Jump to content
BulForum.com

Сметката....


Recommended Posts

Още в първия поуст, в който коментирах мнението ти казах, че съм си дал мнението преди това. и даже го повторих. казах всеки да си прави каквото ще. но ти прекаляваш и се заяждаш и в крайна сметка нищо не успяваш да направиш. спориш за глупости, нареждаш на велвет, хектичната и останалите. работата е в това, че аз имам някаква деформация, която ме задължава да плата сметката. не е кавалерство, не е гъзария, деформация. и велвет е плащал сметки и ти си плащал, всички сме плащали. само че ти се опитваш това плащане да го издигнеш до някаква особена величина.

печената каза много хубави думи.

велветчо ми е дружда (симпатичен ми е), хектичната също. но ако направят някаква изцепка, която не ме радва, ще им го кажа и няма да им подкрепя мнението. ще се опитам да им докажа,че не са прави, но ако не искат да ме разберат, няма проблем, не може всеки да е мое копие :) но за сега не са направили нищо подобно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

@Pechenata визирания от теб мой цитат за какво ти говори?Не искам да намесваме парите,ама ти пак там се буташ.И все пак като ме обвиниха,че черпя с парите на мама и тати...какво следва да отговоря?Отговорих как стоят нещата при мен.Не мисля,че съм парадирал по някакъв начин.Може би трябваше да й върна въпроса на Хектик(и на велвет),че да видим тя(и той) с парите на кой черпи,но това далеч не ме интересува...просто аз правя така и това го смятам за правилно...

И все пак всичко опира до жеста(!!!),а не до степента на материалност на жеста...

@vlaa ако съм смешен в твоите очи,разбрах го веднъж,недей се напъва да го повтаряш.И все пак смешното и тъпото е винаги в очите на гледащия и не винаги в гледания:)))

@groover,фурнаджийството ти стига до такива параметри,че плащането на сметките го издигаш до величина "деформация".Логиката,която извличам от думите ти е,че хем го смяташ за неправилно,хем го правиш.Един вид болест,че все пак "деформация" е отклонения от нормалното...

Link to comment
Share on other sites

Окей,за да не сме оффтопик вече ще кажа,че не се кефя да ми плащат сметката,чувствам се задължаващо.

В този случай мога да добавя,че мъжете в БГ/повечето/наистина си мислят,че като те почерпят едно питие и трябва да си им задължена по някакъв начин.В случая визирам непознати-примерно си в бар и някакъв ти прати нещо по сервитьорката.В такива случай аз също не приемам да ме черпят и съм съгласна с теб.Обаче ако изляза с пич,който познавам,и ме кефи,и изпитвам някакви чувства към него,и сме на истинска среща като гаджета ще ме поласкае фактът,че ми е платил сметката.Не говорим за парите,а за жеста.Няма да пропусна да спомена,че на един мъж,който е джентълмен винаги ще му върна жеста по някакъв начин,за да се почувства и той специален. :) .Не съм от онези супер еманципирани жени,които приемат черпенето като обида едва ле не... Просто мисля,че в една връзка хората трябва да си правят жестове един на друг/дори и дребни/,да карат човека до себе си да се чувства готино,това е вид бягство от рутината.

А на Groover ще кажа-какъв е смисълът от тоя як никнейм,който имаш,като и с него и без него само глупости ти ражда главата.Бай дъ уей четох ти инфото-страшни интереси имаш :woot .Поредния бисер,който си отгледал може би....

A na maceto Lady_Marmalade iskam da ia pitam za neia uvajenieto w plashtane na smetka li e ?

Pechenata,четеш между редовете-за мен уважението е в жестовете,а не в парите.Често ми се случва и аз да почерпя,примерно някоя моя приятелка,ей така спонтанно решавам аз да платя-и знаеш ли какво виждам в нейните очи?Усещам,че тя е останала изненадана и в същото време поласкана.И мен това ме кефи много.Дори и да става дума за едно ш....о кафе с кола,дето струва стотинки,важен е жестът.Това е за мен уважението.Вие сте тези които постоянно говорите пари,та пари!

Link to comment
Share on other sites

.....Често ми се случва и аз да почерпя,примерно някоя моя приятелка,ей така спонтанно решавам аз да платя-и знаеш ли какво виждам в нейните очи?Усещам,че тя е останала изненадана и в същото време поласкана.

едва ли е поласкана по-скоро радостна че после ще и останат пари за цигарки и кафенце другаде ;)

Link to comment
Share on other sites

В този случай мога да добавя,че мъжете в БГ/повечето/наистина си мислят,че като те почерпят едно питие и трябва да си им задължена по някакъв начин.

Непознатите мъже, които ти пращат разни питиета по сервитьорките, не го правят защото си мислят че след това трябва да си им задължена по някакъв начин, ами чисто и просто за да ти се натегнат за да разбереш че имат интерес към теб, с надеждата че и ти ще проявиш интерес към тях, и после...

Link to comment
Share on other sites

Непознатите мъже, които ти пращат разни питиета по сервитьорките, не го правят защото си мислят че след това трябва да си им задължена по някакъв начин, ами чисто и просто за да ти се натегнат за да разбереш че имат интерес към теб, с надеждата че и ти ще прявиш интерес към тях, и после...

Съгласна съм.Така трябва да е.Но ми се е случвало неведнъж и трябва да ти кажа,че някои точно това си мислят.И в крайна сметка съм стигнала до извода,че по-добре да откажа питието от непознат,защото знам ли го какъв е и какво ще му дойде на ума.Пък и ако не ми допада какъв е смисъла да му губя времето на човека. :) Има и други начини да покажеш интерес към някого.А понякога ме дразни и това,че ако излязат примерно две приятелки вечер,ей така по женски,някои мъже решават,че те непременно имат нужда от компания.А е полезно да има женски партита от време на време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм.Така трябва да е.Но ми се е случвало неведнъж и трябва да ти кажа,че някои точно това си мислят.И в крайна сметка съм стигнала до извода,че по-добре да откажа питието от непознат,защото знам ли го какъв е и какво ще му дойде на ума.Пък и ако не ми допада какъв е смисъла да му губя времето на човека. :) Има и други начини да покажеш интерес към някого.А понякога ме дразни и това,че ако излязат примерно две приятелки вечер,ей така по женски,някои мъже решават,че те непременно имат нужда от компания.А е полезно да има женски партита от време на време. ;)

Ами така е, празноглавци колкото искаш, ти явно си хубаво момиче щом им привличаш погледите :) А тоя пример дето си го дала с двете девоики е наи удобния вариант за повечето мъже, понеже няма почти никави пречки ;)

Link to comment
Share on other sites

Непознатите мъже, които ти пращат разни питиета по сервитьорките, не го правят защото си мислят че след това трябва да си им задължена по някакъв начин, ами чисто и просто за да ти се натегнат за да разбереш че имат интерес към теб, с надеждата че и ти ще проявиш интерес към тях, и после...

Да почерпиш така гротески жена в бар преди да се запознаете,с цел да сондираш мнение,за това дали тя те намира за симпатичен,е пресилено според мен.Премането на жеста от страна на жената далеч не значи(в повечето случаи),че има някакви симпатии към теб,а чисто и просто харесва парите ти.Но ти разбира се нямаш нищо против,след като парадираш с тях по този начин.

Живеем в материален свят и доста от нещата се купуват с пари.Това не е проблем за купуващия,не е проблем и за продаващите се...не виждам и къде бих имал аз проблем с това.Просто всеки с номера си:)

Link to comment
Share on other sites

Пари ми дават родителите ми,част от тях съм си ги заработил по някакъв начин,отделно си изкарвам пари и по някакъв друг начин.Доволен?Явно си изумително тъп,че не разбра какво ти каза groover.Няма и да го разбереш..никога,защото цял живот ще си бъдеш посредствения селандур ХристУ.

Link to comment
Share on other sites

@velvet...тъпите и селЯндурите и те са хора.И циганина,който рови в кофите ви за боклук пред блока...и той е човек.Не се опитвай да се разграничиш от тях само на думи.Действия мой човек.Те движат света,а не форума и нещата,които драскаме в него.Вземи си една житейска поука от това...ако ли пък не...тегли си една майна в огледалото:)

Link to comment
Share on other sites

Ихааааа!

къф хубав спор е имало тука.....

и в крайна сметка е.аси плащането на сметките, е.аси чудото. кво излезе? и да я платиш и да не я платиш все си в г.за, щото в единия случай си скръндза, а в другия селяндур, парадиращ с парите си. ми парите са си мои, както искам така ще си ги харча, независимо откъде съм ги взел. а дали ще си ги харча пак аз ще си решавам.

само дето сега много ме зачудихте, то нито едното да прави човек, нито другото.

я довършете спора, за да излъчим един победител в това скромно състезание по многословно нищонеказване. и да можем тез дет четем тук да си направим ПРАВИЛНИТЕ изводи.

а дотоггава аз лично ще маам на настроения, па ако ще да се разчуе....

Link to comment
Share on other sites

И сега малко оффтопик имам едно приятелче блуска се с лепило от сутрин до мрак казва се Борко дори пише в този форум,но няма да казвам как се представя та по темата той винаги плаща сметките няма значение от пола.

Link to comment
Share on other sites

хайде да приключим темата. получи се тъпо. правете какво искате. плащайте, делете или се оставяйте да бъдете черпени. парите са си ваши. всеки си има предпочитания и странности. правете каквото искате. аз съм си казал мнението още преди месеци. тези дни доуточних, че моето е прекалено. а ти, ицка, се възприемаш за някакъв супер кавалер. а кавалерството, колкото и да е хубаво е умряла работа. в смисъл, това не е присъщо на нашето време. всичко с умерени количества - ти прекаляваш (според мен изкуствено). аз спирам да обсъждам тази тема, препоръчвам ви го. ако се наложи пак ще се включа :)

велвет, радвам се че ти си ме разбрал

мармалад, много се кефя че ти харесва ника ми :) ти го отнесе може би незаслужено :) сори

ицка, успех за в бъдеще, все пак сме родени на една дата

много се разнежих, да му еба майката :)

Link to comment
Share on other sites

хайде да приключим темата. получи се тъпо. правете какво искате. плащайте, делете или се оставяйте да бъдете черпени. парите са си ваши. всеки си има предпочитания и странности.  правете каквото искате. аз съм си казал мнението още преди месеци. тези дни доуточних, че моето е прекалено. а ти, ицка, се възприемаш за някакъв супер кавалер. а кавалерството, колкото и да е хубаво е умряла работа. в смисъл, това не е присъщо на нашето време. всичко с умерени количества - ти прекаляваш (според мен изкуствено). аз спирам да обсъждам тази тема, препоръчвам ви го. ако се наложи пак ще се включа :)

велвет, радвам се че ти си ме разбрал

мармалад, много се кефя че ти харесва ника ми :) ти го отнесе може би незаслужено :) сори

ицка, успех за в бъдеще, все пак сме родени на една дата

много се разнежих, да му еба майката :)

нещо много прощално го даваш да не напускаш форума :cry :)

Link to comment
Share on other sites

не, завръщам се. когато напусках преди време теб още те нямаше

Link to comment
Share on other sites

нещо много прощално го даваш да не напускаш форума  :cry  :)

Да бе,аз се просълзих чак...Тъкмо се бяха разпалили страстите...Между другото поздрави за Велвет по случай актуалната тема. :)

Link to comment
Share on other sites

не, завръщам се. когато напусках преди време теб още те нямаше

неме интересува стига си ме занимавал с глупости, че ще ми даде Дриймер ларн :angry1

Link to comment
Share on other sites

да, ти със сигурност ще го имаш, да ти е честит.

мармалад, теб май те бива само да гледаш и от време на време да вкарваш някоя тъпа реплика, като си мислиш че си много умна. заебете тази работа. вече говорите напълно други глупости, пък и мармалада си намери друг идиот, чието дупе да лиже - хахах!

Link to comment
Share on other sites

да, ти със сигурност ще го имаш, да ти е честит.

мармалад, теб май те бива само да гледаш и от време на време да вкарваш някоя тъпа реплика, като си мислиш че си много умна. заебете тази работа. вече говорите напълно други глупости, пък и мармалада си намери друг идиот,  чието дупе да лиже - хахах!

Никакво чувство за усет нямаш...ама никаквоооо!!!Пък и това,че жените казват на някого нещо,с което споделят мнението му далеч не значи,че му се свалят.Това толкоз ли трябва да си тъп,че да не го схванеш и на всичкото отгоре да го споменаваш във всеки пост,плод на малоумието ти?!?И научи се да разбираш малко от базик мама му стара....

п.с.Да нямаш някакъв проблем с жените и да страдаш от някакъв комплекс по тоя случаи...

Link to comment
Share on other sites

етоооо, отново приказката за комплексите. колко изтъркано.

това че дадена женя подкрепя мнението на определен мъж, не означава че му се сваля. само че когато е направено по такъв начин, че да се усети че тя все пак има собствено мнение, което се припокривяа с това на мъжа. а мармалада просто е като Фтичка - от клон, на клон - от един селяк на друг.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...