Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Gal4enceto : click

 

Галя гледам нарочно се бъзика като във вицовете за блондинките, като продължава да прави screenshots ползвайки телефон :)

Link to comment
Share on other sites

Тцтцтц, ако аз съм заплесната, за вас не знам. Можете да видите, че е снимка от ТВ, защото там прийнтшот не мога да направя, съжалявам. Даваха обедните новини на 06.05. по bTV :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Тцтцтц, ако аз съм заплесната, за вас не знам. Можете да видите, че е снимка от ТВ, защото там прийнтшот не мога да направя, съжалявам. Даваха обедните новини на 06.05. по bTV :sayjin

 

:) Ей верно бе... ми такае - заплеса не прощава. Взимам си думите назад и си посипвам главата с пепел

Link to comment
Share on other sites

Vetim, няма ми я картинката, която бях качила, не знам защо. Сега е някаква друга. Иначе беше снимка на ТВ екран, на който пишеше "Електронна билбиотека в манастир" или нещо подобно... :confused

Link to comment
Share on other sites

Vetim, няма ми я картинката, която бях качила, не знам защо. Сега е някаква друга. Иначе беше снимка на ТВ екран, на който пишеше "Електронна билбиотека в манастир" или нещо подобно... :confused

 

Ебахи смешното :hump:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Малко Пловдивски хумор. :)

111111m.jpg

А това е пример за колко "грамотни" хора има по високите постове. Последно на Български с латиница ли ще се изписва или буквален превод на английски? Малко са ги поумешали нещата.

22222222j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...