Jump to content
BulForum.com

Сметката....


Recommended Posts

Като взема в предвид всичко, изписано досега, ще кажа, че подкрепям XpucTyyy (или му се свалям, както кажете) 1.Защото съм напълно съгласна с мнението му. 2.Защото като не можете до го победите с аргументи, извъртате думите му така, че да са ви удобни да го наричате 'селяндур' и т.н. Ако човек като него(които са рядкост) е селянин/селяндур... то вие на кои викате 'джентълмени'?! Аз предпочитам да общувам с човек като XpucTyyy, отколкото с някой простак, който мисли само за парите(си).Може би живеем в свят на материалисти, но докато има хора като XpucTyyy-има надежда ;)

Знам, че сега и мен ще ме подхванете, но ние 'селяндурите' трябва да се подкрепяме ;) :)

 

edit:Lady Marmalade, дай Боже :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply
Като взема в предвид всичко, изписано досега, ще кажа, че подкрепям XpucTyyy (или му се свалям, както кажете) 1.Защото съм напълно съгласна с мнението му. 2.Защото като не можете до го победите с аргументи, извъртате думите му така, че да са ви удобни да го наричате 'селяндур' и т.н. Ако човек като него(които са рядкост) е селянин/селяндур... то вие на кои викате 'джентълмени'?! Аз предпочитам да общувам с човек като XpucTyyy, отколкото с някой простак, който мисли само за парите(си).Може би живеем в свят на материалисти, но докато има хора като XpucTyyy-има надежда ;)

  Знам, че сега и мен ще ме подхванете, но ние 'селяндурите' трябва да се подкрепяме  ;)  :)

Хаха Salida аз подкрепям/свалям/теб. :) Дали ще ме нарекат Лесбийка или може би Би. ;)

Link to comment
Share on other sites

МАЛИЙЙЙЙЙЙЙ :)

Още събирам гилзите.

Само не мога да разбера ЗА КАКВО ВСЪЩНОСТ СПОРИТЕ????

Има ли някакво значение кой ще плати сметката?

Важно е само, че има сметка...

Не ми е приятно да ми плащат сметките, ама въобще. Мисля, че мога да си позволя да се издържам сама.Още по-малко обичам пък да ме черпи мъж. Има различни ситуации-различни варианти. Когато видя, че човекът срещу мен се обижда от факта, че не му позволявам да ме черпи, тогава се съгласявам, но ми се е случвало и да ми казват:"Това да не ти е като в кръчма...Ставаш и си тръгваш, когато поискаш!"Какво да кажа...Аз съм си една такава свободолюбива и нещо не съм много търпима към такива приказки(добре,че бяхме израстнали заедно и му се размина :) ), та си плащам-моята, общата сметка-все едно. Важно е да има сметка, пък другото.....

п.с. Хайде да престанете с личните нападки. Въобще не е етично. Ако пък не сте съгласни с нечие мнение, то какво!?

Нали за това е мнение!Нужно ли е всички да мислят еднакво!?

Всеки си има глава и вероятно знае какво да прави с нея, когато му поднесат сметката, а останалото е само хабене на нерви :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че по принцип мъжа е хубаво да плаща ... гъзарско е , кавалерско е и на момичето винаги му става приатно и после ти го връща винаги по някъв начин хехех сещате се ;) .... но не винаги! то ако само ти плащаш всяка вечер тва са сметки от порядъка на 20-30 лв почти всяка вечер... ми извиняям се ама нии мъжете не сме синове на рокфеилери....... е поне не всички

Link to comment
Share on other sites

Е въййй... Голям спор съм изпуснала. Ама пръстите ме сърбят да кажа и аз какво мисля. Та! Мисля (въпреки, че някои хора казват че трудно ми се отдава), че изобщо не знам защо някои хора пишат едно, а после се отмятат от написаното... Ами като последователно прочетох всичко (и изобщо не знам как сте имали търпението да го изпишете) забелязвам, че тоз Христууу пише едно, после съвсем друго и в усилието си да измисли най-оригиналният пост май си губи мисълта някъде из редовете...

Според мен пък това за сметката си е до хората. Всеки решава за себе си. Има един куп причкини за това. Така, че уважавайте мнението и на останалите. Спорете, но не е нужно да се убиждате на лична основа...

Link to comment
Share on other sites

забелязвам, че тоз Христууу пише едно, после съвсем друго и в усилието си да измисли най-оригиналният пост май си губи мисълта някъде из редовете...

Щее взема за се изкажа по тези редове,които трогнаха бедното ми,от към всякаква мисловна дейност,съзнание:)Рени,това,че ти си изгубила мисълта ми,далеч не значи,че аз съм я изгубил.Ама да следиш нечия мисъл съвсем не е толкова лесно,колкото да си показваш дупето из интернет и да искаш похвали от това си деяние.Така,че от твоята позиция,мнението ти е напълно приемливо за мен:)

Link to comment
Share on other sites

От пусто- в празно, от пусто - в празно, от пусто - в празно...

И така дванадесет страници.

 

Христо, прав си, че не си си изгубил мисълта.

Не може да бъде загубено нещо, дето го няма.

 

Жив и зрав!

Link to comment
Share on other sites

Tazi tema...ili se izcherpa ili vseki sledvasht post e vduhnoven ne ot temata na temata a ot durg post vutre v neq...sooooo 100 pati sam kazval kato vi e skuchno i reshite da tormozite nqkoi moderatro ili user s postovete si puskaite si discovery channel !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...