Jump to content
BulForum.com

Siemens vs SonyEricsson


Recommended Posts

Е добре де, вие като си купувате телефони за какво го правите? За да снимате с тях после ли ? Аз незнам изобщо да има телефон, който да прави качествени снимки.Снимки, които да стават за нещо..не само да си ги сложиш на дисплея на телефона после.Това си е просто една голяма залъгалка.

Аз лично не харесвам сименс още от едно време.Сега новите незнам как са, но нямам и намерение да разбирам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Сименсите са боклук. Единственото нещо което им е добре е това, че цената им е ниска в сравнение с другите марки. Освен това сам дочул ( не съм много сигурен :lol: ), че софта им е български :( и, че е пълен с дефекти. Едно време имах сименс и след половин година батерията ми беше леш, блокираше ми клавиатурата и какво ли още не. Че имат дизайн, имат, ама дизайна не е всичко нали :confused . Според мен най-добрите марки телефон са SonyEricsson, Nokia i Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Сименсите са боклук. Единственото нещо което им е добре е това, че цената им е ниска в сравнение с другите марки. Освен това сам дочул ( не съм много сигурен :lol: ), че софта им е български :(  и, че е пълен с дефекти. Едно време имах сименс и след половин година батерията ми беше леш, блокираше ми клавиатурата и какво ли още не. Че имат дизайн, имат, ама дизайна не е всичко нали :confused . Според мен най-добрите марки телефон са SonyEricsson, Nokia i Samsung.

 

другия път си потбирай какво и от къде купуваш. ти си първия с такива проблеми. Сони Ериксон не е марка, а като говориш за жовот на батерията защо добавяш и тоя Самсунг към списъка?

 

simens са по слабите телефони, а някои  модели направо са гола-вода и дори са твърде скъпи за това което предлагат  .

 

например? нима Nokia 3310 не е скъпа за това което предлага и това което представлява?

Link to comment
Share on other sites

другия път си потбирай какво и от къде купуваш. ти си първия с такива проблеми. Сони Ериксон не е марка, а като говориш за жовот на батерията защо добавяш и тоя Самсунг към списъка?

Точно пък Sony Ericsson е марка! А Nokia съвсем са изперкали - предлагат супер смешни откъм дизайн телефони...

А колкото до батерията - няма телефон с голям цветен дисплей и камера, който да държи доволно дълго време.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам Siemens CХ 65 на Глобул и Sony Ericsson К700i на Мтел така че мога всеки ден да ги сравнявам!

- Siemens е с по-бавен софтуер от Sony Ericsson

- Дисплеите на Sony Ericsson са по-добри

- Камерата на Siemens е по-добра

- Екстрите са почти равностойни,но менюто при Sony Ericsson

е по-добре организирано

- От двете посочени марки GSM - Sony Ericsson е с по-добър обхват

- Siemens са по устойчиви на механични повреди

Няма да ги сравнявам като памет и звук,само ще кажа че последните три модела на

Sony Ericsson са с голяма памет и възможност за ползване на MP3 като мелодии.

За мен Sony Ericsson е по-добрият телефон,но и по-скъпия! B)

Link to comment
Share on other sites

Хайде да изпуснем Сименс и Сони-Ериксон да някой павиран път и да видим кой ще остане цял :) Ериксон са наистина с (поне) една класа над Сименсите,просто няма какво да ги сравняваме!!!

Бтв за мен е важна здравината на телефона и затова примера ми е такъв ;)

0407070J.jpg

0407070L.jpg

 

Сименсите са боклук. Единственото нещо което им е добре е това, че цената им е ниска в сравнение с другите марки. Освен това сам дочул ( не съм много сигурен :lol: ), че софта им е български :(  и, че е пълен с дефекти. Едно време имах сименс и след половин година батерията ми беше леш, блокираше ми клавиатурата и какво ли още не. Че имат дизайн, имат, ама дизайна не е всичко нали :confused . Според мен най-добрите марки телефон са SonyEricsson, Nokia i Samsung.

Явно никога не си имал Siemens !

 

По горе правилно са казали, че се сравняват два телефона от различни класове.

Link to comment
Share on other sites

e kak moje da sravnqva6 telefon koito e napraven da e udaro,praho i vodo ustoi4iv s telefon koito e sredna klasa i nqma takiva ne6ta.mnogo qsno 4e toq deto e napraven s metalni i neznam si kvi pokritiq 6te e po zdrav.a kolkoto do novite modeli ne sonny ericsson sa mnogo po qki ot tezi na siemens samo 6te kaja p900 i nqma da govorq pove4e :P

Link to comment
Share on other sites

e kak moje da sravnqva6 telefon koito e napraven da e udaro,praho i vodo ustoi4iv s telefon koito e sredna klasa i nqma takiva ne6ta.mnogo qsno 4e toq deto e napraven s metalni i neznam si kvi pokritiq 6te e po zdrav.a kolkoto do novite modeli ne sonny ericsson sa mnogo po qki ot tezi na siemens samo 6te kaja p900 i nqma da govorq pove4e  :P

Не става дума за сравнение. Но когато цитирам: "Бтв за мен е важна здравината на телефона и затова примера ми е такъв " да ми говори за Сони-Ериксон пред телефони като 5410

0408040E.jpg

и М65 показан по горе.

 

Краш-тест Nokia 5140 vs Краш-тест Siemens M65

 

Sony Ericsson P900 Sony Ericsson 1,399.00 лв. :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Тези краш тестове ми харесаха. :)

Браво на azsum, за линковете. B)

Жалко, че не отбирам много руски :cry , но и картинките са достатъчни. :D

Link to comment
Share on other sites

"1000 пъти бих предпочел T630"

w00x togava bi li mi kazal kakva e razlikata mejdu T610 i T630 ta ti haresva pove4e T630 kato meniu i kato danni i t.n.  ;)

i mejdu drugoto zvuka na sonny ericssona e mnogo po dobur ot tozi na c65 i mislq 4e daje i na koi da e siemens,za6toto edin priqtel ima cx65 i sy6to zvuka mu e mn po kofti ot T610

 

 

abe mnoogo razbira6 ! razlikata mejdu t610 i t630 e samo v vida i Displeia ! ! !

si4ko ama si4ko e ednakvo na 2-ta telefona sega sam s t630 ni imah i t610 ! taka 4e predi da govori6 PROVERI ! :angry1

 

\\// PEACE :)

Link to comment
Share on other sites

abe mnoogo razbira6 ! razlikata mejdu t610 i t630 e samo v vida i Displeia ! ! !

si4ko ama si4ko e ednakvo na 2-ta telefona sega sam s t630 ni imah i t610 ! taka 4e predi da govori6 PROVERI !  :angry1

 

\\// PEACE  :)

priqteliu vij po nagore kakvo sym pisal i togava 6te razbere6 kakvo sym imam predvi ;) to4no tova sym kazal 4e sa ednakvi,ama nqma koi da si igrae da 4ete

Link to comment
Share on other sites

Az sam s t630 i moga da vi kaja 4e razlikata s t610 ne e samo v displeq i van6niq vid a i v kamerata, za6toto t630 moje da snima s po golqma razdelitelna sposobnost ot t610, ka4estvoto na displeq e mnogo po golqmo i snimkite ne sa tamni i razmra4kani :confused

 

a i siemens CX65 maksimalnata mu rezoliuciq na snimane e 640x480 kato na t630. Brat mi e s CX65 i sam gi sravnqval.

 

Do kolkoto do S65 ne sam se zanimaval mnogo s toq telefon ama na SE verno sa mu MNOGO po hubavo mu izlizat melodiite ni6to 4e i dvata sa s 32 tonalni melodii.

 

Bateriata na SE darji pove4e.

 

Menuto e mnogo po lesno ot tova na Siemens.

 

Razlikata v cenata mejdu t610 i t630 e 50-60 lv. (pone taka mislq).

 

Pliusat na S65 e v pove4eto pamet.

 

Za tova po dobre si vzemi t630, ako izbere6 SonyEricsson!!!

 

Ti izbira6 tova e samo savet.

Link to comment
Share on other sites

Само една поправка към поста отгоре: Камерата на t630 е CIF с разделителна способност 352 x 288 пиксела, а не 640х480 :)

Link to comment
Share on other sites

Az sam s t630 i moga da vi kaja 4e razlikata s t610 ne e samo v displeq i van6niq vid a i v kamerata, za6toto t630 moje da snima s po golqma razdelitelna sposobnost ot t610, ka4estvoto na displeq e mnogo po golqmo i snimkite ne sa tamni i razmra4kani :confused

a i siemens CX65 maksimalnata mu rezoliuciq na snimane e 640x480 kato na t630. Brat mi e s CX65 i sam gi sravnqval.

 

Menuto e mnogo po lesno ot tova na Siemens.

 

Razlikata v cenata mejdu t610 i t630 e 50-60 lv. (pone taka mislq).

 

Pliusat na S65 e v pove4eto pamet.

 

Za tova po dobre si vzemi t630, ako izbere6 SonyEricsson!!!

 

Ti izbira6 tova e samo savet.

 

Менюто било по-лесно. ти само четеш какво пишат и слушаш какво казват хората ли? кое му е по-лесното? за това на Сименса висше ли се иска? на Сименса менюто по-лесно от тва здраве му кажи. ако кажеш каква е и разликата между двете.. освен че тва на СЕ има един ред надолу в главното меню.. докато Сименса има 9 подкатегории (не 12).

камерата на тоя SE е толкова отвратителна, че изобщо незнам защо са му я сложили. ми тя за нищо не става. няма да говоря повече по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Бе я си земете по една Нокиа да разберете кво е телефон! А не някъв си теле-фото-мюзик-нам кво си кютюк! Що Т610 струва по-малко от 6310 някой замисля ли се?!

По темата: Сони Ериксон-а. Сименс с НИЩО, НИКОГА не са ме впечатлявали, освен може ни със софтуерните бъгове дето ги имат ;)

Link to comment
Share on other sites

za men SONY ERICSSON e nai dobriat telefon !

melodite na t610 sravnenie s nokia ili nekav drug tel niamat ni6to ob6to !

na t630 displeia e super iak nikoi drug telefon ne me vpe4atliava s extri i dizain kolkoto sony ericsson ! ! !

 

 

Tova mislia az ! :blink: t610.jpg

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за SonyEricson, просто тази марка е на светлинни години пред Simens-ите :punk

Link to comment
Share on other sites

Повечето ми приятели с Сименс, от по-новите модели, им се изключват ей така, влизат в менюто, най-обикновена операция, и се изключват, и то често. проверяват го по някое време - изключен. И ако това е мобилност, не знам. Да не можеш да разчиташ на телефона си, че ще стои включен щом си го оставил включен и чакаш да те намерят на него! :ph34r:

Аз съм с SE и мога да кажа, че мога да разчитам на него и софтуера му, за разлика от приятелите мис сименс, чиито софтуер е пълна боза.

Link to comment
Share on other sites

Абе когато господ е ре6ил да създаде телефон едно време,определено тожа е бил Siemens недейте така бе хора немците си знаят работата най добрата технологична нация са в Европа,Вижте им само колите.тва да се брои за 20 гласа

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...