Jump to content
BulForum.com

Сметката....


Recommended Posts

етоооо, отново приказката за комплексите. колко изтъркано.

това че дадена женя подкрепя мнението на определен мъж, не означава че му се сваля. само че когато е направено по такъв начин, че да се усети че тя все пак има собствено мнение, което се припокривяа с това на мъжа. а мармалада просто е като Фтичка - от клон, на клон - от един селяк на друг.

Е добре де...вие баси отношението към жените имате.Аз дори Хектик,която ме нагруби,не си позволих да й кажа обидна дума.Сигурно си мислите,че всяка жена на улицата,която ви попита за часа,ви се слага и иска да си легне с вас.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

не, не е истина, селяк спри се бе! какво има още да кажеш? да ние сме комплексари, хактик е каруцар, снач не го знам какво говедо е и той. ти, мармалад и маратонките сте пичове от класа.

с глупаци не трябва да се спори - това е моето заключение, добре че го няма DMX да се присъедини към вас и той, че тогава не знам какво щеше да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да престанете вече да си мерите умствените заложби? Тука стана като първенство по надписване както се изрази Mobo, кои ще затапи опонента с по интелигентно написан пост, е то е ясно Xристууу е шампиона, такива бисери нахвърля че направо на вкара в малкия си джоб :bgrin: Маи Velvet постъпи наи разумно като спря да пише, то се е видяло че до никъде няма да се стигне...

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да престанете вече да си мерите умствените заложби? Тука стана като първенство по надписване както се изрази Mobo, кои ще затапи опонента с по интелигентно написан пост, е то е ясно Xристууу е шампиона, такива бисери нахвърля че направо на вкара в малкия си джоб :bgrin:  Маи Velvet постъпи наи разумно като спря да пише, то се е видяло че до никъде няма да се стигне...

valvet е гений :) а иначе стига до тук с глупостите ако някой иска да каже на някой др нещо по въпродс на ПМ приятна нощ.

Link to comment
Share on other sites

Спрете се с личните нападки..

То на човек му омръзва да чете заучени 'фразички'

'Комплексар' и пр.

Излезте на по една биричка и се разберете ;>

И си платете по отделно сметката да няма спорове :D

Link to comment
Share on other sites

Спрете се с личните нападки..

То на човек му омръзва да чете заучени 'фразички'

'Комплексар' и пр.

Излезте на по една биричка и се разберете ;>

И си платете по отделно сметката да няма спорове  :D

 

true, true! :punk

 

аз сега кат излезна специално ще обърна внимание дали и каква точно сметка плащам, с кои пари, на кого, по какъв повод и защо. пък през тва време най-много да пропусна самото събитие, а разговорите ще са едни задълбочениии. ама нали трябва да пресметна грижливо всеки свой ход и да съм абсолютно наясно със себе си че искам да правя точно тва и точно сега. майната им на импулсивните решения. къде-къде е по-яко да се спичаш за всичко и да си ходиш спечен, а през тва време да пропускаш рийл-лайфа.

 

ама поне ще знам дали плащам или не сметката и дали искам да извлека некви ползи от това и ще ми е ясно точно къв мизерник съм - стипца или парадьор с пари. ехааааа.

Link to comment
Share on other sites

mobo,точно така записвай си в едно тефтерче колко пари хвърляш по разни жени и после ни съобщавай във форума как правиш жестове.

И мога и даже да ти кажа реакциите на потребителите

Едни ще те наричат комплексар,други селяндур,трети момичета ще те имат за 'адския пич' щото правиш жестове и така :D

 

П.П-Наздраве :D

Link to comment
Share on other sites

За да няма такива караници по форумите, побоища и кланета, за това кой трябвало да плаща сметката, въобще не я плащайте!

Лично съм го изпробвал няколко пъти и смятам да ми стане навик.

 

Айде, пак кой да ви светне, сега ще почнат да се въоръжават сервитьорките!

 

Айде, че отиваме на кафе...

Link to comment
Share on other sites

да, ти със сигурност ще го имаш, да ти е честит.

мармалад, теб май те бива само да гледаш и от време на време да вкарваш някоя тъпа реплика, като си мислиш че си много умна. заебете тази работа. вече говорите напълно други глупости, пък и мармалада си намери друг идиот,  чието дупе да лиже - хахах!

Ох Груувър отново се опитваш да строиш изречения и да се правиш на оригинален,но явно не ти се удава. :) Сега пък аз ще ти кажа нещо,защото си много отворен.Хайде ако обичаш прегледай отново всичките си мнения по темата и тогава говори.Защото аз установих,че от около 10-ина поста,които си сложил само един-единствен е по темата!Всичко останало са хаотични включвания,с които коментираш някого.Така че добре се замисли въху това,което каза по мой адрес-цитирам "теб май те бива само да гледаш и от време на време да вкарваш някоя тъпа реплика, като си мислиш че си много умна."Мисля,че коментарът е излишен!Не исках да го казвам,но си мисля,че нямаш много опит с мацките.Не е само женска интуиция,просто е очевидно. :) .И само още нещо/по въпроса за свалките :love /-ти като подкрепяш Велвет аз трябва ли да си помисля,че си обратен? :D

Link to comment
Share on other sites

Оле, майкооо, това не е топик, не е работа.Гледам аз де що има мнения, вглеждам се в думите на Христууу, Груувера (@Груувер - За много години :)), Велвет и честно да си кажа изобщо не ме кефи тва на ицката.

@Христо - не съм предубеден да ти кажа, но особено твоето аргументче, че Груувер още не работи и не печели пари - тва е много скапана работа, човече.Значи аз мога да ти кажа, че това няма абсолютно никакво значение- обикновенно тея мангизлии са хора дето достойнство, чест, доблест нема да намериш...И те плащат сметките - свой и на кучки - знаеш ли ква е причината?Ми просто по друг начин не могат да привлекат нещо женско....

Аз лично мисля, че трябва да се плащат сметките от Моя Милост :), но не винаги - другият трябва да има на едно наум - аз не съм бездънна кофа с долари и евро.

И това е цялата работа - аз викам всеки да прави квото си иска - ако ще да плаща, че и да оставя бакшиши по 20лв за 1 кафенце - не е моя работа да се бъркам.Но може би не е това най-перфектния начин да покажеш какви добродетели имаш...

А отделно да спомена - много ме и дразнат авантаджиите - та за тях : И шамар да е - ДА Е НА АВАНТА! :) Някой спомня ли си от вчерашния труд статията за Ан-Никол Смит?дето се омъжила за милионер на 89....И да попитам - Христо, ти това ли искаш да постигнеш?Да имаш някого, дето не дава 5 пари за теб,само за мангизите ти?Хващам се на бас, че той все й е плащал сметките ;)

Link to comment
Share on other sites

Ох Груувър отново се опитваш да строиш изречения и да се правиш на оригинален,но явно не ти се удава. :) Сега пък аз ще ти кажа нещо,защото си много отворен.Хайде ако обичаш прегледай отново всичките си мнения по темата и тогава говори.Защото аз установих,че от около 10-ина поста,които си сложил само един-единствен е по темата!Всичко останало са хаотични включвания,с които коментираш някого.Така че добре се замисли въху това,което каза по мой адрес-цитирам "теб май те бива само да гледаш и от време на време да вкарваш някоя тъпа реплика, като си мислиш че си много умна."Мисля,че коментарът е излишен!Не исках да го казвам,но си мисля,че нямаш много опит с мацките.Не е само женска интуиция,просто е очевидно. :) .И само още нещо/по въпроса за свалките :love /-ти като подкрепяш Велвет аз трябва ли да си помисля,че си обратен? :D

 

А я се замисли твоя пост колко е по самата тема?

Кво се опитваш да направиш като го написа тва? Да се прайте на интересни 'абе виж ме и аз мога да нареждам'...

Номер едно сте всичките,дето като няма за кво да спорите и почвате да говорите за това кой какъв бил, колко бил умен и т.н.

Ми за трети път пиша спрете се с тия лични нападки, като кажеш на някой че е тъп да не би да станеш по-умен?

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз де що има мнения, вглеждам се в думите на Христууу, Груувера (@Груувер - За много години :)), Велвет и честно да си кажа изобщо не ме кефи тва на ицката.

@Христо - не съм предубеден да ти кажа, но особено твоето аргументче, че Груувер още не работи и не печели пари - тва е много скапана работа, човече.Значи аз мога да ти кажа, че това няма абсолютно никакво значение- обикновенно тея мангизлии са хора дето достойнство, чест, доблест нема да намериш...И те плащат сметките - свой и на кучки - знаеш ли ква е причината?Ми просто по друг начин не могат да привлекат нещо женско....

Аз лично мисля, че трябва да се плащат сметките от Моя Милост :), но не винаги - другият трябва да има на едно наум - аз не съм бездънна кофа с долари и евро.

И това е цялата работа - аз викам всеки да прави квото си иска - ако ще да плаща, че и да оставя бакшиши по 20лв за 1 кафенце - не е моя работа да се бъркам.Но може би не е това най-перфектния начин да покажеш какви добродетели имаш...

Някой спомня ли си от вчерашния труд статията за Ан-Никол Смит?дето се омъжила за милионер на 89....И да попитам - Христо, ти това ли искаш да постигнеш?Да имаш някого, дето не дава 5 пари за теб,само за мангизите ти?Хващам се на бас, че той все й е плащал сметките  ;)

Еххх тва Ицеее беее:)))

Хем не си съгласен с моето мнение,пък хем от думите ти излиза,че го споделяш.Къде съм казал и издигнал в култ плащенето на сметките винаги от представителя на силния пол?Не ми говори общи приказки в стил седянката на село,а ми дай факти,цитати и прочие.Чел,чел и недочел....ама да си каже,че Ицо е лош,нали?

За да разбереш истинската стойност на парите...намери си работа!За да разбереш какво е любовта...изпитай я,че едва ли от "Ромео и Жулиета" можеш да разбереш това чувство в цялостната му пълнота.Око да види,ръка да пипне...че на думи всичко е лесно.Лесно е и когато "тати носи,мама меси",нали?Трудно е да оцениш нещо,докато не го изпиташ.Бих разбрал ако някой ми парадира със собствените си пари,не бих споделил този негов "добродетел",но бих го разбрал...но да ми парадираш с парите на някой друг е вече тъпо...

И какво си ми тръгнал да осъждаш материалистите?!Не съм такъв,но пък защо да не ги защитя...ей така за спорта,защото някак си съм свикнал да не гледам само през своята призма.Не съм чел статията,но мислиш ли,че тоя 89-годишния е на мнение,че Анн-Никол Смит е влюбена в него?Амаа много подценявате хората!!!Това е просто неговия начин да си направи останалите мигове по-приятни.Купува си приятните мигове.Това му е ясно и на него,и на нея!Но това далеч не е сензация.Може би щеше да бъде ако тази блондинка се беше омъжила за 89-годишен беден клошар от кв.Изгрев...

Link to comment
Share on other sites

Даааа,аз прелагам следното,за да не задръстваме цялата тема с нашите си словоизлияния-дайте да си пишем лични съобщения.Тактиката е следната:

Аз пиша на Христу,в написаното от мен има и обида към мармалада,той ми отвръща съответно,но докладва и на нея...тва е ще направим едно кръгче.

Щото така ще изпишем 100 страници,а на мен лично ми писна

Link to comment
Share on other sites

аз подкрепих велвет, подкрепих и хектичната - сигурно съм бисексуален. според теб, за да съм мъж, само с жени ли трябва да си говоря бе? за мъжко приятелство чувала ли си?! аррргххх! печената помоли да няма лични нападки. затова няма да продължа да пиша.

март (НЕФ), ти си си пич :) (подкрепи ме, гей ли е???)

 

ще ти омръзне много ясно

Link to comment
Share on other sites

печената помоли да няма лични нападки. затова няма да продължа да пиша.

 

Без да съм ви чел цялата весела тема...

 

Щото ти бате предпочиташ личните нападки нали?... И аз така...

Link to comment
Share on other sites

не, не ги обичам, но в момента ми идва да кажа много неща. след мача съм изморен и изнервен.

Link to comment
Share on other sites

.......

За да разбереш истинската стойност на парите...намери си работа!За да разбереш какво е любовта...изпитай я,че едва ли от "Ромео и Жулиета" можеш да разбереш това чувство в цялостната му пълнота.Око да види,ръка да пипне...че на думи всичко е лесно.Лесно е и когато "тати носи,мама меси",нали?Трудно е да оцениш нещо,докато не го изпиташ.

................

тук и аз взех да се изнервям леко. ама както ти казаха вече - не се прави на света вода ненапита, защото и ти си получавал пари от вашите. а и кат си почнал да бачкаш на 14 (така излиза по груби сметки, нали от 6 години бачкаш, а си писал едно ЕГН 84хххххххх във данните ) как си с образованивето?

и аз съм на принципа да не плюя по нещо, което не съм изпитал и не разбирам. но той не е много правилен, да знаеш. По неговата логика за да си сигурен, че дрогите са кофти работа, трябва да ги минеш всичките.

А ти пък кат не си зимал пари от вашите и си избачкваш сам самичък всичките си доходи, откъде накъде имаш право да съдиш хората, които не го правят? точно по твойте думи - нямаш, защото не си го изпитал кво е. с твойте думи за парите на родителите малко ме обиждаш на семейство. моето си го харесвам и те ми помагат винаги когато и както могат. това че твоите не могат или не желаят не означава че аз съм по-лош човек от теб.

обърни внимание, че не съм се заяждал много. само се натъжих като те гледам докъде стигна в безсмиления спор, който водиш само заради спорта.

и въпреки, че няколко души ти казаха, пак не спираш.....

Link to comment
Share on other sites

@mobo,работя от 4 години,не от 6:)

Не съм казал родителите ти да не ти помагат или че е грешно да ти помагат,че те ако не помагат...кой тогава?!?Просто,за да осъзнаеш истинската стойност на парите трябва да поработиш известно време.Аз не съдя никой(?!?),просто си казвам мнениетооо....което си приел леееееко(до доста) грешно...

Един път ти казах,че целта оправдава средствата,а ти ми излезна с някакъв частен случай...сега ти казвам,че повечето неща трябва да се опитат,за да се осъзнаят и ти видиш ли пак ми излизаш с някакъв частен случай...по твойта логика нищо не би трябвало да има някаква формула,защотоо все ще има някакви частни случаи.Частните случаи да кажем са 2% от общите 100%...и кажи ми сега аз мнението(за даден въпрос) по кое от двете да си го съставя?По 2-та процента или по оставащите 98?

А и защо моето решение да бачкам си мислиш,че има общо с родителите ми?Въпроса не е до тяхните възможности или желания,а до моите такива.Имам свободно време и съм си превърнал хобито в работа...какво по-прекрасно от това?

п.с.Не съм те обидил на семейство.Ти незнайно защо си се обидил...

Link to comment
Share on other sites

Еххх тва Ицеее беее:)))

Хем не си съгласен с моето мнение,пък хем от думите ти излиза,че го споделяш.Къде съм казал и издигнал в култ плащенето на сметките винаги от представителя на силния пол?Не ми говори общи приказки в стил седянката на село,а ми дай факти,цитати и прочие.Чел,чел и недочел....ама да си каже,че Ицо е лош,нали?

 

Колкото до сметките...готов съм да ги плащам винаги,абсолютно.Но жената ако е жена на място,тактична,с чувство за отговорност,ще прави жестове от време на време.Това,че съм платил някоя сметка не ме прави по-голям мъж...прави ме само кавалер,но на теб подобно чувство за достойнство явно ти е чуждо.Хората от средновековието за едната чест и достойнство цели войни са предизвиквали,а ти не можеш да събереш капка достойнство и да платиш една сметка и то на жената,която се предполага,че изпитваш нещо към нея.Грозно е да си разделите сметката,на първата среща,дам!Грозно е да си разделите коя да е сметка...или цялата или нищо!

 

1.Вече не схавщаш ли, че трябва да се замислиш преди да скочиш срещу някой?Каза, че винаги си готов да плащаш - ок, евала.Обаче казваш и че това е чувство за достойнство - еми тогава кажи ми според теб жената не трябва ли и тя да изпита малко от това дето тука НИКОЙ - нито аз, груувър, мобо, велвет, и други сме изпитали :lol: :wir ???И не ми говори за етикета - "Етикета не го правиш ти," (твой цитат) , а и той се мени доста (от тва дето беше казал за Средновековието.... :tongue ).Времената се менят и тогава не е имало такива жени като сега - еманципирана работа...

2.Не исках да нарушавам добрия тон дето малко липсва, ама то вече всички ги подбара - не е хубаво така.А също, Ице, казваш, че плащането на сметката е достойнство - погледни си втория абзац.Да ти кажа нещо си в АБСОЛЮТНА заблуда.Един бездомен човек, дето няма работа може да се окаже 10000 пъти по-достоен от друг, който като теб плаща сметки за едната чест :).Може да имаш пари - ако е така много се радвам (дай Боже всекиму по много), но истинския човек се познава не по съдържание на джоба, а по дела.Защото да дадеш 10лева за тузарското кафе на познат/а :unsure: като печелиш 1000 не е подвиг.Но да дадеш 20лева от пенсията си дето е 80, за да помогнеш на дете - това заслужава адмираций.

Link to comment
Share on other sites

Достойнството и честта имат много лица.Не е само едно и не се демонстрира само като си на маса в заведение с гаджето(много я мразя таз думаа).За какво говориш въобще?И все пак част от делата не определят ли това,което имаш в джоба?Като изключим тото-милионерите:)

Ехх тоз пуст етикет.Той не се променя...никога.Ключовото в етикета е уважението и с течение на времето се изменят нещата,с които можеш да уважиш една дама.Етикета е нещо като константа,като 10-тте божи заповеди ако щеш...

Готов съм да ги плащам винаги,да...но ако жената отсреща не се усети да направи някой жест,ще си направя изводите и толкова.Имам си глава на раменете и си правя сам преценките.То е като тест едва ли не...плащаш и гледаш реакцията.Ако не се появи някаква съпричастност в правенето на подобни жестове...означава провал на теста:)Не обичам да споря за пари и по тази причина никога не бих й направил забележка...

Ясно е сега,че ако печелиш 1000лв на месец и дадеш 10 за кафе нищо не е,но ако печелиш 80 и направиш жест за 20 си е подвиг,но прекалено към материалната страна се забихме....а повече върху жестовете трябваше да коментираме...

Link to comment
Share on other sites

@mobo,работя от 4 години,не от 6:)

Не съм казал родителите ти да не ти помагат или че е грешно да ти помагат,че те ако не помагат...кой тогава?!?Просто,за да осъзнаеш истинската стойност на парите трябва да поработиш известно време.Аз не съдя никой(?!?),просто си казвам мнениетооо....което си приел леееееко(до доста) грешно...

Един път ти казах,че целта оправдава средствата,а ти ми излезна с някакъв частен случай...сега ти казвам,че повечето неща трябва да се опитат,за да се осъзнаят и ти видиш ли пак ми излизаш с някакъв частен случай...по твойта логика нищо не би трябвало да има някаква формула,защотоо все ще има някакви частни случаи.Частните случаи да кажем са 2% от общите 100%...и кажи ми сега аз мнението(за даден въпрос) по кое от двете да си го съставя?По 2-та процента или по оставащите 98?

А и защо моето решение да бачкам си мислиш,че има общо с родителите ми?Въпроса не е до тяхните възможности или желания,а до моите такива.Имам свободно време и съм си превърнал хобито в работа...какво по-прекрасно от това?

п.с.Не съм те обидил на семейство.Ти незнайно защо си се обидил...

мтакаааам.

за годините - моя грешка.

а парите всеки си ги оценява според собствените морални ценности. и аз съм работил и работя от доста по-отдавна. знам си ги колко струват и какво трябва да прави човек за да ги има.

но за частните случаи не си прав. все пак общото се състои точно от множеството частни случаи нали? не ти казвам да си съставяш общото мнение само по частните случаи, а просто да ги иаш предвид. избягвай твърдите обобщения, като прословутото на Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми, но и тя е жена."

засегнах се на семейство, защото така го беше казал - всеки, който взима пари от родителите си няма право да се кефи като ги харчи. леко те перефразирах ама не ми се скролира 2 часа за да те цитирам точно.

и съдиш, мой човек. съдиш. недей да слагаш чуденки - правиш го. съдиш другите и се опитваш да втълпиш твоя морал, като единствено правилен и истински. а не е така - света е шарен.

Link to comment
Share on other sites

За да разбереш истинската стойност на парите...намери си работа!...Око да види,ръка да пипне...че на думи всичко е лесно.Лесно е и когато "тати носи,мама меси",нали?Трудно е да оцениш нещо,докато не го изпиташ.

@mobo,доста яка перифраза си му ударил,за да заключиш от тези думи,че е греховно едва ли не да харчиш парите на родителите си.

Не мисля,че съдя обаче!!!Моя морал си е мой...не е единствения правилен,но си е мой,дори и на моменти грешен...пак си е мой.Може би се изразявам по малко по-различен начин и думите оттекват по друг начин в ушите ти:)

Обобщенията ги правя,защото се налага.За всяко решение се преценят и частните случаи,но е важно кое надделява,че две решения за едно и също нещо не се взимат....

Link to comment
Share on other sites

Ех пусти пари бе!Една сметка я изкарахте кой знае кво!Все едно някой ви кара да водите мацките на вечеря в Новотела.Изкарахте го световен проблем.Дали ако пичката е точна ще тръгне да поръчва и от пиле мляко?Даже напротив,това би било проява на лош вкус,възпитание или нещо от сорта.Ако 1 водка с портокалов сок е много за любимата жена,то недай си боже тя да поиска плюшено мече и шоколад... :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...