечето случеи това го правят антихакерските програми , но пробвай с cl_restrict_server_commands със стойност (0 е за изключено) 1 или 2 и кажи какво е станало .

Link to comment
Share on other sites

Абе това не мога да го пробвам аз , че сървъра не е мой , но се оказа , че става със задаване на маск и мин стойности на интересуващите ни команди . Примерно , ако искаш да ограничиш cl_cmdrate на 66 , в настройките на сървъра се задава : sv_mincmdrate 66 , sv_maxcmdrate 66 , и така за другите. След това , независимо каква стойност им е задал играча : настройките се запазват както иги е избрал сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Еми то за това си е файла , ако може да намериш всички команди и да ги нагласиш с нормални стойности ще е много добре ... повечето хакове няма да работят (поне тези които не се прикачат към енджина на играта) след тази дълга процедура .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Да току-що сам разбрах!Страхотно!! :laughing:

Иначе нещо не мога да влезна в сървърите на Man1a, свалих си anti-cheat програмката но ме дисконектва още докато зарежда и не ми дава защо... :S

Link to comment
Share on other sites

Да току-що сам разбрах!Страхотно!! :laughing:

Иначе нещо не мога да влезна в сървърите на Man1a, свалих си anti-cheat програмката но ме дисконектва още докато зарежда и не ми дава защо... :S

 

 

виж си в конзолата пише, но 100% е заради reserved slot :)

там постоянно е фул...

Link to comment
Share on other sites

Просто античийта на мания дава таймоут ако връзката не ти е добра .

Не са си го нагласили правилно .

То в конзолата нека си пише каквото си иска .

Link to comment
Share on other sites

Ако сървъра където се играят има посочен линк ще е по-добре да идеш там и да си свалиш всичко .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Да не откривам нова тема , но имам някакъв странен проблем със CS:S-a . Играта ми е легална, тоест - платил съм си за нея през steam-a. Бях известно време в командировка в чужбина , прибрах се , имаше малко проблеми с компа ( някои хора у дома си бяха правили експерименти явно с горката машинка :D ) и понеже не ми се занимаваше да ги оправям един по един , плеснах една нова преинсталация на операционната система. Дръпнах си наново Steam-a , през него си изтеглих наново CS:S , почнах да играя в един сървър....... и след 20-30 минути заби компа ! :blink: :blink: Странно . Не ми се беше случвало преди това. Разкарах и steam и CS:S, инсталирах ги наново ....... пак същият проблем - след известно време игра - компютърът забива. И цял ден да си го оставя така....... се все така забит ще си стои . Проблеми с други неща не съм имал на него . С други игри не съм тествал , защото не се играят :) Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...