Jump to content
BulForum.com

Siemens vs SonyEricsson


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

neznma dali 6toto imam t610 ama toi mi haresva pove4e,edin priqtel ima c65 i sym gi sravnqval

1.cvetovete na t610 sa po qki ni6to 4e i dvata sa 65k mislq 4e e zaradi pixelite

2.kamerata pak e po qka.e verno 4e c65 ima zoom i osvetlqva ama... ;)

3.po golqm displei

nemoga da se setq za pove4e ama tova si e moeto li4no mnenie :P

Link to comment
Share on other sites

Амммм...... СониЕриксон по две причини

1.По-готин (като дизайн и ваобще като телефон)

2.Доко9лкото разбвар 60 серий на сименс бяха спряни от производство поради совтуеърни дефекти!

Link to comment
Share on other sites

Zanimaval sum se s GSM-i taka che smiatam che imam dostatucno nabludenia. Spored men izobsto ne mogat da se sravniavat tezi dve marki, prosto SonyEricssona e s klasa nad Siemensa(lichno moe mnenie). Osobeno za tezi dva modela ne moje izobsto da se pravi sravnenie.Glasuvam s dve ratse za T610

Link to comment
Share on other sites

Zanimaval sum se s GSM-i taka che smiatam che imam dostatucno nabludenia. Spored men izobsto ne mogat da se sravniavat tezi dve marki, prosto SonyEricssona e s klasa nad Siemensa(lichno moe mnenie). Osobeno za tezi dva modela ne moje izobsto da se pravi sravnenie.Glasuvam s dve ratse za T610

:punk Така е! и аз гласувам за T610.

Link to comment
Share on other sites

neznma dali 6toto imam t610 ama toi mi haresva pove4e,edin priqtel ima c65 i sym gi sravnqval

1.cvetovete na t610 sa po qki ni6to 4e i dvata sa 65k mislq 4e e zaradi pixelite

2.kamerata pak e po qka.e verno 4e c65 ima zoom i osvetlqva ama...  ;)

3.po golqm displei

nemoga da se setq za pove4e ama tova si e moeto li4no mnenie  :P

 

камерата на сименса е много по-добра. даже на 55 серията беше по-добра камерата. тия два телефона не могат да се сравняват. единия е от най-ниския клас. А и С. сони ериксона е от по-висок клас. сравнявайте го с М65, CX65 де...

 

Амммм...... СониЕриксон по две причини

1.По-готин (като дизайн и ваобще като телефон)

2.Доко9лкото разбвар 60 серий на сименс бяха спряни от производство поради совтуеърни дефекти!

 

дефекта е че звуците на телефона са прекалено силни, за което си има съответния фирмуеър ъпдейт на страницата на сименс.

 

Zanimaval sum se s GSM-i taka che smiatam che imam dostatucno nabludenia. Spored men izobsto ne mogat da se sravniavat tezi dve marki, prosto SonyEricssona e s klasa nad Siemensa(lichno moe mnenie). Osobeno za tezi dva modela ne moje izobsto da se pravi sravnenie.Glasuvam s dve ratse za T610

 

сименс е третия в света производител на телефони. пред него са само Nokia и Casio. ериксона никога не е бил по-добър. тоя T610 е пълен боклук. за мен това не е телефон. 1000 пъти бих предпочел T630 или Siemens CX65.

Link to comment
Share on other sites

Бащами има C65,а майками T610 и съм имал достатъчно време да ги сравнявам и моето лично мнение е че:

1. C65 има по-добра камера (незнам защо,но снимките на T610 ми се струват малко размазани и доста тъмни)

2.Звуците на T610 мисля,че са по-хубави

3.И двата телефона имат добър дизаин

 

Заключение : Който от двата телефона си вземеш няма да сбъркаш ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

ами да добавим малко точки на сравнение към по-горе споменатите:

1. този сименс има 11 MB памет, а на SE610 е 2 MB

2. phonebook-a на сименса има 1000 контакта по 14 полета, на SE-то са някви смешни 500 и то не контакти ами телефони общо

3. сименса има опция в самия контакт да сложиш дата на раждане и да ти напомня за нея - само незнам дали има ограничение за броя на такива напомняния, ако е за всичките 1000 контакта това би било голям плюс, щото за повечето други телефони такива напомняния са си нормални календарни напомняния и са ограничени на брой.

4. сименса има IrDA и може да се ползва като дискета ( в смисъл че можеш да му browse-ваш файловете от компютъра като го свържеш и да си слагаш каквото искаш, дори и да не го поддържа телефона)

5. SE610 пък има Bluetoth което за доста хора е голям плюс (съответния по големина минус за сименса)

 

аз предпочитам сименса (не марката по принцип, а от тези 2-та телефона)

 

интересни ми са ако има други малки детайли дето не се споменават по рекламите - защото това са важните неща - в рекламата може да пише "video record" ама вътре като има ограничение за 15 сек. да речем, това си го премълчават ! също така - пишат че има възможност да слагаш различна мелодия на всеки отделен контакт, ама не споменават че може да избираш само от тези които са фабрично в телефона - върха на простотията според мен (тъп самсунг, тъп !!!)

Link to comment
Share on other sites

"1000 пъти бих предпочел T630"

w00x togava bi li mi kazal kakva e razlikata mejdu T610 i T630 ta ti haresva pove4e T630 kato meniu i kato danni i t.n. ;)

i mejdu drugoto zvuka na sonny ericssona e mnogo po dobur ot tozi na c65 i mislq 4e daje i na koi da e siemens,za6toto edin priqtel ima cx65 i sy6to zvuka mu e mn po kofti ot T610

Link to comment
Share on other sites

lqtoto izlezoha 3 novi modela na siemens s hubavi displei + kameri.Poprincip sam sas siemens mc60 i sam dovolen no i tozi sonyericsson T610 mi haresva tai 4e moita preporaka e da vidi6 modelite koito izlezoha tova lqto

Link to comment
Share on other sites

Хайде да изпуснем Сименс и Сони-Ериксон да някой павиран път и да видим кой ще остане цял :) Ериксон са наистина с (поне) една класа над Сименсите,просто няма какво да ги сравняваме!!!

Бтв за мен е важна здравината на телефона и затова примера ми е такъв ;)

Link to comment
Share on other sites

аре сега

то зависи кои модел изпускаме

аз съм виждал S25 да пада от джоба на раницата на един пич метната през рамо - той си го зе от земята и вика "нищо му няма, често му се случва"

 

ПС. аз няма да се обаждам повече, че излизаме извън темата - човека иска да си избере между конкретни 2 модела, а не пита по принцип коя марка е по-добра, нека който има опит да споделя дребни неща които са му направили добро или лошо впечатление в един от тези 2 модела за да може човека да си направи преценка кое от тези неща е важно за него

Link to comment
Share on other sites

"1000 пъти бих предпочел T630"

w00x togava bi li mi kazal kakva e razlikata mejdu T610 i T630 ta ti haresva pove4e T630 kato meniu i kato danni i t.n.  ;)

i mejdu drugoto zvuka na sonny ericssona e mnogo po dobur ot tozi na c65 i mislq 4e daje i na koi da e siemens,za6toto edin priqtel ima cx65 i sy6to zvuka mu e mn po kofti ot T610

 

ами какво ще кажеш примерно за ... ДИСПЛЕЯ. на t630 дисплейа се вижда ярко и с добри цветове и от ъгъл различен от 90 градуса. което при Т610 не се наблюдава. ако се изкриви малко дисплея и цветовете отиват в гз.

 

Хайде да изпуснем Сименс и Сони-Ериксон да някой павиран път и да видим кой ще остане цял :) Ериксон са наистина с (поне) една класа над Сименсите,просто няма какво да ги сравняваме!!!

Бтв за мен е важна здравината на телефона и затова примера ми е такъв ;)

 

ми айде. земи ти тоя Т610 ... аз ще зема М65 и ще пускаме колкото кажеш и където кажеш. да видим.. ще ги пуснем на дръпка от тепето ако искаш. по павирания път до ана май дето е :) доста е стръмничко. кой ли ще стигне до бившия Dive здрав?

 

П.С. стига сте се заблуждавали че ако снимката излиза добре на дисплея, значи камерата е добра. тва са глупости! M55 прави много по-добри снимки от Т610 примерно. и по-големи и с по-добри цветове. какво като не излизат добре на дисплея? те ако бяха за дисплея да се гледат.. нямаше да са 640x480.

Link to comment
Share on other sites

Spored men C65. Nai ve4e zaradi dosta po golemiq obem pamet. No v momenta CX65 si zaslujava nai mnogo spored men. Razdelitelnata sposobnost na kamerata e dosta po golqma v sravnenie s tazi na pove4eto telefoni a i cenata mu ne e fenomenalna

Link to comment
Share on other sites

За здравина сименсите са големи кучета,преди като имах М50 ми падна от джоба докато тичах и същевременно го ритнах без да искам.Нямаше поражения.

Link to comment
Share on other sites

Ако сравняваме новите телефони на двете фирми то тези на Sony Ericsson са класа над Siemens. Просто новите модели на немския мобилен концерн са ужасни.. Софтуерните дефекти край нямат при тях.

Между другото за мен най-високо от всички производители се котират Sony Ericsson в момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...