Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

има една песен много често я пускат по баровете и кафета пее се нещо от сорта на:hold me kiss,me baby...някой случайно да се сеща за нещо? :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

има една песен много често я пускат по баровете и кафета пее се нещо от сорта на:hold me kiss,me baby...някой случайно да се сеща за нещо? :(

Мисля, че е тази :)

Angel City ft. Lara McAllen - Touch me

Link to comment
Share on other sites

мерси обаче не е тази песен тази,която търся е в стил хаус

Link to comment
Share on other sites

Абе току що по "Господари на ефира" ,адреналинките танцуваха на една многа яка и нова песен.Не мога да ви я обясня добре ,но се надявам някои да го е гледал и да се сети за коя песен става въпрос.Ако ли не - здраве да е :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен от световното USA'94 в която се пееше : "the name of the game, soccer, soccer, ole ole ole" и някакви ей такива ;] Спомням си има и български вариант в който се пееше: "Славната Пенева чета направиха те за което, други народи мечтаха, лялял" :]

Та мъсълта ми е някой ако се сеща как се казва песента или може да намери WC94 official songs...

Link to comment
Share on other sites

По TMF имат една реклама на самата телевизия,дават части от различни клипове,парчето което към рекламата е някво РнБ и е супер известна мелодийка,но не мога да се сетя кое точно,ако някой има идея за какво говоря да помогне :blink:

Link to comment
Share on other sites

издирвам една чалгия която започваше с думите "добро утро пиянице" , нататък текста не го помня

бая е старичка

10х предварително :P

Айде де никой ли не може да ми помогне? :huh:

От миналата година питам :D

Пее я жена

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за една стара българска естрадна песен.Спомням си само припева от нея:

 

"Щастие с пари не се купува,

кара то сърцето да лудува.

То е като лястовица бяла,

литне ли,отлита то завинаги..."

 

Спомням си,че много я въртяха по Канал 1,ама е било толкова отдавна...

Link to comment
Share on other sites

Песента е на Йорданка Христова.Казва се Щастие с пари не се купува

Явно една от двете е направила кавър,щото и кака Данче има такава песен

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Има една многи известна песен, ама незнам кой я пее.

Пее се нещо "Only you...can make this world seem fine" или нещо такова. Елвис Пресли има варянт на тази песен, ама има и някакъв друг. Търсих, ама ми излизат супер много резултати, та HELP pls. :cry

Link to comment
Share on other sites

10x! :D

Аз намерих варянт на тия Платерс ама намерих ей този ТУК, който хич няма нищо общо с песента. Иначе, този дето ми го даде е 6.

 

Абе току що по "Господари на ефира" ,адреналинките танцуваха на една многа яка и нова песен.Не мога да ви я обясня добре ,но се надявам някои да го е гледал и да се сети за коя песен става въпрос.Ако ли не - здраве да е

 

Vij tuk: Narcotic Trust - I like it

Mnog 4esto tancyvat na neq!

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

Според текста е нейна.МОжеш да го прочетеш целия в peisyrce.hit.bg.Самата песен не мога да я открия.Ще се разровя в моите дискове,ако я открия,ще я кача

Link to comment
Share on other sites

в момента по радио станцийте въртят една песен чието име незнам , но музиката е от песента нaCoolio - Gangsta's Paradise.mp3

ако някой ми я каже ще почерпя  :punk

Пробвай с Curtain Falls на BLUE , там се мотаеше нещо от Гангста'с Парадайз.Click here.

Edited by net_fighter
Link to comment
Share on other sites

От миналата година питам

 

Ще има да си питаме...невиждам смисъл от тази тема, освен "да не става" спам извън нея...41 страници само с питания, ако има 3-4 човека дето да са получили отговор, пак добре..

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен от световното USA'94 в която се пееше : "the name of the game, soccer, soccer, ole ole ole" и някакви ей такива ;] Спомням си има и български вариант в който се пееше: "Славната Пенева чета направиха те за което, други народи мечтаха, лялял" :]

Та мъсълта ми е някой ако се сеща как се казва песента или може да намери WC94 official songs...

We are the champions :)Пробвай това . Football Theme

************************************

QUOTE(sad3 @ Jan 21 2005, 12:32 PM)

От миналата година питам

************************************

линк

Edited by net_fighter
Link to comment
Share on other sites

velvet_underground абе защо си мисля,че не е на Йорданка Христова тази песен...Айде дай ми линк,ако знаеш,че не мога да я намеря така или иначе.

 

Мария Нешкова - Щастие с пари не се купува

Хиър ю ар! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...