Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Значи сега, в папка crack име едни фаилове които требва да заместиш. едната папка в нея е bin. копираш фаиловете в ".../gamedirectory/bin". след това има една папка cstrike в папка crack. копираш тия фаилове в ".../gamedirectory/bin/cstrike/bin". после има един файл steam.dll в главната директория на играта , който го изтриваш. вадиш икона на декстопа и добавяш следното в таргета : -steam -console -game cstrike

Link to comment
Share on other sites

Начи проблема е следния правя всичко както е написано в Readme файла ... обаче като стартирам шорткъта и ми дава следната грешка "This application has failed to start because d3d9.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."

И после след като дам "ОК" дава следното съобщение "Unable to init shader system"

Един приятел си я качи по същия начин и няма проблеми а при мен има ... защо така :confused

Моля помогнете ... благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Начи проблема е следния правя всичко както е написано в Readme файла ... обаче като стартирам шорткъта и ми дава следната грешка "This application has failed to start because d3d9.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."

И после след като дам "ОК" дава следното съобщение "Unable to init shader system"

Един приятел си я качи по същия начин и няма проблеми а при мен има ... защо така  :confused

Моля помогнете ... благодаря предварително

Каква ти е видео картата?

Link to comment
Share on other sites

хора качих си directX 9.0c Играта върви екстра... Тва е бил проблема ;) благодаря ви...

Но искам да попитам за Ботовете... тази контра ще има ли ботове ? И знаете ли от каде да си ги дръпна си ги инсталирам !...

Кажете ако знаете ! Плз...

Link to comment
Share on other sites

хора качих си directX 9.0c Играта върви екстра... Тва е бил проблема ;) благодаря ви...

Но искам да попитам за Ботовете... тази контра ще има ли ботове ? И знаете ли от каде да си ги дръпна си ги инсталирам !...

Кажете ако знаете ! Плз...

Ако си с версията на EMPORiO, ботовете са вградени и активирани и няма нужда да инсталираш нищо. В конзолата пишеш bot и ти излизат отдолу всички команди за ботовете, разглеждах ги със стрелките за нагоре, надолу.

 

bot_add ->добавя random bot (auto assign)

bot_add_ct ->добавя bot към CT отбора

bot_add_t ->добавя bot към T отбора

bot_kill ->бърза смърт за всички ботове. :lol:

 

Айде enjoy и поздрави на BladeSL. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си с версията на EMPORiO, ботовете са вградени и активирани и няма нужда да инсталираш нищо. В конзолата пишеш bot и ти излизат отдолу всички команди за ботовете, разглеждах ги със стрелките за нагоре, надолу.

 

bot_add        ->добавя random bot (auto assign)

bot_add_ct    ->добавя bot към CT отбора

bot_add_t    ->добавя bot към T отбора

bot_kill        ->бърза смърт за всички ботове. :lol:

 

Айде enjoy и поздрави на BladeSL. :)

 

Ми то и при LuZiFeR е така поради простата причина че Луцифер са крали от Емпорио :)

Link to comment
Share on other sites

Тая игра неправо ме сасипа :bgrin: не мога да я наглася и тва си мо :cry !!!Тя не се инсталира явно,следвах указанията и на Domineer и пак не стана :wacko: -дава ми следната грешка Unable to get IFileSystem interface from filesystem factory!!!Е вие как си я качихте?!Кажете как че откачам :confused

Link to comment
Share on other sites

Тая игра неправо ме сасипа :bgrin:  не мога да я наглася и тва си мо :cry !!!Тя не се инсталира явно,следвах указанията и на Domineer и пак не стана :wacko: -дава ми следната грешка Unable to get IFileSystem interface from filesystem factory!!!Е вие как си я качихте?!Кажете как че откачам :confused

Въпроса не е ние как сме я "качили", а ти какви ги вършиш, че не можеш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми разархивирам и там има няква иконка на HL2 натискам-ништо нестава :wir !!!Права тва кадето Domineer каза и пак нестава :angry1 !Скоро време ще се предам и май няма да играя тая контра :devil

Link to comment
Share on other sites

Ми разархивирам и там има няква иконка на HL2 натискам-ништо нестава :wir !!!Права тва кадето Domineer каза и пак нестава :angry1 !Скоро време ще се предам и май няма да играя тая контра :devil

А ти крака копира ли го?

Link to comment
Share on other sites

Ми не сам я инсталирал штото никаде няма exe  :angry: А крака уж го копирах ама ми дава грешка нали написах по горе! :throw:

Трябва да има 2 exe-та. Нещо не правиш както трябва. Май ще трябва да кажеш стъпка по стъпка какво правиш, за да видим къде грешиш. Като започнеш още от разархивирането. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми направих това кадето пише и редми-то и пак нестава :angry: дава ми тая гречка Unable to get IFile System interface from filesystem factory!!!A стъпка по сръпка което правя е следното-Разархивирам,замествам там някви файлове копирам краковете и пускам и ми дава грешката :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...