Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike: Source


GoDL1Ke

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Emi razbrah 4e trqbva da sloja i updaiti 9 i 10 za da mi vyrvi igrata v syrvarite! AZ sega sam s updaiti 8 ! Samo 4e ima edin important.txt fail kadeto pi6e da se premahnat nqkoi neshta ot direktoriqta na igrata! Vyprosa mi e koga da gi mahna ? Predi da sloja updeit 9 ili predi da sloja updait 10! ?? ?? ? :excl:

Link to comment
Share on other sites

1. Unpack the updated Files with WinRAR or WinACE

2. Copy over the files located in the /Files directory

3. Delete the files & folders listed in important.txt

4. Have fun!

(Make sure you have Steam.dll renamed to Steam.dll.off)

 

tva pi6e v upytvaneto!Zna4i imam nqkolko vyprosa?

1- Zna4i purvo maham failovete koito sa opusani v important.txt i slagam updait 9 ili obratno ?

2- I pi6e "Make sure you have Steam.dll renamed to Steam.dll.off" ama trqbva li da imam steam.dll fail ili trqbva da imam steam fail koito da e s dr ime !? mersi mn na tozi koito moje da go razre6i tozi problem

Link to comment
Share on other sites

a kade trqbva da instaliram updaite 10 4e instalirax go v glavnata papka i mi pishe [/b]C:\Games/CS SOURCE EMPORIO\emp-css_cracfix_upd10.rar is not rar archive plz help 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

А от къде да взема 12 нешто с 11 упдате неможе да го ехтрактна нз що ама немойе не6то плз хелп да ехтрактна 11 упдате 4е ми дава [TEMP]Your version does not appears the servers.

Please restart your game.

Плз хелп 10х предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Плс Даите ми 11,12,13 и 14 ъпдате много ви моля плс само тях ми трябват!10х предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ето го моя про'лем:

Краквам си играта изкарвам икона на десктопа, правя си таргета и когато искам да стартирам->

Failed to load the launcher DLL:

The specified module could not be found.

Дееба... :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Някой може ли да ми даде някой сървър и да ми каже кой ъпдейт трябва да сложа?

Аз играя с това.

Теглиш го и го разархивираш някъде. После влизаш в папката и пускаш ланчъра, избираш Counter-Strike Source и играта си върви. Можеш да играеш с ботове, а в графите Фейвиритс и Хистори има два сървара, които са по-свястни. В тях можеш да играеш.

Link to comment
Share on other sites

Аз играя с това.

Теглиш го и го разархивираш някъде. После влизаш в папката и пускаш ланчъра, избираш Counter-Strike Source и играта си върви. Можеш да играеш с ботове, а в графите Фейвиритс и Хистори има два сървара, които са по-свястни. В тях можеш да играеш.

Това е ъпдейтнатата игра така ли?

Link to comment
Share on other sites

Това е ъпдейтнатата игра така ли?

Да, това е всичко, което ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...