Jump to content
BulForum.com

Овърклок на Ati карти


Recommended Posts

добре де ... кажи тогава като на малоумник :bgrin: ..... слагам Softmod, слагам AtiTool и чрез него клоквам ... така ще има ефект, така ли?

 

Да, така ще има ефект :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

откъде се изключва Temporal Anti-Aliasing-a при драйверите на Omega? като пусна AtiTool-a ме предупреждава, че причинява visual errors при теста :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи катрата ми е GeCube R9550GT GPU 418mhz Ram 400mhz проблема е следният когато я клокна няма почти никаква разлика (300 точки повече на 3dmark 02 SE при 500/600) + това рама имам чувството че може да тръгне на колкото го пуснеш :confused прилагам и снимка. Сигурно нещо е заключена ли кво нз. с Омега драйвери съм ако има значение. Дайте някакви идеи, че ми трябва леко ускорение на видеото

Link to comment
Share on other sites

малко да актуализирам темата

 

значи смениха ми Гекюб-а 9550 Инфинити (понеже стари малко згорел.. :)) и сега.. като клоквам и тествам с АтиТуул за артефакти на 510 ядро и на 380 рам почва да ми изкарва артефакти... обаче чудното идва от следното.. като тествам с атитуул ми закрепя стабилни 500/375 и ми вдига температура към 56* на ядрото и 42* на обкръжението а когато тествам с 3Дмарк03 ми вдига температура 43/37 и след 3 часа игра на NFSMW при това с надута графика темп. 44/37

 

та значи да питам по вещите на кое от тези неща да вярвам .. да клоквам и да тествам с 3ДМарк и игра или да си вярвам на атитуул-а и да не тормоза картата повече ?

 

 

да кажа също че съм с Дрйвери Омега с Каталист 5.10 и с АтиТуул 0.0.24

ако някой мисли че с някакви други драйвери мога да постигна по високи резултати и честоти нека ми даде съвет ;)

 

thx in advance :P

Link to comment
Share on other sites

малко да актуализирам темата

 

значи смениха ми Гекюб-а 9550 Инфинити (понеже стари малко згорел.. :)) и сега.. като клоквам и тествам с АтиТуул за артефакти на 510 ядро и на 380 рам почва да ми изкарва артефакти... обаче чудното идва от следното.. като тествам с атитуул ми закрепя стабилни 500/375 и ми вдига температура към 56* на ядрото и 42* на обкръжението а когато тествам с 3Дмарк03 ми вдига температура 43/37 и след 3 часа игра на NFSMW при това с надута графика темп. 44/37

 

та значи да питам по вещите на кое от тези неща да вярвам .. да клоквам и да тествам с 3ДМарк и игра или да си вярвам на атитуул-а и да не тормоза картата повече ?

да кажа също че съм с Дрйвери Омега с Каталист 5.10 и с АтиТуул 0.0.24

ако някой мисли че с някакви други драйвери мога да постигна по високи резултати и честоти нека ми даде съвет ;)

 

thx in advance :P

И аз съм с такава да ти кажа до 550/390 мхз ги докарвам ама каквото и да правя тестове,сканиране за артефакти,игри над 40 градуса на ядро и 35 на обкръжение не съм ги докарвал.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с такава да ти кажа до 550/390 мхз ги докарвам ама каквото и да правя тестове,сканиране за артефакти,игри над 40 градуса на ядро и 35 на обкръжение не съм ги докарвал.

 

Аз мисля, че си е до бройка просто твойта е "студена бройка" Това само може да те радва :woot

Link to comment
Share on other sites

дайте ли към някоя програма за флаш на Ати карта и команда с която да направа бакъм и след тва да кача новия биос

 

хелп плиййййс спешно е

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако може някой да ми каже каква беше командата за флашване на биос с AtiFlash, че нещо от тея празници всичко ми се губи :D

 

Едит: Сетих се :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...