Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

Като четох лфг комикса и ми хрумна нещо , та си поиграх малко .

firewalleo6.png

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
1186803_t.jpg 1186817_t.jpg

 

Добре де какво му е смешното на това? Освен играта на думи - Varta - върта, която не ми се струва особено смешна - батерии са все пак - изтощават се - кво толкова?

Link to comment
Share on other sites

Добре де какво му е смешното на това? Освен играта на думи - Varta - върта, която не ми се струва особено смешна - батерии са все пак - изтощават се - кво толкова?

Може би се иска да се каже , че зареждат акумулатора на S-Class-а

 

ето и нещо от мен :

 

56fdb0c903a7c88c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре де какво му е смешното на това? Освен играта на думи - Varta - върта, която не ми се струва особено смешна - батерии са все пак - изтощават се - кво толкова?

 

Дядо Мраз смешното е че колата е на панаира изложбен модел с доста екстри и все пак е "Мерцедес" който неще да "пали" ,уловката май е в акомулатора който сигурно е единственото "българско"(поне аз така си мисля) нещо в тази немного скъпа колата .

Link to comment
Share on other sites

Ся най-грубо ще си поясня с голямо закъснение за моя пик.Ами смешно е.Смешно е да си изградил щанд на технически панаир, на който има и автомобилно изложение и служителите ти да не им стига ума да се сещат да палят най-престижния ти модел от време на време за да не му падне акумолатора, докато те се подмазват на "добре облечени бизнесмени" демонстрирайки лиготийките вътре.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Дори и да е само препиване, пак няма нищо смешно. Ей вчера ми се оплакваха тук хлапетата, че са им лепнали $200 глоба за почистване след един купон. Живи и здрави...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...