Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima edna pesen, na  koqto tancuwat adrenalinkite w gospodari na efira. Puskat q nakraq na shouto (naprimer dnes 08.12.2004) ako nqkoi q znae kak sek azwa da kazwa :)

мисля че става въпрос за Martin Solveig-"rocking music"

Link to comment
Share on other sites

10x и на тримата, но песента за която ви говорих е друга :) все пак и тези не ги знаех, така че пак е нещо :) ако някой се сеща друга да казва :P

 

EDIT: Ставаше дума за песента Baby H - Mere Naseeb Mein

Edited by Dendroid
Link to comment
Share on other sites

Ауе имаше една песен,в която са пееше нещо като:Сделки тайни в квартали крайни... Някой ако са сеща да я качи ..или поне да каже как са казва!10х предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ауе имаше една песен,в която са пееше нещо като:Сделки тайни в квартали крайни... Някой ако са сеща да я качи ..или поне да каже как са казва!10х предварително ! :)

http://www.mp3-bg.com/dl/22357/1647722/(--...ens%20Diss).mp3

Link to comment
Share on other sites

Kak se kazva6e pesenta ot filma Sex igri 2 (soundtraka deto go puskat nakraq)

nqkoi mi kaza 4e e na ''The verve''

P.S pee6e se ne6to ''I can change...''

 

 

Namerih si pesenta The verve-bitter sweet simphony

Edited by vas90
Link to comment
Share on other sites

Ako moje da mi kajete kak se kazva izpulnitelq na pesenta "Katusha"(deto na slavito q pqha na ruski).10x predvaritelno

 

Не мога да ти кажа точния изпълнител,но във mp3.online.bg търси Red Army Choir - там със сигурност я има,защото съм си я свалял преди време.

Link to comment
Share on other sites

Абе има някакво електонно-диско парче на испански или португалски бая често го пускат, за съжеление не мога да кажа текса защото не разбирам нито дума но е едно доста бързо... някакви предположения?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз искам да попитам за една песен от филма Cellular/Мобилна връзка/, която звучеше на 2 пъти във филма. Свалих си целия soundtrack от филма, но я нямаше. Малко в техно стил е - мисля че от време на връме пеят /по скоро говорят/ на френски. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете с нея.

Link to comment
Share on other sites

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете. При все, че настоящата тема е предвидена именно за такива проблеми, не забравяйте най-напред да потърсите отговора на въпроса си сами по начините, посочени от ov3rm4n в следващия пост.

nqkoj moje li da mi kaje kak se kazva soundtracka na big brother :confused

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз искам да попитам за една песен от филма Cellular/Мобилна връзка/, която звучеше на 2 пъти във филма. Свалих си целия soundtrack от филма, но я нямаше. Малко в техно стил е - мисля че от време на връме пеят /по скоро говорят/ на френски. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете с нея.

 

Филмът е Cellular (2004), песента е Nina Simone - Sinner Man (Felix da Housecat Heavenly House Mix), албумът — Verve Remixed 2, ще го кача днес или утре.
Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Zdraveyte!Nqkoy znae li kak se kazva pesenta ot reklamata na vodkata Marry Jein(ne znam kak se pi6e :bgrin: )kudeto oniq pi4ove gultat heliq ot balonite?Mnogo me zaribqva,a ne znam kude da tursq...ako moje da mi mi dade i link 6te sum mnogo blagodarna :D

Predvaritelno mersi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...