Jump to content
BulForum.com

Овърклок на Ati карти


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply
Tazi firma kyde e we godzi? I mislish li che imat neshta v nalichnost ili prosto sa dilyri?

 

в наличност няма да намериш в пловдив, защото никой не иска да рискува. ако идеш преди 1.. ще ти докарат картата на вечерта. фирмата се намира в уличките до ПУ. заставаш на входа на новата сграда на ТУ. и тръгваш по уличката която води към булеварда който минава през центъра. пада се надясно. вървиш вървиш... и преди следващата пресечка, в дясно, преди едно кафене.. има един магазин. там е магазина на фирмата. горе в къщата е офиса. аз само от там пазарувам.

Link to comment
Share on other sites

в наличност няма да намериш в пловдив, защото никой не иска да рискува. ако идеш преди 1.. ще ти докарат картата на вечерта. фирмата се намира в уличките до ПУ. заставаш на входа на новата сграда на ТУ. и тръгваш по уличката която води към булеварда който минава през центъра. пада се надясно. вървиш вървиш... и преди следващата пресечка, в дясно, преди едно кафене.. има един магазин. там е магазина на фирмата. горе в къщата е офиса. аз само от там пазарувам.

Aha da setih se... tam mai prodavaha nqkvi neoncheta za moding... i nqkva sveteshta kutiq beshe izkarana otpred na prozoreca...

Link to comment
Share on other sites

@splt-rmx Как достигаш такива резултати с твоя Radeon. Моя е същия, но не мога да ги вдигна толкова. Ти защо почти не си вдигнал ядрото? Може би проблема е, че аз повече него вдигам? :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз наскоро също си купих ASUS 9550 GE от фирмата дето е до Вали (просто ми излезна от главата :P ) и съм доста доволен... не знам за какви дефекти ми говорите но АСУС-ките са може би най добрите при 9550 както и MSI... До сега не съм я клоквал но смятам да се пробвам сега да видим какво ще направя...

 

едит: Междо другото така и не разбрах какви драйвъри , с какъв софтуеър и какви версии трябва да си сваля за най успещшен клок на видеото ми ?!

Link to comment
Share on other sites

dammm.... clocknah ASUS 9550 GE na  445/275 i izvadih nqkvi 2800 tochki na 3dmark 03  :D

zna4i neznam kakva ti e konfiguraciqta no ima edin bug pri atitool-a

trqbva da si napravish profila sus zapametenite chestoti da ti zarejda tozi profil pri startUP sled tova da restartirash i togava ti e clocknata kartata inache ako ne napravish taka pokazva che e kloknata no kato po4ne benchmarka ti q vrushta na defaultski chestoti probvai i ako ne stane moje da napishesh kva ti e configuraciqta glavno RAM i CPU i MB

Link to comment
Share on other sites

kakvo e obqsnenieto na tova che imash dvoino poveche RAM i barton moibile puk vadish malko po malko ot men na 3dmark03 s razlikata dori che tvoita e vadat po dobra ot moita?  :confused

Разликата е в това че ядрото ми е на 440... а не като теб на 460.. (не ми се набузва толкова а и не намирам толкова голям смисъл..) а за рама и процесора и т.н. го отдавам на това че 3d mark не отдава толкова значение на рама и процесора и т.н. той е главно за тест на видеокартата ти.., но виж.. pc mark.. е нещо друго... нека там сравним точките.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Разликата е в това че ядрото ми е на 440... а не като теб на 460.. (не ми се набузва толкова а и не намирам толкова голям смисъл..) а за рама и процесора и т.н. го отдавам на това че 3d mark не отдава толкова значение на рама и процесора и т.н. той е главно за тест на видеокартата ти.., но виж.. pc mark.. е нещо друго... нека там сравним точките..  ;)

mi tvoito shte e po dobre 100% no se pak neka gi sravnim moito e 3930

eto malko rezili ot benchmarkove ot men

 

a da i @DJ Mighty K neznam s kvo ohlajdane si i neznam tochno vyzmojnostite na kartata ti no mislq che pri 275 ram shte se skusa ot artifacts pone moita deto e s medni ram sinkove + 2x120mm + dosta silen(shumen) ventilator na qdroto kato pusna rama na 275 se spukva a na 270 varvi bez artifacts

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...