Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

Ми направих това кадето пише и редми-то и пак нестава :angry: дава ми тая гречка Unable to get IFile System interface from filesystem factory!!!A стъпка по сръпка което правя е следното-Разархивирам,замествам там някви файлове копирам краковете и пускам и ми дава грешката :pirate

pleaz someone help me I have mesage "unable to get ifilesystem interface from filesystem factory", I do all what was writened in page.tnx
if you getting the Ifile thing error, then you have to fix your shortcut, make sure its "c:...path...hl2.exe" -steam -game cstrike -console

the parameters cant be in the quotes. the ifile error thing is arising from no steam running.

OK I got rid of the ifilesystem error by making the shortcut properties C:gamescsshl2.exe -steam -nomaster -console -game cstrike. The -steam entry seems the critical one.

http://dole.hopto.org/comment.php?comment.news.4

Ако и сега нищо не стане просто я зарежи или викни някой да ти я сложи, който знае какво прави, вместо да се мъчиш.

Най-добре викни някой, защото аз още не мога да си обесня как е възможно да разархивираш и да нямаш никакво exe в директорията. :confused

If you don´t know how to follow directions then don´t bother trying to install cracked software. Infact don´t even use a PC. Sell the one you´ve got.

:laughing: :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Имам въпрос за нещо,което ми е непосилно за момента. Имам версиата на Лузифер на CS Source и искам да я инсталирам на машина която няма интернет връзка.Ето тук обаче се явява следният проблем : изисква се първоначална регистрация на steam-a ,а той прави такава само при наличие на интернет (а както казах : компютърът на който искам да я сложа няма мрежа ) и естествено след инсталацията на играта си пише ясно че се изисква steam акаунт .Много заплетена работа.Аз съм си я инсталирал на моята машина,но при мен нещата са други разбира се - аз ползвам нет и я играя онлайн. Дайте едно рано моля,че се мъча от 2 дена.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай за глупавият ми въпрос  : но това за версията на LuZifer  ще подейства ли ?

Да, поне при мен се получи.Сега аз да питам обаче:има ли някакви ботове за CS Source?Аз намерих тези, но в ReadMe-то пише че стават само за W32 и действително е така.

 

EDIT:Sry за глупавия въпрос.Не бях прочел темата в началото.

Link to comment
Share on other sites

само за W32 ? Какво ще рече това ?

съжелявам че немога да ти върна услугата,но наистина незнам къде може да има други ботове за ЦСС-а.

Link to comment
Share on other sites

sled kato si extrakna filovete si ima edin read me fele ot koito ni6to ne razbiram :confused

 

 

 

 

Copy over the cracked files located in this directory to your to your installation

directory and delete/rename the Steam.dll in your root directory of CS:Source.

Make a shortcut from hl2.exe and add this behind it -steam -console -game cstrike

Launch the shortcut to play!

 

With this crack you can't play online, you can only join OTHER cracked servers.

If you want to create a server (You can edit some parts if you want):

 

Win32:

srcds.exe -console -pingboost 1 -game cstrike -maxplayers 20 +map de_dust

 

Linux:

./srcds_run -pingboost 1 -game cstrike -maxplayers 20 +map de_dust

 

*NOTE: Legit users CAN join your server, and this will work on LAN too ofcourse!

Have fun ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

трябва ми torrent за cs:source знам че е тъпо това дето искам и ще си кажете "абе тоя от кув зор му е торент след като го има на wareza ама го искам за да го дам на един приател които сега замина да живее в белгия и да може от там да го дръпне.

Link to comment
Share on other sites

Значи сега, в папка crack име едни фаилове които требва да заместиш. едната папка в нея е bin. копираш фаиловете в ".../gamedirectory/bin". след това има една папка cstrike в папка crack. копираш тия фаилове в ".../gamedirectory/bin/cstrike/bin". после има един файл steam.dll в главната директория на играта , който го изтриваш. вадиш икона на декстопа и добавяш следното в таргета : -steam -console -game cstrike

 

Хора,ей това цялото го изпълнявам стъпка по стъпка до момента добавяш следното в таргета : -steam -console -game cstrike.Кажете,моля ви как се прави това.Десен бутон върху шорткъта ли?Аз като дам десен бутон върху шорткъта и на target напиша буквално -steam -console -game cstrike ми пише,че на компютъра нямало такова място и не можело да има шорткът до там.

 

И още нещо да питам:за да я цъкам тая контра,трябва ли да имам инсталирана някоя друга преди това?Имам предвид по-предна версия?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a we 4akaite i az da vi pitam ne6to nqkoi razbra li kak taq igra moje da se igrae mulyi we ne me pyska nikade ni6to ne moga da razbera nqma i playonline i napravo omraznami da si igraq sam i seki pat da pe4elq :) xaxa ai nqkoi ako znae kak stava dalaverata da go drasne :) tnks

Link to comment
Share on other sites

Хора,ей това цялото го изпълнявам стъпка по стъпка до момента добавяш следното в таргета : -steam -console -game cstrike.Кажете,моля ви как се прави това.Десен бутон върху шорткъта ли?Аз като дам десен бутон върху шорткъта и на target напиша буквално -steam -console -game cstrike ми пише,че на компютъра нямало такова място и не можело да има шорткът до там.

 

И още нещо да питам:за да я цъкам тая контра,трябва ли да имам инсталирана някоя друга преди това?Имам предвид по-предна версия?

Tova stava taka zashtoto qvno si slojil igrata v nqkoq papka kato "program files" ,koqto e s dve dumi i za da napravi shortcut-a kompa go pravi target-a v kavichki.Ima dva nachina da se opravi tova.

1.da premestish CSS v druga papka

2.Ako e naistina CSS v Program files .V target-a go zamesti s "Progra~1".

S edin ot tezi dva nachina shte stane.Garantiram ti. :P

Link to comment
Share on other sites

Свалих HL2 DVD VENGEANCE RETAIL доволен съм от играта, обаче на CSS искам да играя с ботове. Рагледах из нета и разбирам, че съм изтеглил неподходящата кракната версия. Някакви идеи или упътвания как да отключа ботовете?

 

edit: а да спомена изтеглих ботовете дадени в предишните отговори, но те са за друга кракната версия явно и ми се омаза инсталацията :) (но може и аз да бъркам нещо)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...