Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хора,съжалявам за кофти информацията,която ще ви дам,ама...Та искам да питам дали се сещате за една българска песен-някакъв техно-ремикс на 100 каба-гайди,или нещо такова.А бе има гайди и е техно,ако се сещате давайте!

Link to comment
Share on other sites

Хора,съжалявам за кофти информацията,която ще ви дам,ама...Та искам да питам дали се сещате за една българска песен-някакъв техно-ремикс на 100 каба-гайди,или нещо такова.А бе има гайди и е техно,ако се сещате давайте!

Пробвай това да не е ТУК ;)

Link to comment
Share on other sites

tursq musikata s koqto zapo4va filmat TAXI ne znam kak se kazva. za izpalnitelqt ne sum siguren ama mai be6e IAM.

IAM - Marseille La Nuit

тук е цялото OST http://muzyka.onet.pl/mr,6220,plyta.html

Edit: Търся една песен стил реге. Пее се give me, give me, give me just a litlle smile и т.н.

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Abe da vi pitam, po Radio 1 chat pat puskat edna pesen, deto e samo instrumental (niakyv sintezator) i prilicha malko na pesnite na Jean Michelle Jarre i na Faltermeyer. Vikat i "pukankite". Mnogo e izvestna i na mnogo mesta sym q chuval. Nqkoi da se seshta? :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe da vi pitam, po Radio 1 chat pat puskat edna pesen, deto e samo instrumental (niakyv sintezator) i prilicha malko na pesnite na Jean Michelle Jarre i na Faltermeyer. Vikat i "pukankite". Mnogo e izvestna i na mnogo mesta sym q chuval. Nqkoi da se seshta?  :punk  :punk  :punk

Popcorn се казва песента, оригинала е много стар - на Kingsley, ама едва ли ще ти хареса, а нови ремикси колкото искаш - ето тук има един:

http://www.data.bg/f.php?fid=81363

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Scorpions(или поне на техния солист)Значи мелодията малко прилича на песента на Omega-Girl With Pearls In Hair.Много често я пускат по Радио 1.Ако някой се сеща моля да ми помогне.Мисля че се пее за полет с вятъра(Flight with the wind)ама не съм мноо сигурен :bgrin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Scorpions(или поне на техния солист)Значи мелодията малко прилича на песента на Omega-Girl With Pearls In Hair.Много често я пускат по Радио 1.Ако някой се сеща моля да ми помогне.Мисля че се пее за полет с вятъра(Flight with the wind)ама не съм мноо сигурен :bgrin:

 

Да не е Scorpions - Wind Of Change или Dust in the Wind

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Scorpions(или поне на техния солист)Значи мелодията малко прилича на песента на Omega-Girl With Pearls In Hair.Много често я пускат по Радио 1.Ако някой се сеща моля да ми помогне.Мисля че се пее за полет с вятъра(Flight with the wind)ама не Бъм мноо сигурен :bgrin:

Заповядай ТУК

 

Edit: Dust in the wind изобщо не е на Скорпионс :)

 

Edit2: Песента сега я чух и не е ЦЯЛАТА така, че най добре си я свали от другаде ;)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

@^Virgo^ Да точно тази е много ти благодаря :) Тази песен е уникална, много ме разцепва!Още веднъж мерси! :punk

 

Dust in the wind май беше на Kansas :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Модераторската част:

Ще помоля в темата да пишете за рекуести на песни на които не знаете имената им. За тези на които знаете имената, но не може да ги намерите си има отделна тема. Следващите рекуести пуснати за песни на които знаете имената ще бъдат изтривани. При повторно нарушение ще се вземат мерки.

 

Поребителксата част:

1

Някои може ли да ми каже коя е песента от по горния линк. Извинявам се за качеството.

Link to comment
Share on other sites

Модераторската част:

Ще помоля в темата да пишете за рекуести на песни на които не знаете имената им. За тези на които знаете имената, но не може да ги намерите си има отделна тема. Следващите рекуести пуснати за песни на които знаете имената ще бъдат изтривани. При повторно нарушение ще се вземат мерки.

 

Поребителксата част:

1

Някои може ли да ми каже коя е песента от по горния линк. Извинявам се за качеството.

Песента е на CC Catch-Cause you are young :)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

а бе момци каналето бяха направили една песен през 94 та по време на световното в сащ тончо токмакчиев беше стоичков и пееше "е тва е майна е тва е левачката е с таз левачка пак ще ги мачкаме " камен беше балъков и пееше нещо от рода " ритахме ги ритахме ги ама много здраво хайде наще викайте ни браво" а стефан рядков беше пенев и пееше нещо за супата :D :P от къде може да се свали тоя хит??? и една песен мамка му и срама и яда 1 година да не мога да се сетя как се казваше и коя беше групата -става въпрос за изключително известно рок парче няма човек да не го е слушал -старо е и сега не го пускат но е безсмъртно знам също че е на една от най-известните рок банди и кълна се май се пееше за войници(soldier-s)или за война(war) -не е soldier of fortune абе с тва смешно инфо дет го давам нищо не очаквам ама одавник за сламка се лови :blink: но все пак направете бърз search на мозаците си за тези 2 думи и напомням говорим за супер известна песен от ранга на "smoke on the water" на deep purple-благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

а бе момци каналето бяха направили една песен през 94 та по време на световното в сащ тончо токмакчиев беше стоичков и пееше "е тва е майна е тва е левачката е с таз левачка пак ще ги мачкаме " камен беше балъков и пееше нещо от рода " ритахме ги ритахме ги ама много здраво хайде наще викайте ни браво" а стефан рядков беше пенев и пееше нещо за супата  :D  :P  от къде може да се свали тоя хит??? и една песен мамка му и срама и яда 1 година да не мога да се сетя как се казваше и коя беше групата -става въпрос за изключително известно рок парче няма човек да не го е слушал -старо е и сега не го пускат но е безсмъртно знам също че е на една от най-известните рок банди и кълна се май се пееше за войници(soldier-s)или за война(war) -не е soldier of fortune абе с тва смешно инфо дет го давам нищо не очаквам ама одавник за сламка се лови  :blink:  но все пак направете бърз search на мозаците си за тези 2 думи и напомням говорим за супер известна песен от ранга на "smoke on the water" на deep purple-благодаря предварително

Каналето - Франция здравей

а за другото я запей малко...или някой друг да се сети :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...