Jump to content
BulForum.com

Сметката....


Recommended Posts

Благодаря!Изказвам мнение,просто и ясно,а това тук какво е:

И все пак всичко опира до това да бъдеш по-толерантен с хората,които имат различни мнения от твоето,а не да променяш своето по какъвто и да е начин...???

Не става много ясно,не налагам мнението си,просто го изказвам,но ти явно не можеш да го разбереш.Гавра с историята...това беше забавно,абе като цяло ти си забавен човек

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply
Назад към Средновековието..еххх,какви прекрасни времена са били,кавалери,дами и баш кавалерът Христо

Уф добре че има още такива като Христо! :punk

Velvet дали съм права или не не зная,но с моите изказвания не целя да засегна или ангажирам някого,най-малко теб,всичко е въпрос на гледна точка.Не приемай всеки пост толкова лично.Въпреки всичко продължавам да мисля,че в една връзка всеки може да показва уважение към другия по някакъв начин.Ако някоя жена наистина те използва безцеремонно,ти сам ще го усетиш,вярвай ми! :) Само внимавай от много приказки да не си намериш майстора. ;)

P.S.Нищо лично... :wub: Xxxxx

Link to comment
Share on other sites

Lady Marmalade napulno sum suglasen s velvet_underground - towa naistina e tupo da odreje6 nqkoi, 6toto ne ti e platil smetkata na purvata sre6ta.Na vtorata puk moje da te iznenada s roza.A i ako ne ti e plati, moje i da ne si mu dopadnala.A ti naprawo reje6 vse edno si nqkwa princesa na koqto vseki trqbwa da ogajda.Ili moje bi ti prosto gleda6 materialnoto :P

Link to comment
Share on other sites

Много е важно още от първото излизане трябва мъжа да плати сметката.Ако остави жената да плати своята част от сметката всичко вече е загубено.Колкото и пъти след това да плащаш,тя има самочуствието,че ако ТЯ желае може да я плати и      ти не си и толкова нужен и никога незабравя да го напомни.Какво да се прави....Игра на на доминации !

DMX млъкни с твоите гангста простотии за доминации и лайна,приказвай си ги на своите аверчета...

Материалисти сте всички,без да усетите сте такива.

Еййй,големи кавалери и големи мъже се извъдихте,ама нали плащате сметката...

И онази мацка...Лейди Мармалад-знаеш ли,грозно е това,което ти каза...повече няма да коментирам,че ще се засегнеш...

Я пак си помисли дали казваш или налагаш мнение?Отговори си сам за себе си...не на мен...

Нищо лично и sorry ако съм те засегнал...

Link to comment
Share on other sites

Много ми е смешно някой като каже във форума извинявай ако съм те засегнал.Много му пука на някого кво ше кажеш и без това се е видяло що за стока си!Даже сам си си го написал "5.тъп съм,но съм готин...едното мисля компенсира другото"!А и щом не искаш да го засягаш защо пишеш глупости!?

(не ми е целта да се мазня или нещо такова просто по темата съм на мнението на velvet)

Каква ми е стоката?Само и само защото съм против това някой да налага плоското си мнение и следва,че съм лоша стока,така ли?Защото ей така съм дръзнал да имам друго мнение и ставам лошия,а?

И теб те приканвам да ми кажеш кое точно в думите ми е глупост,че велвет само си мънка под носа и нищо конкретно не може да сътвори,а аз като му покажа нещо ми казва да не го намесвам...

Не намери твои аргументи,да докажеш нещо за моята особа и ползваш моите думи(5.тъп съм,но съм готин

)..бравооо,респект:)

Link to comment
Share on other sites

Що не вземеш да млъкнеш???Аз мънкам,аз нищо конкретно не сътворявам,а ти?Ти кво,прав ли си,защо така реши,а?Май мога да кажа,че налагаш мнение.Дадох ти пример за лишено от смисъл твое изказване...премълча,не се обади.Гепи ти го каза много добре,нали знаеш,с твоите камъни по твоята глава,лошо няма...прост

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!Изказвам мнение,просто и ясно,а това тук какво е:

И все пак всичко опира до това да бъдеш по-толерантен с хората,които имат различни мнения от твоето,а не да променяш своето по какъвто и да е начин...???

Не става много ясно,не налагам мнението си,просто го изказвам,но ти явно не можеш да го разбереш.Гавра с историята...това беше забавно,абе като цяло ти си забавен човек

Тази ли проява на антимисловна дейност от твоя страна не съм коментирал?Уважавам мнението на всички във форума,на всички по света ако щеш.Споделям мненията обаче на една малка част от тях,но това не значи,че останалата част от света не е права за себе си.Правиш ли разлизлика между двете?

Ти каза, че уважаваш мнението му, но не е достатъчно да го кажеш, а трябва и да изразищ чрез нещо съответното уважение.Ти не го направи!Няма да ти цитирам първия пост ти сам можеш да го прочетеш!

И в първия си пост и във всеки следващ съм споменавал,че уважавам мнението му,но не го споделям.Дразни ме само това,че го налага.Сложи по-голям диоптър и прочети пак...и пак...и пак...

Link to comment
Share on other sites

И все пак всичко опира до това да бъдеш по-толерантен с хората,които имат различни мнения от твоето,а не да променяш своето по какъвто и да е начин...???

Коментирай това изречение!По-добре е ти да си сложиш по-голям диоптър,но като се замисля...няма да помогне в твоя случай.Добре бе,аз налагам мнението си,аз не уважавам мнението на другите....алоооо,за мен ти правиш същото,разбираш ли,разликата е там,че ти се оливаш да разтягаш локуми с надеждата някой да прочете по диагонала и да си кажа "баси,какъв умен пич",тук таме се пробваш и косвено да вкараш някаква обида,при мен го направи директно,пак ще ти кажа-млъкни.

Link to comment
Share on other sites

Ехх пак мозъчна пръдня роди:)Хем викаш да коментирам,хем да млъкна.Викам да му ударя един коментар:)

Не съм казал,че това,което правиш по някакъв начин е всеобщо неправилно.Неправилно е според моите възгледи и според етикета.Ти сам си решаваш дали да се придържаш към етикета или не.Просто споделям друго мнение,толкоз лошо ли е товаааа?!

Кои са тези мои камъни по моята глава.Ти каза,че дадено мнение е "грозно"...ей тва ме издразни и затова въобще взех страна...кои са камъните?И по коя глава са?

Разтягал съм локуми с цел някой да си каже,че съм умен пич.То бива простотия,но тази взе връх...забавен пич си бил и ти:)

Link to comment
Share on other sites

Aiiiiiiiii siktir, kwo stawa tuka, ne6to oburnahte temata na zaqjdane pomejdu si.Moje li takowa ne6to ve.6to nqkoi ne vzeme da naprawi nova tema po towa "Uvajenieto mejdu userite" .Dawaite po temata i stiga ste sporili kudeto ne mu e mqstoto.Ako gre6a po toq vupros nqkoi da me poprawi :P

Link to comment
Share on other sites

....разликата е там,че ти се оливаш да разтягаш локуми с надеждата някой да прочете по диагонала и да си кажа "баси,какъв умен пич",тук таме се пробваш и косвено да вкараш някаква обида,при мен го направи директно,пак ще ти кажа-млъкни.

Ами като си пуснал тема най-малкото си длъжен да изтърпиш всички мнения,независимо дали са ти по вкуса или не.Хората са различни и мисля че това е ясно на всеки,който има интелект поне малко над минимума.А какво значи това "млъкни"...проява на слабост или какво? :) Ти след малко може и да ни изгониш от топика,само защото не следваме твоята мисъл... :wir

Edit:Евала бате! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехх,ще взема и аз да се изкажа по тази интересна тема,че цитирания нещо ме провокира...

Някой се изказа преди мен,че така бил етикета.Мдамм евала,ама ти не връзваш.Етикета не го правиш ти,той е направен доста преди теб да те има на белия свят от някой по-умен.Думата "кавалерство" да ти говори нещо?!Мнее,това не значи да уважаваш само жената имала нещастието да се нарече "твоя приятелка",а да уважаваш всички представителки на нежния пол...да уважаваш всичко,що цици има(ако мога да си позволя простоватия ти на моменти език)...

Колкото до сметките...готов съм да ги плащам винаги,абсолютно.Но жената ако е жена на място,тактична,с чувство за отговорност,ще прави жестове от време на време.Това,че съм платил някоя сметка не ме прави по-голям мъж...прави ме само кавалер,но на теб подобно чувство за достойнство явно ти е чуждо.Хората от средновековието за едната чест и достойнство цели войни са предизвиквали,а ти не можеш да събереш капка достойнство и да платиш една сметка и то на жената,която се предполага,че изпитваш нещо към нея.Грозно е да си разделите сметката,на първата среща,дам!Грозно е да си разделите коя да е сметка...или цялата или нищо!Най-добре да има някакво редуване,но не ти да го наложиш,а жената да изяви подобно желание и да не ти остави алтернатива освен да приемеш.Тя трябва да направи предложението!!!

Нямам ама абсолютно нищо против това да правиш нещата различно от мен,уважавам мнението ти,но ти се опитваш да ми наложиш твоето.Ей тоз момент не ми се нрави.Ти си имаш някакви възгледи и принципи,ок...но кой ти дава правото да кажеш,че твоите са по-правилни,от тези на някой друг.Някакав гуру на пристойното мъжко поведение ли си?

Че някой бил правил впечатление с парите си?Хубаво де,какво от това.Като няма друго с какво да прави впечетление,да умре девствен ли?Влез малко в положение и на тези хора де,а ти мислиш само от твоята позиция...и обиждаш всеки,които не споделя мислите ти...

 

Може и 20% от етикецията да не покривам,но със сигурност покривам едно условие повече от теб.Много стойностен аргумент си извадил...като не можеш да си кавалер докрай...не се захващаш изобщо,така ли?

Евалла Пич за тези приказки ;) А сега по темата,ми много ясно-Мъжете трябва да плащат.Как ще стане това-Ти си я поканил на среща,отивате някъде,сядате,ядете,пиете и накрая идва сервитьора и носи сметката-и ти к'во-Муце дай сега да видим кой к'во е ял и пил-нещо не се връзва :confused За това,ако си пич каниш гаджето и му плащаш сметката ;) А,ако неискаш да плащаш на жени сметка излизай с пичове-Коч компания ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Aiiiiiiiii siktir, kwo stawa tuka, ne6to oburnahte temata na zaqjdane pomejdu si.Moje li takowa ne6to ve.6to nqkoi ne vzeme da naprawi nova tema po towa "Uvajenieto mejdu userite" .Dawaite po temata i stiga ste sporili kudeto ne mu e mqstoto.Ako gre6a po toq vupros nqkoi da me poprawi :P

 

 

 

V tozi jivot moi 4ovek nqma uvajenie mejdu horata. Kamo li nqkakvi useri :devil

Link to comment
Share on other sites

Да заменят идеали? :confused  :blink:  :huh:

сори за offtopic-a :unsure:

Еми я скиваи ква беседа става между valvet i xristyy :) Ама тъпо се изразих признавам си :blush:

Абе Христууу, стига си бълвал глупости! Кои и как по дяволите може да ти наложи мнението си в тоя форум(чак ми писна да го чета тва налагане на мнение в всеки пост), да не са те вързали с вериги и са ти упряли патлак в главата. Като се чувстваш над тия неща просто спри да пишеш!

Link to comment
Share on other sites

Ааа.. викам да се върнем към темата :P ...

имам едно въпросче към всички участващи тук.... ако си момче и излизаш на първа среща с момиче ПО ОБЩО СЪГЛАСИЕ - не единия да кани другия (преди не сте се виждали изобщо - само на снимки да речем) и имаш някви положителни симпатий към нея дали ще и платиш като не я познаваш в по личен план а я харесваш или който квото си е поръчал да го плаща???

 

ПС: не става въпрос за някви 2-3-4-5 лева , а за жеста - как би постъпило момчето

 

ПС 2 : според мен момчето трябва да плати в тази ситуация

 

Вие как мислите ? :punk

Link to comment
Share on other sites

blo0d_master v taq situaciq si napulno praw. Mom4eto e po4ti dlujno da plati, no zamisli se ako se oka4e nqkwa tupa ovca az naprimer ne bih i platil smetkata.Ako ne e taka za kakwato se e predstawila po harakter imam predvid.Ni6to 4e e gotina da kajem :P. Ina4e ako momi4eto e gotino, ako ne plati6 si e naprawo prestuplenie ;)

Link to comment
Share on other sites

blo0d_master v taq situaciq si napulno praw. Mom4eto e po4ti dlujno da plati, no zamisli se ako se oka4e nqkwa tupa ovca az naprimer ne bih i platil smetkata.Ako ne e taka za kakwato se e predstawila po harakter imam predvid.Ni6to 4e e gotina da kajem :P. Ina4e ako momi4eto e gotino, ako ne plati6 si e naprawo prestuplenie ;)

 

Mnogo sam saglasen s tebe :punk !

Link to comment
Share on other sites

:love :sayjin

velvet undergound nqma znacenie koi pla6ta smetkata! vajnoto e da q ima! nqma znacenie kakvo mislq za teb ili za tvoite izkazvaniq, nqma znacenie kakvo [rikazvat drugite, kakvo 6te ti naoi6at v foruma ili t.n. ! Vajnoto e smetkata da q ima! da si si prekaral dobre s 4oveka s kogoto si bil i da e bilo iskreno! Mnogo xora govorqt za lubov, 4e obi4at nqkogo no nz kolko to4no go mislqt realno i dali tq e istinska! taka 4e smetkata nqma znacenie ot kogo e platena! Vajno e da q ima!!!

 

EDIT: Molq Vi xorisa ne pi6ete sled men da taka e! ne ne e taka! zalko 4e forumite i internet i t.n. ne mogat da pokazvat 4uvastvata na horata, za6toto togava 6tqxte da raberete s kolko mnogo tuga e poblikuvan moq otgovor i kolko malovajni sa ne6tata kato kolko ti e warn i t.n., za6toto ni sme xora! I dogoto imame 4uvsta ne6ta kato smetkata nqma da imat znacenie! Priemeto go kato 4ovek, ot tazi ve4er ve4e nqma smetka, osven svoqta! i moje bi tova 6te e plsedniq mi post vyv tozi forum!

 

 

Blagodarq Vi za tyrpenieto, koeto ste proqvili sprqmo men, za zabelejkite koito ste mi otpravili! Prosto sega razbrax kolko prexodni sa ne6tata! V edin moment si s nqkoi i pravi6 ne6to a v drug vsi4ko e totalno promeneno! prosto takyv e jivta! zamislete se i sami presenete koe e po-vajno dali ti ili tq /ti ili toi/ 6te plati ili dali izo6to imam ne6to za pla6tane! Ako pone malko sum ospql da stigna do vas, i ako sum nakaral pone nqkogo da se pozamisli i za ne6tata, znaci sm izvyr6il edno dobro delo, i moqta muka i tuga 6te pomogne za ne4ieto 6tastie sledovatalno ne e bila naprazna!

 

bye to all

:sayjin :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...